warunki kredytowania

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu warunki kredytowania. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące warunki kredytowania.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Brak kapitału hamuje rozwój

  Brak kapitału hamuje rozwój

  Renata Deptała: Chcemy odgrywać rolę regionalnego centrum kompetencji dla biznesu, służącego doradztwem sektorowym oraz pomocą w doborze najefektywniejszych instrumentów wsparcia

  czytaj więcej

 • Jak spotkanie z prezesem PiS wpłynie na żubra? [OPINIA]

  Jak spotkanie z prezesem PiS wpłynie na żubra? [OPINIA]

  Jaki powinien być prezes banku? Przede wszystkim musi dawać rękojmię stabilnego i ostrożnego zarządzania. Mieć wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Decyzje powinien podejmować z rozwagą i bez nadmiernego ryzyka. Jego działania nie powinny negatywnie wpływać na postrzeganie banku jako instytucji godnej zaufania, dbającej o bezpieczeństwo pieniędzy klientów. W prawie bankowym można przeczytać: „Członkowie zarządu i rady nadzorczej banku są obowiązani pełnić swoje funkcje w sposób uczciwy i rzetelny oraz kierować się niezależnością osądu, aby zapewnić skuteczną ocenę i weryfikację podejmowania i wykonania decyzji związanych z bieżącym zarządzaniem bankiem”.

  czytaj więcej

 • Rada nadzorcza Pekao pyta o wieżowiec PiS

  Rada nadzorcza Pekao pyta o wieżowiec PiS

  Bank broni się przed medialnymi informacjami i podkreśla, że jego podejście do potencjalnej inwestycji było standardowe . Udziałowcy chcą poznać szczegóły.

  czytaj więcej

 • Dyrektor PISF: Zachęty dla producentów filmowych fundamentalnie zmienią sytuację w Polsce [WYWIAD]

  Dyrektor PISF: Zachęty dla producentów filmowych fundamentalnie zmienią sytuację w Polsce [WYWIAD]

  Zachęty dla producentów fundamentalnie zmienią sytuację przemysłu filmowego w Polsce. Pojawią się na rynku polskim środki finansowe i inwestycje, których dotąd nie było - mówi PAP dyrektor PISF Radosław Śmigulski, odnosząc się do wchodzącej w życie ustawy o wspieraniu produkcji audiowizualnej.

  czytaj więcej

 • BGK spłaci kredyt innowacyjnego przedsiębiorcy

  BGK spłaci kredyt innowacyjnego przedsiębiorcy

  Innowacyjność to słowo, które zrobiło w ostatnich latach zawrotną karierę. Dziś nie trzeba już nikogo przekonywać, że firmy, które szukają nowych rozwiązań i technologii zyskują na rynku przewagę konkurencyjną. Aby zbudować innowacyjną przewagę potrzeba dwóch rzeczy: dobrego pomysłu i pieniędzy na jego wdrożenie. Polskim przedsiębiorcom nigdy nie brakowało pomysłowości, a dostęp do środków na wykorzystanie tego potencjału umożliwiają Kredyt na innowacje technologiczne dofinansowany premią na spłatę kapitału i Gwarancje Biznesmax z dotacją na spłatę odsetek.

  czytaj więcej

 • Tworzymy ekosystem wsparcia rozwoju

  Tworzymy ekosystem wsparcia rozwoju

  Ewa Nowak-Iskra: Możemy pochwalić się bardzo dużym udziałem naszego banku w finansowaniu jednostek samorządu terytorialnego

  czytaj więcej

 • Oferta dla start-upów i wielkich firm

  Oferta dla start-upów i wielkich firm

  Marcin Wiecki: Otwieramy polskim eksporterom drogę na rynki o podwyższonym ryzyku we współpracy  z instytucjami rozwoju z grupy PFR – m.in. z PAIH i KUKE

  czytaj więcej

 • Najważniejsza jest infrastruktura

  Najważniejsza jest infrastruktura

  Elżbieta Nader: wspólnie z bankami komercyjnymi i spółdzielczymi tworzymy ekosystem instytucji finansowych wspierających rozwój

  czytaj więcej

 • Bank otwarty na współpracę

  Bank otwarty na współpracę

  Edyta Płanka: Ostatnie dwa lata to okres intensywnych działań BGK w regionie

  czytaj więcej

 • Podlasie ma perspektywy

  Podlasie ma perspektywy

  Izabela Domanowska: Jesteśmy partnerem finansowym aktywnie wspierającym przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych.

  czytaj więcej

 • Inwestycje za miliardy

  Inwestycje za miliardy

  Krzysztof Antczak: Tworzymy konsorcja z bankami, ale też z innymi instytucjami dysponującymi środkami na wspieranie polskich przedsiębiorstw

  czytaj więcej

 • Prowadzisz firmę i potrzebujesz kredytu? Sprawdź, gdzie otrzymasz najkorzystniejszą ofertę

  Prowadzisz firmę i potrzebujesz kredytu? Sprawdź, gdzie otrzymasz najkorzystniejszą ofertę

  Realizacja założonych celów biznesowych zazwyczaj związana jest z koniecznością pozyskania dodatkowych środków pieniężnych. Jeśli prowadzisz działalność na zasadach uproszczonej rachunkowości, koniecznie zapoznaj się z kredytem w Banku BGŻ BNP Paribas. Oferta promocyjna obowiązuje jedynie do 31 marca 2019 roku.

  czytaj więcej

 • Kleszczów i Bełchatów walczą o ziemię i pieniądze. Prawo wobec takich sporów jest niestety bezradne

  Kleszczów i Bełchatów walczą o ziemię i pieniądze. Prawo wobec takich sporów jest niestety bezradne

  W tym tygodniu gmina Bełchatów składa wniosek o zmianę granic. Chce przejąć od najbogatszego w Polsce Kleszczowa tylko jeden rejon geodezyjny – ale za to jaki! Ten z Elektrownią Bełchatów. Jeśli się to uda, ponad 50-milionowy zastrzyk gotówki zasili borykającą się dzisiaj z kłopotami finansowymi gminę. Co na to Kleszczów? Zamierza się przed takim przejęciem bronić, choć praktycznie nie ma jak. Z obu stron, z którymi rozmawialiśmy, pada wiele argumentów, ale oczywiście najistotniejszym są pieniądze, z czym przedstawiciele Bełchatowa i Kleszczowa się nie kryją. A akurat możliwość przejęcia terenu z tego powodu wcale nie wynika z przepisów o samorządzie gminnym.

  czytaj więcej

 • Banki nie będą miały zdolności wspierania gospodarki. Rosnące obciążenia odczują klienci [DEBATA]

  Banki nie będą miały zdolności wspierania gospodarki. Rosnące obciążenia odczują klienci [DEBATA]

  Warunki działania banków stały się tak trudne, że mogą pojawić się problemy z finansowaniem gospodarki. Klienci odczują również wzrost cen usług bankowych – oceniają najważniejsi przedstawiciele sektora. W ubiegłym roku ich banki okazały się najlepsze w konkursie „Gwiazdy Bankowości” organizowanym przez DGP i firmę PwC. Na początku czerwca rozstrzygnięcie piątej edycji konkursu.

  czytaj więcej

 • Krzysztof Kalicki: Okazaliśmy się bazarem Wschodu [WYWIAD]

  Krzysztof Kalicki: Okazaliśmy się bazarem Wschodu [WYWIAD]

  Czy jest w Europie inny kraj, w którym koszt jest nazywany zyskiem i de facto trzeba od niego zapłacić podatek? Dopóki takie rzeczy w Polsce nie zostaną uporządkowane, nikt nie będzie nas traktował perspektywicznie

  czytaj więcej

 • Fotowoltaika pomoże ustabilizować koszty energii

  Fotowoltaika pomoże ustabilizować koszty energii

  Jednym z wyzwań dla przedsiębiorców jest optymalizacja ponoszonych kosztów. Rosnące ceny paliwa oraz certyfikatów emisji CO2 przekładają się na opłaty za prąd, dlatego coraz więcej właścicieli firm decyduje się na technologie, które pozwalają ograniczyć zużycie energii. Jednak samo obniżenie zapotrzebowania może być niewystarczające – dopełnieniem rozważnej polityki energetycznej jest wdrożenie systemu energii odnawialnej, na przykład fotowoltaiki.

  czytaj więcej

 • Wyrok TSUE może wywrócić system do góry nogami. Chodzi o VAT i karty paliwowe w Polsce

  Wyrok TSUE może wywrócić system do góry nogami. Chodzi o VAT i karty paliwowe w Polsce

  Firmy oferujące bezgotówkowe zakupy na stacjach benzynowych tylko kredytują klientów kupujących paliwo – orzekł wczoraj trybunał w Luksemburgu.

  czytaj więcej

 • Nie milkną echa wyroku TSUE w sprawie kart paliwowych

  Nie milkną echa wyroku TSUE w sprawie kart paliwowych

  Orzeczenie unijnego trybunału wywołało skrajne emocje – od przerażenia po próby bagatelizowania jego skutków. Eksperci wskazują, że modele funkcjonowania kart są różne.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników