vistuli michał

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu vistuli michał. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące vistuli michał.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • „Rynek mieszkaniowy w latach 2012 – 2022. Czy czeka nas stracona dekada?”

  „Rynek mieszkaniowy w latach 2012 – 2022. Czy czeka nas stracona dekada?”

  W 2002 roku redNet Property Group wydał pierwszy i najsłynniejszy raport pt. "Czy najgorsze już za nami?". Na łamach tej publikacji,  wbrew opiniom większości analityków, którzy zapowiadali dalszy ciąg kryzysu, RPG prognozował znacząca poprawę koniunktury. Okazało się, że eksperci RPG mieli rację. Największy wzrost cen mieszkań, nawet o 50%, zgodnie z ich przewidywaniami nastąpił w 2006 roku. Po 10 latach pracy na tym rynku eksperci RPG przygotowali kolejny raport…

  czytaj więcej

 • Rybiński: Jak zostać bogatym człowiekiem

  Rybiński: Jak zostać bogatym człowiekiem

  Według definicji używanych w bankach za bogatą osobę uważa się taką, która ma nadwyżki finansowe przekraczające 1 mln dol., czyli w polskich warunkach z 2013 r. ponad 3 mln zł. Przy czym dotyczy to wolnych środków, które mogą być zainwestowane w aktywa finansowe

  czytaj więcej

 • Zmiany personalne także w KGHM. Zmieniono już radę nadzorczą

  Zmiany personalne także w KGHM. Zmieniono już radę nadzorczą

  Rozpoczęły się zmiany personalne w miedziowym koncernie. Wczoraj Skarb Państwa wymienił jego radę nadzorczą, a w przyszłym tygodniu taki sam los spotka zapewne także zarząd firmy

  czytaj więcej

 • Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

  Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

  Zakończyła się czwarta edycja „European Executive Forum”, która w tym roku odbyła się w Warszawie pod hasłem „Age of innovations”. Podczas 6 paneli dyskusyjnych wybitni przedstawiciele biznesu i nauki z Polski i z zagranicy debatowali nad kierunkiem dla polskich przedsiębiorstw w dobie rewolucji technologicznej. Wśród partnerów wydarzenia były firmy takie jak Totalizator Sportowy, BMW i Pfizer. Po raz pierwszy zostały też przyznane prestiżowe statuetki „European Leadership Awards”, by uhonorować najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. PKN Orlen, Michał Sołowow i Google Polska.

  czytaj więcej

 • Próchnik znów na krawędzi

  Próchnik znów na krawędzi

  Najdłużej notowana spółka giełdowa złożyła wniosek o rozpoczęcie postępowania sanacyjnego. Zarząd zapewnia, że firma spłaci zobowiązania „w możliwie najwyższym stopniu”

  czytaj więcej

 • Po której uczelni można znaleźć najlepszą pracę? [20. RANKING UCZELNI]

  Po której uczelni można znaleźć najlepszą pracę? [20. RANKING UCZELNI]

  Po której uczelni można znaleźć najlepszą pracę, która najlepiej umie zapewnić pieniądze na badania i która cieszy się największym prestiżem – Fundacja Perspektywy po raz 20. publikuje ranking uczelni.

  czytaj więcej

 • Kidawa-Błońska: Szydło PO. PiS-owi trudno będzie ją atakować w kampanii

  Kidawa-Błońska: Szydło PO. PiS-owi trudno będzie ją atakować w kampanii

  Mentalnie bardziej pasuje do nas niż do Platformy – mówi o niej Ryszard Terlecki z PiS. Małgorzata Kidawa-Błońska ma być dla prowadzącej w sondażach partii trudnym celem do atakowania, ale na taryfę ulgową liczyć nie może.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników