telewizyjni akwizytorzy

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu telewizyjni akwizytorzy. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące telewizyjni akwizytorzy.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Senior, klient w Polsce niedoceniony

  Senior, klient w Polsce niedoceniony

  Emeryci w Polsce wydają mniej niż ich rówieśnicy na Zachodzie, ale coraz chętniej korzystają z przygotowanych specjalnie dla nich ofert. Tych wciąż jednak brakuje.

  czytaj więcej

 • Oszuści kuszą telewizją cyfrową

  Oszuści kuszą telewizją cyfrową

  Nadciąga era nowoczesnej telewizji, ale niektóre sieci kablowe, platformy cyfrowe i akwizytorzy walczą o klientów po staremu – starają się ich naciągnąć i oszukać. Wciskają dekodery za kilkaset złotych, kuszą „promocyjnymi opłatami” za usługi, które można mieć za darmo, czy rozwieszają ogłoszenia wyglądające jak informacja od zarządu spółdzielni.

  czytaj więcej

 • Wiktorowska: Ubezpieczony wybierze - ZUS czy OFE

  Wiktorowska: Ubezpieczony wybierze - ZUS czy OFE

  W 1999 r. przyszli emeryci mieli wrażenie, że przed nimi otworzyły się bramy raju. Telewizyjne reklamy obiecywały im wypoczynek na emeryturze pod palmami. Akwizytorzy naganiający konkretnym funduszom osoby mające prawo wyboru, czy chcą oszczędzać w II filarze, przekonywali niezdecydowanych, że po raz pierwszy w historii ubezpieczeń w Polsce pieniądze odkładane na starość zostaną faktycznie przeznaczone na wypłatę świadczeń. A nie na budowę czołgów, tak jak to miało miejsce za komuny.

  czytaj więcej

 • Największe kary dla operatorów i firm telekomunikacyjnych w 2013 roku

  Największe kary dla operatorów i firm telekomunikacyjnych w 2013 roku

  Rok 2013 nie był najlepszy dla operatorów i firm telekomunikacyjnych. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostro karał największych graczy na rynku jak i mniejsze podmioty. Wiele spraw dotyczyło zaniedbań i niedozwolonych klauzul z poprzednich lat. Mieliśmy też kilka wyroków Sadu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Oto lista głównych zarzutów wobec telekomów w minionym roku. Część decyzji nadal oczekuje na ponowne rozpatrzenie w wyniku odwołań zainteresowanych stron.

  czytaj więcej

 • 5 sposobów na seniora. Oto, jak naciągacze wykorzystują osoby starsze

  5 sposobów na seniora. Oto, jak naciągacze wykorzystują osoby starsze

  Europejskie Centrum Konsumenckie opublikowało kilka najbardziej drastycznych przykładów skarg, z jakimi zwracają się do nich seniorzy. Pomysłowość naciągaczy nie zna granic. Często jednak za zaistniałe sytuację odpowiedzialność ponoszą seniorzy i ich bliscy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników