view interfejs

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu view interfejs. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące view interfejs.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Google I/O 2013: Nowe mapy, komunikator, Nexus 4 i Google+

  Google I/O 2013: Nowe mapy, komunikator, Nexus 4 i Google+

  W San Francisco rozpoczęło się doroczne święto wielbicieli nowych technologii spod znaku Google’a. Co tym razem przygotował dla nas gigant z Mountain View? Nowości jest sporo – przede wszystkimi software’owych. Jedynym zaprezentowanym urządzeniem jest natomiast odświeżona wersja Galaxy S4 pozbawiona samsungowej „nakładki” na Androida.

  czytaj więcej

 • Google I/O 2013 – Czym zaskoczył nas gigant z Mountain View?

  Google I/O 2013 – Czym zaskoczył nas gigant z Mountain View?

  W San Francisco kończy się święto nowych technologii - konferencja Google I/O 2013. Twórca najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie nie zawiódł naszych oczekiwań i zaprezentował sporo nowości. Wydaje się, że plan Google jest prosty - firma na długie lata chce zostać rynkowym hegemonem i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Prezentujemy sześć największych hitów I/O 2013

  czytaj więcej

 • Google ma już 15 lat - oto największe sukcesy i porażki internetowego giganta

  Google ma już 15 lat - oto największe sukcesy i porażki internetowego giganta

  Jest rok 1996. Dwóch utalentowanych doktorantów Uniwersytetu Stanforda opracowuje projekt algorytmu BackRub - nowatorskiej metody analizy powiązań hipertekstowych. Wkrótce stanie się on podwaliną do stworzenia prototypu wyszukiwarki internetowej. Kilkanaście lat później Google, to nie tylko największa wyszukiwarka na świecie, ale i setki innych projektów - tych niezwykle udanych, jak również tych, o których Larry Page i Sergey Brin chcieliby szybko zapomnieć. Prezentujemy największe sukcesy i porażki w historii giganta z Mountain View.

  czytaj więcej

 • Inteligentny zegarek od Google'a jeszcze w tym roku?

  Inteligentny zegarek od Google'a jeszcze w tym roku?

  Nexus - tak nazywać się ma zegarek, nad którym gigant z Mountain View pracuje już ponoć od dłuższego czasu. Zgodnie z doniesieniami Setha Weintrauba z serwisu 9to5Google, premiera urządzenia miałaby się odbyć jeszcze w tym miesiącu.

  czytaj więcej

 • Google i Komisja Europejska – czy można wygrać z monopolistą?

  Google i Komisja Europejska – czy można wygrać z monopolistą?

  Trzyletni spór pomiędzy Komisją Europejską a gigantem z Mountain View dobiegł końca. Na mocy zawartego porozumienia Google dokona szeregu zmian w funkcjonowaniu swojej wyszukiwarki. Nie brakuje jednak tych, którzy twierdzą, że KE odniosła jedynie iluzoryczne zwycięstwo, które nie będzie miało żadnego wpływu na zakończenie monopolu internetowego giganta.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników