wirtualnej klawiatury

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu wirtualnej klawiatury. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące wirtualnej klawiatury.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • IT wizytówką firmy - usługi, które wprowadzą biuro w XXI wiek

  IT wizytówką firmy - usługi, które wprowadzą biuro w XXI wiek

  Najbardziej widoczną cechą nowoczesnego biura jest jego nowoczesne wyposażenie. Zwykło się mawiać, że potrzeba jest matką wynalazku. Prawdziwość tego zdania bardzo dobrze widać patrząc na ewolucje branży elektronicznej. Postęp, jaki się dokonał w tej gałęzi przemysłu jest szczególnie widoczny.

  czytaj więcej

 • Te nawyki mogą zaszkodzić twojej karierze

  Te nawyki mogą zaszkodzić twojej karierze

  W żadnej branży nie da się osiągnąć sukcesu zawodowego bez pracy nad sobą, której celem jest wyeliminowanie wad i złych nawyków przeszkadzających w robieniu kariery. Jakich nawyków należy się pozbyć w pierwszej kolejności?

  czytaj więcej

 • Google Doodle – logo na (prawie) każdą okazję

  Google Doodle – logo na (prawie) każdą okazję

  Google Doodle to – mówiąc najprościej - zmodyfikowane w związku ze specjalną okazją logo najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej. Pierwsza okazjonalna wersja loga powstała w 1998 nawiązując do festiwalu Burning Man, odbywającego się na amerykańskiej pustyni w stanie Nevada, w którym uczestniczyli dwaj założyciele Google’a - Larry Page i Siergiej Brin. Od tamtego czasu powstało ok. 2 tysięcy „doodli”. Samo słowo „doodle” oznacza rysunki, które uczniowie i studenci umieszczają na marginesach swoich notatek podczas nudnych zajęć i wykładów. Oto subiektywne zestawienie najciekawszych z nich.

  czytaj więcej

 • Tak działa karuzela z VAT. Co roku budżet traci kilkadziesiąt miliardów

  Tak działa karuzela z VAT. Co roku budżet traci kilkadziesiąt miliardów

  Co rok przestępcy podatkowi okradają państwo na kilkadziesiąt miliardów złotych. Gdyby odebrać im te pieniądze, zniknąłby problem deficytu budżetowego.

  czytaj więcej

 • Aplikacje mobilne dla niewidomych: Jak działają takie programy?

  Aplikacje mobilne dla niewidomych: Jak działają takie programy?

  Kiedy myślimy o technologiach mobilnych, smartfonach, tabletach zazwyczaj wyobrażamy sobie, że są one dedykowane osobom pełnosprawnym a przede wszystkim widzącym. Niewidomi mogą jednak korzystać ze smartfona jako pomocy w codziennym życiu.

  czytaj więcej

 • Twoje biuro może być mobilne: 7 trendów pracy biurowej przyszłości

  Twoje biuro może być mobilne: 7 trendów pracy biurowej przyszłości

  Wszyscy dobrze znamy powszechną już „kawiarnianą” kulturę pracy, jednak zmiany zachodzące w stylu pracy biurowej są znacznie bardziej złożone. Opierając się na danych z raportu marki Leitz „Pracuj mądrze. Pracuj mobilnie.”* prezentujemy 7 najważniejszych trendów wpływających na to, jak będziemy pracować w przyszłości.

  czytaj więcej

 • Najciekawsze urządzenia na targach technologii użytkowych IFA 2015 w Berlinie

  Najciekawsze urządzenia na targach technologii użytkowych IFA 2015 w Berlinie

  Technologiczne targi IFA 2015 w Berlinie dobiegły końca. Swoje najnowsze produkty pokazały największe firmy technologiczne na świecie. Oto jakie urządzenia mogliśmy zobaczyć Berlinie.

  czytaj więcej

 • Już nie pokolenie X czy Y. Nadchodzi pokolenie R

  Już nie pokolenie X czy Y. Nadchodzi pokolenie R

  Pokolenie X poszukiwało nowych wzorców i sensu życia. Pokolenie Y wychowało się na komputerach, komórkach i internecie. Tymczasem u progu dorosłości stanęła nowa generacja nastolatków. Kim są i kim będą? Według najnowszych badań niemieckich będzie to generacja R. Eksperymentujące pokolenie relaksu.

  czytaj więcej

 • Czy już możemy ogłosić koniec demokracji?

  Czy już możemy ogłosić koniec demokracji?

  O tym, że funkcjonować obywatelsko w przestrzeni wirtualnej to stępić swoją energię do prawdziwego działania. Bo jeśli przestrzeń prywatna ma być naszą jedyną przestrzenią publiczną, to możemy już dziś odtrąbić koniec demokracji

  czytaj więcej

 • E-wykluczeni z elit: Peszek, Wodecki, Szuber żyją bez komputerów

  E-wykluczeni z elit: Peszek, Wodecki, Szuber żyją bez komputerów

  Brak kompetencji cyfrowych dotyczy nie tylko najniższych warstw społecznych. Nawet wśród znanych są tacy, którzy nie są z komputerem za pan brat.

  czytaj więcej

 • Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Genewie. Targi ochów, achów i jęków

  Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Genewie. Targi ochów, achów i jęków

  Z salonem motoryzacyjnym w Genewie jest trochę jak z kinematografią – znajdziecie tu tanie sensacje, upiorne thrillery, odległe science fiction, a także dramaty, komedie i horrory. Najciekawsze wydaje mi się jednak porno

  czytaj więcej

 • Napraw auto z YouTubem, czyli szkoła życia 2.0

  Napraw auto z YouTubem, czyli szkoła życia 2.0

  Zepsute auto, kran cieknie, domowe sposoby na przeziębienie i co to jest barszcz Sosnowskiego? Ciocia Wikipedia, wujek Google i YouTube złota rączka zawsze pomogą. Zamiast pytać i doradzać się u znajomych i rodziny - stukamy pytanie w klawiaturę. I nie dotyczy to tylko młodego pokolenia, które urodziło się z komputerem w kołysce. Szkoła życia zmieniła adres. Na www.

  czytaj więcej

 • Miejskie terminale i kamery to łatwy łup hakerów. Samorządowcy uspokajają

  Miejskie terminale i kamery to łatwy łup hakerów. Samorządowcy uspokajają

  Interaktywne terminale i kamery w europejskich miastach mogą stanowić łatwy cel dla hakerów. Wiele urządzeń takich, jak biletomaty, wypożyczalnie rowerów czy systemy monitoringu zawierają luki w zabezpieczeniach, które zagrażają prywatnym danym użytkowników. Złodzieje mogą wykorzystać je do przestępstwa, szpiegowania lub rozprzestrzeniania szkodliwego kodu. Ministerstwo Cyfryzacji jest świadome zagrożeń i przygotowuje regulacje prawne w zakresie projektowania systemów miasta, bo dzisiaj są one szczątkowe. Poza tym zapowiada stworzenie regionalnych klastrów bezpieczeństwa, które mają poprawić zabezpieczenia na poziomie samorządów. Jednak miasta wycieków się nie boją. Polegają na swoich rozwiązaniach i wierzą, że system bez dostępu do internetu to idealny model informatyczny. Nie jest to do końca prawda. Niemal każdy cyfrowy terminal publiczny zawiera przynajmniej jeden słaby punkt w zabezpieczeniach, który pozwala uzyskać dostęp do ukrytych funkcji systemu operacyjnego.

  czytaj więcej

 • Lewestam: Bejsbolem w „Teen Vogue”

  Lewestam: Bejsbolem w „Teen Vogue”

  Są takie w życiu chwile, że od szaleństwa dzieli nas tylko cienka ściana z dykty. A ja właśnie zniżam się do półklęku i – niczym pałkarz bostońskiej drużyny Red Sox, arcypolski pseudokibic, a raczej nieskoordynowana baba z pałą – dramatycznie zamierzam się na tę ściankę kijem bejsbolowym.

  czytaj więcej

 • Wielki Szu już nie gra. Ale pokerowe podziemie ma się dobrze

  Wielki Szu już nie gra. Ale pokerowe podziemie ma się dobrze

  Podziemie to w Polsce wyjątkowo ludne miejsce. Jak tam trafić? – To nie takie trudne – odpowiadają pokerzyści.

  czytaj więcej

 • Cyfrowymi pieniędzmi coraz częściej zarządzają cyfrowi bankierzy [WIDEO]

  Cyfrowymi pieniędzmi coraz częściej zarządzają cyfrowi bankierzy [WIDEO]

  Rzadziej trzymamy w portfelach gotówkę, pieniądze na kontach zapisane są w postaci kodu binarnego, a cyfrowymi pieniędzmi coraz częściej zarządzają cyfrowi bankierzy. O robotyzacji i sztucznej inteligencji w bankowości mówi PAP zarządzający pionem transformacji cyfrowej w BZ WBK Feliks Szyszkowiak.

  czytaj więcej

 • Pod cyberostrzałem. Internetowa wersja metody „na wnuczka”

  Pod cyberostrzałem. Internetowa wersja metody „na wnuczka”

  Mogłoby się wydawać, że przestępcom wyłudzającym pieniądze dają się oszukać tylko starsi i naiwni ludzie. A jednak socjotechniczne sztuczki działają tak, że nabrać się może każdy

  czytaj więcej

 • Lewestam: Bezpowrotnie utracona autentyczność

  Lewestam: Bezpowrotnie utracona autentyczność

  Od kiedy istnieje ludzkie życie, człowiek kombinuje, jak by tu od niego najskuteczniej zwiać – niekoniecznie na zawsze, ale przynajmniej na chwilę.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników