yahoo finance

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu yahoo finance. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące yahoo finance.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Hakerzy kontra korporacje

  Hakerzy kontra korporacje

  Dla pieniędzy, dla zemsty lub dla zabawy. Do cyberataku każdy powód jest dobry. A po włamaniach do systemów koncernu Sony może się rozpocząć prawdziwa fala hakerskich uderzeń na firmy

  czytaj więcej

 • Internet pożera własne dzieci. Koniec ery Yahoo!

  Internet pożera własne dzieci. Koniec ery Yahoo!

  Największy portal świata, Yahoo, nie potrafi poradzić sobie w świecie zdominowanym przez Google’a i Facebooka.

  czytaj więcej

 • Twitter i kompanie mórz internetowych

  Twitter i kompanie mórz internetowych

  Wejście na giełdę Twittera uznano za wielkie wydarzenie, podobnie jak wszystkich tego typu firm, od czasu debiutu Google w 2004 r. W niemal każdym przypadku scenariusz był identyczny. Skok notowań, prowadzący do niebotycznych wycen wartości spółki, krótszy lub dłuższy rajd i często bolesny dla części inwestorów powrót do rzeczywistości.

  czytaj więcej

 • Rejterada byków na Wall Street

  Rejterada byków na Wall Street

  Początek czwartkowej sesji za oceanem nie zwiastował wielkich wydarzeń. Jednak jej ostateczny bilans był fatalny dla posiadaczy akcji. Silne spadki objęły zdecydowaną większość spółek, a najmocniej ucierpiał sektor technologiczny, z jego dotychczasowymi liderami na czele. Zarówno zasięg, jak i skala przeceny, wskazuje na możliwość wystąpienia poważniejszej korekty. Nie ominie ona również naszego rynku.

  czytaj więcej

 • Możliwe ochłodzenie nastrojów przed kolejnymi raportami

  Możliwe ochłodzenie nastrojów przed kolejnymi raportami

  Inwestorzy kupowali wczoraj akcje ze względu na dobry raport Citigroup, ale też dzięki szefowi ECB. Dziś przemawiać będzie Janet Yellen, lecz nastroje nie są już tak dobre jak zazwyczaj.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników