visa classic

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu visa classic. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące visa classic.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Mamy o milion kart kredytowych mniej niż rok temu

  Mamy o milion kart kredytowych mniej niż rok temu

  Jeszcze przed rokiem Polacy używali ok. 10,5 mln kart kredytowych. Teraz mamy ich o ponad milion mniej. Skąd taki spadek? Wielu nierzetelnym klientom banki odebrały „plastiki”, z innymi, którym spadły dochody – nie przedłużyły umów.

  czytaj więcej

 • Kredyt na karcie kredytowej najtańszy dla aktywnych

  Kredyt na karcie kredytowej najtańszy dla aktywnych

  Banki zarabiają głównie na klientach, którzy nie spłacili zadłużenia w karcie kredytowej w okresie bezodsetkowym. Naliczają wówczas odsetki wynoszące zwykle 20 – 21 proc. Tyle samo każą sobie płacić od gotówki wypłacanej z bankomatów.

  czytaj więcej

 • Jak wybrać najlepszą kartę kredytową

  Jak wybrać najlepszą kartę kredytową

  Czy posiadasz kartę kredytową? Jesteś z niej zadowolony? A może suma rocznych opłat i wysokie oprocentowanie przerażają Cię i rozglądasz się za nową, ciekawą ofertą? Sprawdziliśmy podstawowe karty oferowane przez 10 największych polskich banków. Przeczytaj jeśli chcesz przekonać się czy różnice są znaczące i warto przenieść do innego banku kartę i zadłużenie.

  czytaj więcej

 • Ranking srebrnych kart kredytowych

  Ranking srebrnych kart kredytowych

  Przyjrzeliśmy się srebrnym kartom kredytowym oferowanym przez polskie banki. Sprawdziliśmy ich oprocentowanie, maksymalny limit kredytowy, okres bezodsetkowy i wysokość opłaty rocznej za ich używanie. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w poniższym artykule ułatwią wybór karty lub podjęcie decyzji o przeniesieniu posiadanej karty do innego banku.

  czytaj więcej

 • Nawet 18 tys. zł. Tyle może kosztować zwolnienie z opłaty za kartę

  Nawet 18 tys. zł. Tyle może kosztować zwolnienie z opłaty za kartę

  Karta kredytowa to popularny sposób na dokonywanie płatności w sklepach i w innych punktach handlowo-usługowych. Bankom – wydawcom kart zależy żebyśmy wydawali za ich pośrednictwem jak najwięcej pieniędzy i dlatego wyznaczając wysokość rocznych opłat za korzystanie z kart premiują te osoby, które wykonują nimi transakcje na duże kwoty.

  czytaj więcej

 • Przelew z karty kredytowej. Czy to się opłaca?

  Przelew z karty kredytowej. Czy to się opłaca?

  Karty kredytowe mogą być bardzo przydatne. Mają wiele funkcji, z których na co dzień możemy nie zdawać sobie sprawy. Jedną z nich jest opcja przelewu pieniędzy z rachunku karty kredytowej.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa z rabatem. Możemy za nią nie płacić, możemy na niej zarobić

  Karta kredytowa z rabatem. Możemy za nią nie płacić, możemy na niej zarobić

  Karty kredytowe stały się dla nas czymś normalnym. Nie są – ze zrozumiałych względów – tak popularne jak, wydawane do kont osobistych, katy debetowe, ale i tak w swoich portfelach ma je kilka milionów Polaków. Sprawdźmy, na co możemy liczyć płacąc nimi w sklepach i nie tylko

  czytaj więcej

 • Szukasz najlepszej lokaty? Sprawdź najnowszy ranking i zacznij zarabiać

  Szukasz najlepszej lokaty? Sprawdź najnowszy ranking i zacznij zarabiać

  Zmiany, zmiany, zmiany. Tak najkrócej można opisać listopadowy ranking lokat terminowych TotalMoney.pl. W zestawieniu zadebiutowała – i to od razu w czołówce – nowa oferta depozytowa Raiffeisen Banku.  Na wysokich pozycjach znalazło się też dwóch beniaminków: SK bank i Polski Bank Przedsiębiorczości.

  czytaj więcej

 • Najlepsze karty kredytowe z programami rabatowymi i moneyback. Sprawdź nasz ranking

  Najlepsze karty kredytowe z programami rabatowymi i moneyback. Sprawdź nasz ranking

  Karta kredytowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki niej za zrobione zakupy zapłacimy po kilkudziesięciu dniach. Czy można oczekiwać od niej jeszcze czegoś więcej? Tak – choćby możliwości korzystania z programów rabatowych czy usługi moneyback.

  czytaj więcej

 • Nadzór KNF nie załamał oprocentowania lokat w SKOK. Nadal można na nich zarobić?

  Nadzór KNF nie załamał oprocentowania lokat w SKOK. Nadal można na nich zarobić?

  Choć lokatom w SKOK wróżono znaczny spadek oprocentowania po przejęciu nadzoru nad Kasami przez KNF, nic takiego się nie stało. Przeciwnie, wartość depozytów rośnie, a oprocentowania Kasy nie muszą się wstydzić nawet przed najbardziej lukratywnymi ofertami banków komercyjnych. Są także sposoby, aby takie oprocentowanie lokaty jeszcze podnieść.

  czytaj więcej

 • Najlepsze karty kredytowe dla studentów: Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

  Najlepsze karty kredytowe dla studentów: Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

  Z pewnością każdy student marzy o możliwości posiadania dodatkowych funduszy na swoje nieoczekiwane wydatki. Czasami jednak ciężko jest pogodzić zajęcia na uczelni z dobrze płatną pracą. Jak wiadomo wydawanie oszczędności w młodym wieku przychodzi z jeszcze większą lekkością. Gdy kieszonkowe już nie wystarcza należy szukać innych rozwiązań. Jednym z nich jest studencka karta kredytowa. Czy warto skusić się na plastik? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Podpowiemy, na którą ze studenckich kart najlepiej się zdecydować.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa na święta: Jak wybrać najlepszą?

  Karta kredytowa na święta: Jak wybrać najlepszą?

  Czy korzystanie z karty kredytowej może okazać się dobrym pomysłem? Owszem, pod warunkiem jej prawidłowego użytkowania. Jest to dobry sposób np. na sfinansowanie wydatków świątecznych. Dzięki niej możemy też odzyskać część wydanych przez nas pieniędzy czy skorzystać z programów rabatowych.

  czytaj więcej

 • Utrudnienia dla klientów PKO BP w korzystaniu z usług banku

  Utrudnienia dla klientów PKO BP w korzystaniu z usług banku

  W niedzielę 14 czerwca 2015 r. od godz. 00:01 do godz. 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO” i „Płacę z IKO”.

  czytaj więcej

 • Srebrne karty kredytowe – przegląd

  Srebrne karty kredytowe – przegląd

  Rozglądasz się za ciekawymi ofertami „kredytówek”? Eksperci porównywarki TotalMoney.pl przychodzą z pomocą! Sprawdź, na jakie parametry należy zwracać uwagę i czym kierować się przy wyborze odpowiedniej karty kredytowej.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników