wyposażenia mieszkań

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu wyposażenia mieszkań. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące wyposażenia mieszkań.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Cloud computing, czyli serwery i programy do wynajęcia

  Cloud computing, czyli serwery i programy do wynajęcia

  Usługi realizowane w technologii cloud computingu błyskawicznie zyskują na popularności. Na trwających targach CeBIT w Hanowerze zaprezentowali je wszyscy najpotężniejsi gracze. Cloud computingowi, popularnie zwany usługami w chmurze, czyli serwery i różnego rodzaju programy do wynajęcia, do których dostęp zapewnia internet.

  czytaj więcej

 • Michałowski: Raport otwarcia to nagonka polityczna na byłego prezydenta. Pomówienia i insynuacje

  Michałowski: Raport otwarcia to nagonka polityczna na byłego prezydenta. Pomówienia i insynuacje

  Nie mam sobie nic do zarzucenia. „Raport otwarcia przygotowywali politycy. Gdyby go przygotowywali urzędnicy, to widać byłoby, że to, co robiliśmy, było w zgodzie z prawem” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM były szef kancelarii Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski.

  czytaj więcej

 • Nowa grupa biednych Polaków: Dzięki kreatywności żyją godnie i są szczęśliwi

  Nowa grupa biednych Polaków: Dzięki kreatywności żyją godnie i są szczęśliwi

  Kontenerowcy, makerzy, wymienni. Często bez pracy albo z marnie płatną. Na wynajmie lub na komunalnym. Mają tyle co nic. I z tego niczego potrafią stworzyć coś wartościowego. Na przykład drukarkę 3D, która zacznie na siebie zarabiać, lub szafkę, którą wymienią na używany rower. Mimo chudego portfela potrafią znaleźć swój własny pomysł na życie.

  czytaj więcej

 • Młode pokolenie Polaków: Miłość, hipoteka i tabelki Excela

  Młode pokolenie Polaków: Miłość, hipoteka i tabelki Excela

  Pierwsze pokolenie będących na swoim Polaków uważa kredyt hipoteczny za podstawowe narzędzie wchodzenia w dorosłość. I jest skłonne do wielu wyrzeczeń, by zrealizować swoje marzenie o dobrym życiu.

  czytaj więcej

 • Debata: Biznes ma wpływ na otoczenie. czy rozumie, jak duży

  Debata: Biznes ma wpływ na otoczenie. czy rozumie, jak duży

  Mówiąc o wpływie firm na otoczenie, nie możemy zapominać również o wpływie na kształtowanie miejsca pracy, w tym na wyzwalanie pewnej energii mobilizującej np. do działań wolontaryjnych.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa: Kopalnia informacji prywatnych

  Karta kredytowa: Kopalnia informacji prywatnych

  Kiedy kasjer przeciąga twoją kartę lojalnościową nad czytnikiem, po czym skanuje kupione przez ciebie rzeczy, wszystko już wiadomo: czym twoje dzieci myją zęby, ile masła zjada twoja rodzina tygodniowo i czym szorujecie wannę

  czytaj więcej

 • Co w samorządowych budżetach na nowy rok?

  Co w samorządowych budżetach na nowy rok?

  Będą budować ulice, mosty, sale koncertowe i... toalety. Zajmą się uszczelnianiem wałów powodziowych, modernizacją uzdrowisk, ekologią, kulturą i wspomogą służby graniczne. Spore pieniądze pójdą też na wsparcie służby zdrowia. Włodarze nie zapominają, że najlepszą inwestycją jest człowiek, zatem w 2016 r. zadbają o ciekawe programy edukacyjne i poprawę kwalifikacji zawodowych swoich podatników. Znajdą też fundusze na aktywizację bezrobotnych. Zapytaliśmy samorządy, na jakie szeroko pojęte działania inwestycyjne stawiają w przyszłym roku. Nie wszyscy nam odpowiedzieli, a niektórzy przedstawili tylko wybrane informacje. Bo budżety na nowy rok są dopiero zamykane, nie ma też pewności co do pozyskania środków unijnych. Ale warto podkreślić, że coraz częściej samorządy prowadzą wspólne działania. A także biorą pod uwagę inicjatywy obywatelskie.

  czytaj więcej

 • Cyfrowy świat przypomina biologiczny ekosystem w procesie ewolucji

  Cyfrowy świat przypomina biologiczny ekosystem w procesie ewolucji

  O tym, że w cyfrowym świecie działają te same mechanizmy darwinowskiej ewolucji co w przyrodzie. Bo żeby przetrwać, trzeba nieustannie się zmieniać

  czytaj więcej

 • W Poznaniu obchodzono 97. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

  W Poznaniu obchodzono 97. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

  W Poznaniu dziś główne obchody 97. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Centralne uroczystości odbędą się przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich. W intencji powstańców będzie odprawiona msza św. Na placu Wolności zostanie rozbity obóz powstańczy. Odbędzie się też pierwszy Bieg Powstania Wielkopolskiego.

  czytaj więcej

 • Ustawa z 20 grudnia 1996 r. o gospodarce komunalnej

  Ustawa z 20 grudnia 1996 r. o gospodarce komunalnej

  Jednostki samorządu terytorialnego mogą tworzyć spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki akcyjne, a także mogą przystępować do takich spółek. (t.j. Dz.U. z 2011 r. nr 45, poz. 236 ze zm.)

  czytaj więcej

 • Szahaj: Wolność skonsumowana

  Szahaj: Wolność skonsumowana

  Przyzwyczailiśmy się sądzić (szczególnie w Polsce), iż ograniczenia wolności jednostek są jedynie wynikiem jakichś autorytatywnych czy totalitarnych systemów politycznych.

  czytaj więcej

 • Matematyka – ostatni bastion indywidualistów

  Matematyka – ostatni bastion indywidualistów

  Sukces we współczesnej nauce najczęściej oznacza współpracę. Wyjątkiem pozostaje matematyka, gdzie wciąż działają samotne umysły – ludzie obdarzeni nie tylko niezwykłym talentem, ale też ekscentryczni. Czasami ten ekscentryzm wzbudza irytację nawet u kolegów po fachu, wśród których przecież pewnie nie brakuje nietypowych osobowości.

  czytaj więcej

 • Można amortyzować wynajmowane mieszkanie

  Można amortyzować wynajmowane mieszkanie

  - Roczny odpis amortyzacyjny wynosi wówczas 1,5 proc. wartości początkowej wynajmowanych mieszkań. Podatnicy mogą ja ustalić w uproszczony sposób, przyjmując wartość stanowiącą iloczyn metrów kwadratowych powierzchni i kwoty 988 zł - wyjaśnia Renata Targosz st. specjalista  z Urzędu Skarbowego w Wadowicach.

  czytaj więcej

 • Wyposażenie kuchni z niższym VAT

  Wyposażenie kuchni z niższym VAT

  Dostawa i montaż sprzętu AGD pod zabudowę zalicza się do usługi modernizacyjnej i w konsekwencji podlega preferencyjnej stawce VAT - orzekł NSA.

  czytaj więcej

 • Podwyższenie wieku szkolnego: Najważniejsze problemy samorządów

  Podwyższenie wieku szkolnego: Najważniejsze problemy samorządów

  Nowelizacja znosi obowiązek przedszkolny dla pięciolatków i szkolny dla sześciolatków. Uczniowie klas I i II szkoły podstawowej na wniosek rodziców będą mogli powtarzać naukę bez promocji w roku szkolnym 2016/2017.

  czytaj więcej

 • Bąk: Volkswagen, ja cię proszę- nie rób wsi

  Bąk: Volkswagen, ja cię proszę- nie rób wsi

  Są produkty, które – pomimo ogromnej konkurencji – zawsze kojarzą się z konkretnymi markami. Dajmy na to scyzoryki – możecie wybierać spośród tysięcy firm, kształtów, kolorów i ostrzy, a mimo to „prawdziwy” jest tylko jeden: czerwony szwajcarski Victorinox z logo krzyżyka na tarczy. Albo maszynki do golenia – szczerze mówiąc, nie potrafię wymienić żadnego ich producenta poza Gillette. Dresy? O ile się orientuję, nie szyje ich nikt poza Adidasem. Jeżeli zaś chodzi o karabin, to w mojej ograniczonej świadomości istnieje wyłącznie Kałasznikow. Wakacje to synonim słowa „Grecja”, a jakikolwiek porządny sprzęt do kopania w ziemi to po prostu Caterpillar.

  czytaj więcej

 • Karczewski: Senackie komisje zajmą się budżetem na 2016 w przyszłym tygodniu

  Karczewski: Senackie komisje zajmą się budżetem na 2016 w przyszłym tygodniu

  "Budżet +przyjdzie+ do nas w przyszłym tygodniu, rozpoczniemy pracę w komisjach. Później zbierze się senacka komisja finansów publicznych i komisje będą decydowały, w jaki sposób zaproponować senatorom głosowanie. Później będą poprawki. Nie jestem w stanie przewidzieć (...), czego będą oczekiwali senatorowie" - mówił w sobotę dziennikarzom marszałek Senatu.

  czytaj więcej

 • Sześć rzeczy, które próbują ukryć sprzedający mieszkania

  Sześć rzeczy, które próbują ukryć sprzedający mieszkania

  Choć na polskim rynku nieruchomości panują coraz wyższe standardy, to nadal znajdują się osoby, których podejście do transakcji woła o pomstę do nieba. Próbują za wszelką cenę oszukać drugą stronę, tylko po to, by zarobić kilkaset złotych więcej na mieszkaniu, które sprzedają. Home Broker wskazuje sześć rzeczy, które najczęściej próbują ukryć zbywcy. Autor: Marcin Krasoń.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne