ukraińskiej telewizji

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu ukraińskiej telewizji. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ukraińskiej telewizji.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Nowa edycja Wschodu Kultury już latem w Rzeszowie i Białymstoku

  Nowa edycja Wschodu Kultury już latem w Rzeszowie i Białymstoku

  Wschód Kultury - projekt integrujący artystów wschodniej Polski i krajów Partnerstwa Wschodniego odbędzie się w czerwcu w Rzeszowie, w lipcu w Lublinie i we wrześniu w Białymstoku. "To nasze przesłanie do świata: w tym regionie jesteśmy razem" - mówi minister kultury Piotr Gliński.

  czytaj więcej

 • Kijów: W wybuchu auta zginął dziennikarz Paweł Szeremet

  Kijów: W wybuchu auta zginął dziennikarz Paweł Szeremet

  W środę w wyniku wybuchu bomby podłożonej w samochodzie w Kijowie zginął znany białoruski, rosyjski i ukraiński dziennikarz, 44-letni Paweł Szeremet. Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nazwał to zabójstwo "straszną tragedią".

  czytaj więcej

 • Chaos przeszkadza Trumpowi w kampanii wyborczej

  Chaos przeszkadza Trumpowi w kampanii wyborczej

  Kończąca się dziś republikańska konwencja miała być wielkim triumfem Donalda Trumpa. Ale ekscentrycznemu miliarderowi nie udało się ukryć wewnętrznych podziałów w partii i sztabie.

  czytaj więcej

 • Potocki: Dziennikarz trzech narodów

  Potocki: Dziennikarz trzech narodów

  Pawieł Szaramiet, dyrektor wykonawczy gazety „Ukrajinśka Prawda” i gospodarz porannego pasma w radiu Wiesti, wyszedł z domu o 7.40, czyli 20 minut przed początkiem audycji. Najwyraźniej zaspał; zazwyczaj chodził do macierzystej rozgłośni na piechotę, ale tym razem wziął samochód partnerki, właścicielki „Ukrajinśkiej Prawdy” Ołeny Prytuły. Zdążył przejechać kilkadziesiąt metrów. Gdy stanął na skrzyżowaniu ulic Iwana Franki i Bohdana Chmielnickiego, by przepuścić przejeżdżające samochody, rozległ się wybuch. Ładunek o mocy bliskiej połowy kilograma trotylu był umieszczony dokładnie pod fotelem kierowcy.

  czytaj więcej

 • Film "Nowy świat" o imigrantach w Polsce od 12 sierpnia w kinach

  Film "Nowy świat" o imigrantach w Polsce od 12 sierpnia w kinach

  "Nowy świat", historia imigrantów usiłujących zacząć nowe życie w Polsce, trafi do kin 12 sierpnia. Film, nakręcony przez troje młodych reżyserów, opowiada o tolerancji, poszukiwaniu siebie oraz o tym, że aby komuś dać miłość, trzeba najpierw pokochać siebie.

  czytaj więcej

 • Handel: Kazachstan szuka własnej drogi do Europy

  Handel: Kazachstan szuka własnej drogi do Europy

  HANDEL Prezydent Nursułtan Nazarbajew zakończył wczoraj wizytę w Polsce. Otwierając Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, zachęcał do inwestowania w swoim kraju

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników