wystaw międzynarodowych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu wystaw międzynarodowych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące wystaw międzynarodowych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Gajos i Przyboś z nagrodami Cypriana Kamila Norwida

  Gajos i Przyboś z nagrodami Cypriana Kamila Norwida

  Poetka Uta Przyboś, scenograf Boris Kudliczka, aktor Janusz Gajos oraz dyrektor Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina Artur Szklener odebrali na poniedziałkowej gali w Warszawie Nagrody im. Cypriana Norwida. Nagrodę za "Dzieło życia" otrzymał aktor Jan Kobuszewski.

  czytaj więcej

 • Producenci „Ostatniej rodziny”: Czujemy się wielkimi zwycięzcami. Przeżyjemy bez oscarowego namaszczenia

  Producenci „Ostatniej rodziny”: Czujemy się wielkimi zwycięzcami. Przeżyjemy bez oscarowego namaszczenia

  My czujemy się wielkimi zwycięzcami. Co prawda bez oscarowego namaszczenia, ale przeżyjemy. Jesteśmy wciąż młodymi pokornymi producentami. I będziemy chcieli udowadniać swoją wartość kolejnymi filmami - mówią w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Aneta Hickinbotham i Leszek Bodzak, producenci filmu „Ostatnia rodzina”.

  czytaj więcej

 • Kiedy rozpoznać przychody ze sprzedaży nieruchomości mieszkalnej

  Kiedy rozpoznać przychody ze sprzedaży nieruchomości mieszkalnej

  Moja firma działa w branży nieruchomości. Posiadam grunt, na którym chcę wybudować nieruchomość mieszkalną. Sprzedaż mieszkań planuję rozpocząć po otrzymaniu pozwolenia na budowę. Budowa nieruchomości będzie finansowana w części kredytem udzielonym przez bank, a częściowo wpłatami otrzymanymi od kupujących. W którym momencie należy rozpoznać przychód ze sprzedaży nieruchomości mieszkalnej dla potrzeb księgowych, a w którym dla celów podatkowych?

  czytaj więcej

 • Andrzej Wajda: Gigant polskiego kina [SYLWETKA]

  Andrzej Wajda: Gigant polskiego kina [SYLWETKA]

  W niedzielę wieczorem zmarł w wieku 90 lat Andrzej Wajda, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, laureat honorowego Oscara amerykańskiej Akademii Filmowej z 2000 roku za osiągnięcia życia i wkład w rozwój światowej kinematografii.

  czytaj więcej

 • Francja oskarża Putina o zbrodnie wojenne w Syrii

  Francja oskarża Putina o zbrodnie wojenne w Syrii

  Pociągnięcie do odpowiedzialności winnych będzie trudne. Tak jak nałożenie nowych sankcji na Rosję. Zachód jest coraz bardziej zirytowany rosyjskim postępowaniem w Syrii. Po tym jak François Hollande zasugerował, że Rosja jest winna zbrodni wojennych w tym kraju, a jedynym tematem jego rozmów z Władimirem Putinem może być syryjska wojna domowa, rosyjski prezydent odwołał zaplanowaną na przyszły tydzień wizytę w Paryżu.

  czytaj więcej

 • Od piątku Warszawskie Targi Sztuki

  Od piątku Warszawskie Targi Sztuki

  1000 dzieł: obrazy i rzeźby współczesne, fotografie, numizmaty, książki i albumy będą wystawione na sprzedaż podczas 14. Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie od piątku do niedzieli.

  czytaj więcej

 • Transport: Sejmowy ukłon dla (niektórych) firm

  Transport: Sejmowy ukłon dla (niektórych) firm

  RYNKI REGULOWANE Na ostatniej prostej senatorowie ulegli lobbingowi dużych stowarzyszeń transportowców. Przyjęli korzystną dla nich poprawkę, która napędzi im rzesze nowych członków

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników