zachęca depardieu

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu zachęca depardieu. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące zachęca depardieu.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Banki walczą na tanie konta

  Banki walczą na tanie konta

  Bank Zachodni WBK – trzeci gracz na rynku rachunków osobistych – przedstawił nowe konto: z darmowym dostępem do bankomatów i bez opłat.

  czytaj więcej

 • Oferty banków: zwierzęta lepsze od celebrytów

  Oferty banków: zwierzęta lepsze od celebrytów

  BZ WBK, PKO BP, Credit Agricole, ING Bank Śląski… To tylko niektóre z banków, które do promocji swoich produktów używają celebrytów. Na wynagrodzenia dla nich i na kampanie reklamowe często wydają miliony, wszystko po to by zainteresować swoją ofertą jak największą ilość potencjalnych klientów. Tylko czy mają coś sensownego do zaoferowania? I czy ta strategia w ogóle się im opłaca?

  czytaj więcej

 • Jesteś lojalny wobec banku? Przestań - nie warto

  Jesteś lojalny wobec banku? Przestań - nie warto

  Banki często uatrakcyjniają swoją ofertę. Robią wiele by skłonić nas, klientów do korzystania z ich usług. Program cashback, wysokie oprocentowanie konta czy brak opłat to tylko niektóre z podstawowych sposobów by pozyskać klientów. Niestety najczęściej tak korzystne warunki oferują jedynie dla nowych klientów.

  czytaj więcej

 • Nowi rodacy Depardieu chcą, by został ministrem kultury

  Nowi rodacy Depardieu chcą, by został ministrem kultury

  Po uzyskaniu rosyjskiego obywatelstwa Gerard Depardieu otrzymuje od swoich nowych rodaków coraz więcej dowodów sympatii. Władze wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej Republiki Mordwińskiej zaproponowały francuskiemu aktorowi ...objęcie teki ministra kultury.

  czytaj więcej

 • Jedlak: Globalne ochłodzenie klimatu... podatkowego

  Jedlak: Globalne ochłodzenie klimatu... podatkowego

  Minister finansów zbiera cięgi za kolejne swoje pomysły, z wyjątkiem planu zwolnienia z PIT oszczędności gromadzonych na cele mieszkaniowe (choć radość z tego projektu bardzo mąci, niestety, zamiar likwidacji zwrotu VAT za materiały budowlane). Uszczelnianie systemu nabrało tempa, a co za tym idzie – szybko narastają kontrowersje wobec działań z tym związanych.

  czytaj więcej

 • Bąk: Przepraszam cię, Hans. Pierre to jednak idiota

  Bąk: Przepraszam cię, Hans. Pierre to jednak idiota

  Tydzień temu napisałem, że Citroën C4 Picasso jest znacznie lepszy od Volkswagena Tourana i Forda C-maxa, po czym, gdy materiał został już opublikowany, zdałem sobie sprawę, że zabrzmiało to równie niedorzecznie jak „rak trzustki jest lepszy niż rak jądra i rak wątroby”. Bo przecież wszystkie te auta należą do segmentu minivanów.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników