visa silver

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu visa silver. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące visa silver.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Jak wybrać najlepszą kartę kredytową

  Jak wybrać najlepszą kartę kredytową

  Czy posiadasz kartę kredytową? Jesteś z niej zadowolony? A może suma rocznych opłat i wysokie oprocentowanie przerażają Cię i rozglądasz się za nową, ciekawą ofertą? Sprawdziliśmy podstawowe karty oferowane przez 10 największych polskich banków. Przeczytaj jeśli chcesz przekonać się czy różnice są znaczące i warto przenieść do innego banku kartę i zadłużenie.

  czytaj więcej

 • Ranking srebrnych kart kredytowych

  Ranking srebrnych kart kredytowych

  Przyjrzeliśmy się srebrnym kartom kredytowym oferowanym przez polskie banki. Sprawdziliśmy ich oprocentowanie, maksymalny limit kredytowy, okres bezodsetkowy i wysokość opłaty rocznej za ich używanie. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w poniższym artykule ułatwią wybór karty lub podjęcie decyzji o przeniesieniu posiadanej karty do innego banku.

  czytaj więcej

 • Bank wirtualny to nie tylko konto

  Bank wirtualny to nie tylko konto

  Alior Sync to rewolucja jeśli chodzi o sposób prowadzenia banku. Jak wygląda oferta produktów „okołokontowych”? Lokata, konto oszczędnościowe, kredyt gotówkowy, karta kredytowa – sprawdźmy czym na tle pozostałych konkurentów bankowości wirtualnej wyróżnia się Alior Sync.

  czytaj więcej

 • Najlepsze wakacyjne zniżki oferowane przez banki

  Najlepsze wakacyjne zniżki oferowane przez banki

  Wakacje, od dawna ustalony czas podróży krajowych i zagranicznych. Wiążą się one zazwyczaj ze sporymi wydatkami. Czasem dwa tygodnie nad polskim morzem potrafią pochłonąć średnią polską pensję. Jak się jednak okazuje banki chcąc nas zachęcić do siebie pomyślały i o tym - do wybranych produktów oferują zniżki na wakacyjne podróże i hotele.

  czytaj więcej

 • Nawet 18 tys. zł. Tyle może kosztować zwolnienie z opłaty za kartę

  Nawet 18 tys. zł. Tyle może kosztować zwolnienie z opłaty za kartę

  Karta kredytowa to popularny sposób na dokonywanie płatności w sklepach i w innych punktach handlowo-usługowych. Bankom – wydawcom kart zależy żebyśmy wydawali za ich pośrednictwem jak najwięcej pieniędzy i dlatego wyznaczając wysokość rocznych opłat za korzystanie z kart premiują te osoby, które wykonują nimi transakcje na duże kwoty.

  czytaj więcej

 • Przelew z karty kredytowej. Czy to się opłaca?

  Przelew z karty kredytowej. Czy to się opłaca?

  Karty kredytowe mogą być bardzo przydatne. Mają wiele funkcji, z których na co dzień możemy nie zdawać sobie sprawy. Jedną z nich jest opcja przelewu pieniędzy z rachunku karty kredytowej.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa pozwala zachować płynność finansową. Wybierz najlepszą

  Karta kredytowa pozwala zachować płynność finansową. Wybierz najlepszą

  Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wydatkami. Część z nich możemy zrealizować za pomocą kredytu, nawet w postaci karty kredytowej. To elastyczne rozwiązanie kredytowe zarówno dla klienta indywidualnego jak i firmowego.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa z rabatem. Możemy za nią nie płacić, możemy na niej zarobić

  Karta kredytowa z rabatem. Możemy za nią nie płacić, możemy na niej zarobić

  Karty kredytowe stały się dla nas czymś normalnym. Nie są – ze zrozumiałych względów – tak popularne jak, wydawane do kont osobistych, katy debetowe, ale i tak w swoich portfelach ma je kilka milionów Polaków. Sprawdźmy, na co możemy liczyć płacąc nimi w sklepach i nie tylko

  czytaj więcej

 • Karty dla kibiców: Legia mocna na boisku, a jej karta płatnicza?

  Karty dla kibiców: Legia mocna na boisku, a jej karta płatnicza?

  Legia Warszawa po pokonaniu Lecha Poznań jest coraz bliżej mistrzostwa Polski w piłce nożnej. Ale czy karta płatnicza oferowana przez Open Finance to lepsza oferta niż pre-paidy w kieszeniach kibiców innych drużyn? Zobaczmy.

  czytaj więcej

 • Najlepsze karty kredytowe z programami rabatowymi i moneyback. Sprawdź nasz ranking

  Najlepsze karty kredytowe z programami rabatowymi i moneyback. Sprawdź nasz ranking

  Karta kredytowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki niej za zrobione zakupy zapłacimy po kilkudziesięciu dniach. Czy można oczekiwać od niej jeszcze czegoś więcej? Tak – choćby możliwości korzystania z programów rabatowych czy usługi moneyback.

  czytaj więcej

 • Jak tanio płacić za granicą? Porównanie podróżnych kart płatniczych

  Jak tanio płacić za granicą? Porównanie podróżnych kart płatniczych

  Jesteś częstym klientem linii lotniczych? Samolot jest Twoim drugim domem? Może powinieneś zatem zdecydować się na jedną z kart płatniczych, dzięki którym zapłacisz mniej za bilet lub będziesz zbierał mile, które wymienisz następnie na bilety lotnicze?

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa na święta: Jak wybrać najlepszą?

  Karta kredytowa na święta: Jak wybrać najlepszą?

  Czy korzystanie z karty kredytowej może okazać się dobrym pomysłem? Owszem, pod warunkiem jej prawidłowego użytkowania. Jest to dobry sposób np. na sfinansowanie wydatków świątecznych. Dzięki niej możemy też odzyskać część wydanych przez nas pieniędzy czy skorzystać z programów rabatowych.

  czytaj więcej

 • Srebrne karty kredytowe – przegląd

  Srebrne karty kredytowe – przegląd

  Rozglądasz się za ciekawymi ofertami „kredytówek”? Eksperci porównywarki TotalMoney.pl przychodzą z pomocą! Sprawdź, na jakie parametry należy zwracać uwagę i czym kierować się przy wyborze odpowiedniej karty kredytowej.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników