zawieszenie

* Zawieszenie pojazdu - podzespół łączący koła z resztą pojazdu


 • Trzech posłów Platformy Obywatelskiej wykluczonych z partii

  Trzech posłów Platformy Obywatelskiej wykluczonych z partii

  Posłowie Michał Kamiński, Jacek Protasiewicz i Stanisław Huskowski poza Platformą Obywatelską. Decyzje o ich wykluczeniu z partii oraz jej klubu parlamentarnego podjął w środę zarząd Platformy. Z PO wykluczony został też radny sejmiku lubuskiego Tomasz Możejko.

  czytaj więcej

 • Potocki: Dziennikarz trzech narodów

  Potocki: Dziennikarz trzech narodów

  Pawieł Szaramiet, dyrektor wykonawczy gazety „Ukrajinśka Prawda” i gospodarz porannego pasma w radiu Wiesti, wyszedł z domu o 7.40, czyli 20 minut przed początkiem audycji. Najwyraźniej zaspał; zazwyczaj chodził do macierzystej rozgłośni na piechotę, ale tym razem wziął samochód partnerki, właścicielki „Ukrajinśkiej Prawdy” Ołeny Prytuły. Zdążył przejechać kilkadziesiąt metrów. Gdy stanął na skrzyżowaniu ulic Iwana Franki i Bohdana Chmielnickiego, by przepuścić przejeżdżające samochody, rozległ się wybuch. Ładunek o mocy bliskiej połowy kilograma trotylu był umieszczony dokładnie pod fotelem kierowcy.

  czytaj więcej

 • Lecą głowy. Erdogan likwiduje głębokie państwo

  Lecą głowy. Erdogan likwiduje głębokie państwo

  Represje w Turcji mogły dotknąć nawet 80 tys. osób. Zwolnienia i aresztowania przeprowadzane są w instytucjach, w których silną pozycję zdobyli zwolennicy Fethullaha Gülena.

  czytaj więcej

 • Recykling po polsku: Zawieszone sankcje i fikcyjne sprawozdania

  Recykling po polsku: Zawieszone sankcje i fikcyjne sprawozdania

  Setkom gmin, które nie osiągnęły wymaganych poziomów przetwarzania odpadów, grożą milionowe kary. – Gdyby składały prawdziwe zeznania, byłyby to miliardy – twierdzą eksperci.

  czytaj więcej

 • Turcja: Erdogan ogłasza wprowadzenie stanu wyjątkowego na trzy miesiące

  Turcja: Erdogan ogłasza wprowadzenie stanu wyjątkowego na trzy miesiące

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zapowiedział po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego wprowadzenie stanu wyjątkowego na 3 miesiące. Decyzja wejdzie w życie wraz z publikacją w dzienniku rządowym. Ma pomóc władzom w opanowaniu sytuacji po puczu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników