termin przesunięto

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu termin przesunięto. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące termin przesunięto.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Zwrot towaru: Sobota dniem specjalnym dla konsumentów

  Zwrot towaru: Sobota dniem specjalnym dla konsumentów

  Jeżeli termin na odstąpienie od umowy upływa w sobotę lub niedzielę, klienci sklepów internetowych mają dodatkowy dzień na zwrot towaru. Zrezygnować z niej można na następny dzień roboczy.

  czytaj więcej

 • Szybko kurczy się pula pieniędzy na MdM w 2017 r.

  Szybko kurczy się pula pieniędzy na MdM w 2017 r.

  Od kiedy w połowie marca wyczerpał się budżet rządowego programu Mieszkanie dla Młodych na 2016 r., wzrosło zainteresowanie dopłatami do kredytów ze środków przewidzianych na 2017 r. W końcu kwietnia zarezerwowane już było ponad 21 proc. z przyszłorocznego budżetu opiewającego na 746 mln zł. Z danych uzyskanych od BGK wynika, że wiele wniosków dotyczy lokali gotowych, do których można się już wprowadzać. Na 5637 złożonych wniosków o dofinansowanie z MdM, które ma być wypłacone w 2017 r., aż 1030 dotyczy zakupu lokalu na rynku wtórnym.

  czytaj więcej

 • Skała: Niektórzy zdegradowani prokuratorzy chodzą uśmiechnięci

  Skała: Niektórzy zdegradowani prokuratorzy chodzą uśmiechnięci

  O niezależność należy się troszczyć tam, gdzie prowadzone są śledztwa. W przypadku prokuratorów, którzy się tym nie zajmowali, to raczej puste deklaracje - twierdzi Jacek Skała.

  czytaj więcej

 • Nie zarejestrujesz pre-paida, karta będzie dezaktywowana

  Nie zarejestrujesz pre-paida, karta będzie dezaktywowana

  Operatorzy mają dwa miesiące na rozpoczęcie rejestracji kart przedpłaconych i czas do 2 stycznia 2017 r. na jej zakończenie. Potem wielu klientów może czekać wyłączenie telefonu

  czytaj więcej

 • Manifestacja fizjoterapeutów przeciwko projektowi PiS dot. ich zawodu

  Manifestacja fizjoterapeutów przeciwko projektowi PiS dot. ich zawodu

  Organizacje zrzeszające fizjoterapeutów manifestowały w środę przed Sejmem przeciwko rozwiązaniom zawartym w projekcie nowelizacji ustawy o ich zawodzie, który przygotowało PiS. Sprzeciw dotyczy m.in. rezygnacji z powołania samorządu zawodowego.

  czytaj więcej

 • Sejm: Uczelnie zyskują 4 lata na dostosowanie swych nazw do przepisów

  Sejm: Uczelnie zyskują 4 lata na dostosowanie swych nazw do przepisów

  Uczelnie zyskają dodatkowe 4 lata - do końca czerwca 2020 roku - by dostosować swoje nazwy do przepisowych wymogów - zakłada nowela Prawa o szkolnictwie wyższym, którą w piątek przyjął Sejm. Chodzi o możliwość stosowania w nazwach np. słów "uniwersytet" czy "akademia".

  czytaj więcej

 • Zachodnie giełdy notują wzrosty: Nowy plan spłaty zobowiązań dla Grecji

  Zachodnie giełdy notują wzrosty: Nowy plan spłaty zobowiązań dla Grecji

  Europejskie giełdy mają szansę zakończyć tydzień na plusach. MFW chce odroczyć Grecji termin płatności i zapadalności zobowiązań. UniCredit rozważa sprzedaż aktywów, w tym udziałów w Banku Pekao, w celu spełnienia wymogów kapitałowych. Ropa jest najdroższa od 7 miesięcy.

  czytaj więcej

 • Spowolnienie w giełdowych spółkach. Choć nie wszystkich

  Spowolnienie w giełdowych spółkach. Choć nie wszystkich

  Dla części branż niższe przychody wcale nie oznaczały pogorszenia wyników. Zawdzięczają to niskim cenom surowców (co przełożyło się na ograniczenie kosztów). Wśród firm notowanych na GPW są jednak i takie, które zwiększyły przychody, a mimo to ich zyski spadły. To głównie banki. Spółki notowane na warszawskiej giełdzie miały w I kw. 136,3 mld zł przychodów – wynika z podsumowania sprawozdań finansowych przeprowadzonego przez DGP. Obroty były o 4,6 proc. mniejsze niż rok wcześniej. Spadek dotknął przede wszystkim sektora paliwowego i wydobywczego.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników