volkswagena klaus

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu volkswagena klaus. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące volkswagena klaus.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Turbulencje gospodarcze sprzyjają szpiegostwu przemysłowemu

  Turbulencje gospodarcze sprzyjają szpiegostwu przemysłowemu

  Turbulencje gospodarcze sprzyjają szpiegostwu przemysłowemu. Rośnie pokusa, by pójść na skróty, wykraść tajemnice rywala i uniknąć kosztownej rynkowej walki. Z badania firmy Symantec wynika, że ponad połowa polskich firm obawia się utraty ważnych danych, a 1/3 padła co najmniej raz ofiarą szpiegostwa przemysłowego.

  czytaj więcej

 • Cloud computing, czyli serwery i programy do wynajęcia

  Cloud computing, czyli serwery i programy do wynajęcia

  Usługi realizowane w technologii cloud computingu błyskawicznie zyskują na popularności. Na trwających targach CeBIT w Hanowerze zaprezentowali je wszyscy najpotężniejsi gracze. Cloud computingowi, popularnie zwany usługami w chmurze, czyli serwery i różnego rodzaju programy do wynajęcia, do których dostęp zapewnia internet.

  czytaj więcej

 • Volkswagen Golf pobił Garbusa – z taśmy zjechał 30-milionowy egzemplarz

  Volkswagen Golf pobił Garbusa – z taśmy zjechał 30-milionowy egzemplarz

  Volkswagen Golf pobił dotychczasowego rekordzistę Volkswagena Betlee (Garbusa), którego wyprodukowano od 1938 do 2003 r ponad 21,5 mln egzemplarzy. Jak poinformował koncern w Wolfsburgu, z taśmy zjechał 30-milionowy egzemplarz tego popularnego modelu. To już 7. generacja Volkswagena Golfa. Zobacz całą rodzinę.

  czytaj więcej

 • Afera Volkswagena: Śledztwo obejmuje już 17 osób

  Afera Volkswagena: Śledztwo obejmuje już 17 osób

  Prowadzone przez prokuraturę w Brunszwiku śledztwo w sprawie skandalu wokół manipulowania pomiarami toksyczności spalin w samochodach koncernu Volkswagen zostało rozszerzone z dotychczasowych sześciu na 17 osób - poinformował we wtorek prokurator Klaus Ziehe.

  czytaj więcej

 • Godlewski: Uczmy się od Kremla

  Godlewski: Uczmy się od Kremla

  Polski rząd wymienia ambasadorów i tworzy fundusz promocji. To może jednak nie wystarczyć, by skutecznie lobbować za granicą. Pieniądze są ważne, lecz przede wszystkim potrzeba silnych osobowości, sieci kontaktów, a nieraz także tupetu. Mistrzami międzynarodowego PR są Rosjanie, Amerykanie i papież Franciszek. Ci pierwsi powołali niedawno w Niemczech kolejną instytucję promującą ich punkt widzenia i rosyjskie interesy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników