zawieszenie

* Zawieszenie pojazdu - podzespół łączący koła z resztą pojazdu


 • Opel Insignia z systemem OnStar. Poznaj nowego partnera w biznesie

  Opel Insignia z systemem OnStar. Poznaj nowego partnera w biznesie

  Opel wychodzi naprzeciw nowoczesnemu stylowi prowadzenia biznesu. Insignia ze zintegrowanym, w pełni mobilnym system OnStar zaskakuje funkcjonalnością doprowadzoną na wyżyny perfekcji. Samochód sam doprowadzi cię na miejsce. Nawet jeśli nie wiesz, jak je odnaleźć.

  czytaj więcej

 • Kuź: Niemcy i terror idei

  Kuź: Niemcy i terror idei

  Być może o tym, że Niemcy przegrywają kolejny europejski kryzys, decyduje coś więcej niż zwykła pycha i nieliczenie zamiarów na siły. Być może błąd tkwi gdzieś głęboko w niemieckim sposobie myślenia o politycznych ideach i politycznej praktyce. Wydaje się wręcz, że to, co łączy wielkie historyczne wzloty i upadki Niemiec co najmniej od XVIII w., można nazwać terrorem idei lub też – używając terminologii nieco kantowskiej – terrorem formy.

  czytaj więcej

 • Bankructwo nie ma wpływu na odsetki

  Bankructwo nie ma wpływu na odsetki

  Dłużnik musi płacić odsetki także za okres po ogłoszeniu jego upadłości, a wierzyciel może ich dochodzić także w toku postępowania upadłościowego – uchwalił Sąd Najwyższy.

  czytaj więcej

 • Miłosz: Zakupy zbrojeniowe i gorzki smak urodzin córki

  Miłosz: Zakupy zbrojeniowe i gorzki smak urodzin córki

  Równo rok temu, 21 kwietnia 201 5 r ., ubiegający się wówczas o drugą kadencję prezydent Bronisław Komorowski ogłosił: „Rząd podjął decyzję, aby kwestię realizacji programu »Wisła« rozstrzygnąć poprzez bezpośrednie negocjacje z rządem Stanów Zjednoczonych”.

  czytaj więcej

 • Bąk: 500 zł na dziecko przeznaczę na auto

  Bąk: 500 zł na dziecko przeznaczę na auto

  Jak być może słyszeliście, resort infrastruktury chce przywrócić karty rowerowe. Przyznaję szczerze, że początkowo pomysł ten wzbudził we mnie ogromny entuzjazm. Bo mam po dziurki w nosie domorosłych Lance’ów Armstrongów ubranych w kombinezony Durexa, którym wydaje się, że biorą udział w Tour de France. Nie rozumiem, dlaczego ja, by jeździć legalnie samochodem, musiałem najpierw chodzić na kurs i zdawać egzaminy, zaś oni nie potrzebują żadnych zezwoleń. I to nawet wtedy, gdy mają problem z odróżnieniem prawej strony od lewej i dysponują IQ na poziomie brzozy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników