telefon nokii

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu telefon nokii. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące telefon nokii.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Wristy, czyli telefon komórkowy w pudełku wielkości zegarka. Wymyślili go Polacy

  Wristy, czyli telefon komórkowy w pudełku wielkości zegarka. Wymyślili go Polacy

  Jest mały (musiał się zmieścić na dziecięcym nadgarstku), prosty w obsłudze i konfiguracji, wytrzymały i działa na baterii przez tydzień. A to wszystko aparat Wristy oferuje za 299 zł.

  czytaj więcej

 • Piechociński: PiS kupił ludzi za 500 zł, a to jest 266 puszek piwa [WYWIAD]

  Piechociński: PiS kupił ludzi za 500 zł, a to jest 266 puszek piwa [WYWIAD]

  Na miejscu Mateusza Morawieckiego byłbym bardziej ostrożny w tym, co mówi. Mówi się o frankach, o ludziach, którzy wzięli kredyty, o bankach transferujących polskie pieniądze. Pytam się, czy jego bank nie transferował pieniędzy? Czy robił to zgodnie z prawem, czy nie?

  czytaj więcej

 • Znajdźcie ludzi, Huawei zainwestuje

  Znajdźcie ludzi, Huawei zainwestuje

  - Od pięciu miesięcy jesteśmy u was na drugim miejscu w sprzedaży smartfonów, po Samsungu i przed Apple. Niestety, nie widzimy wystarczającego potencjału naukowego, by otworzyć ośrodek badawczy - uważa Joe Kelly, dyrektor ds. międzynarodowych w Huawei Technologies.

  czytaj więcej

 • Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

  Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

  Zakończyła się czwarta edycja „European Executive Forum”, która w tym roku odbyła się w Warszawie pod hasłem „Age of innovations”. Podczas 6 paneli dyskusyjnych wybitni przedstawiciele biznesu i nauki z Polski i z zagranicy debatowali nad kierunkiem dla polskich przedsiębiorstw w dobie rewolucji technologicznej. Wśród partnerów wydarzenia były firmy takie jak Totalizator Sportowy, BMW i Pfizer. Po raz pierwszy zostały też przyznane prestiżowe statuetki „European Leadership Awards”, by uhonorować najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. PKN Orlen, Michał Sołowow i Google Polska.

  czytaj więcej

 • Dickinson na Kongresie 590: Potrzebujecie fanów, nie klientów

  Dickinson na Kongresie 590: Potrzebujecie fanów, nie klientów

  Firmy muszą tworzyć grupy fanów, a nie klientów. Potrzebujecie ludzi, którzy kupią lub dostaną to, co im chcecie sprzedać, a sprzedajecie uczucia i emocje – mówił do uczestników Kongresu 590 wokalista Iron Maiden i przedsiębiorca z branży lotniczej Bruce Dickinson.

  czytaj więcej

 • Nie ma odwrotu od cyfryzacji

  Nie ma odwrotu od cyfryzacji

  Nowe technologie podnoszą jakość życia, dają dzieciom szansę na lepszą przyszłość i gwarancję pracy w ciekawych zawodach. Coraz więcej szkół i nauczycieli to rozumie, ale rewolucja mentalności jeszcze przed nami.

  czytaj więcej

 • Wielki powrót Nokii 3310 na polski rynek. Czy odniesie sukces?

  Wielki powrót Nokii 3310 na polski rynek. Czy odniesie sukces?

  HMD Global ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży odświeżonej wersji kultowego modelu – Nokia 3310. Na początek pojawi się w sieci Play.

  czytaj więcej

 • Cel: Przywiązać klienta na zawsze. Konwergencja wkracza na rynek wielkimi krokami

  Cel: Przywiązać klienta na zawsze. Konwergencja wkracza na rynek wielkimi krokami

  Konwergencja, kojarzona dotąd z branżą internetową i telekomunikacją, dotyczy też innych branż. Dzięki wychodzeniu poza główną działalność firmy zdobywają odbiorców i ich od siebie uzależniają.

  czytaj więcej

 • Nokia 8 na polskim rynku. Czy ma szansę na rzucenie wyzwania najlepszym?

  Nokia 8 na polskim rynku. Czy ma szansę na rzucenie wyzwania najlepszym?

  Od kilku dni na polskim rynku można zakupić smartfona Nokia 8. To flagowiec, który ma zamiar nieco „rozepchnąć” się na rynku premium (choć raczej na tej średniej półce cenowej), na którym poza niektórymi modelami Samsunga bardzo dobrze radzi sobie oczywiście także Sony czy choćby Huawei. Telefon ciekawy, tak pod względem technologicznych ciekawostek jak i specyfikacji. Pytanie tylko czy HMD Global uda się uciec o utartych sloganów i odciąć od pamiętnych poprzedników, wyrabiając nową, smartfonową markę.

  czytaj więcej

 • Kongres 590: Przemysł w całkiem nowej odsłonie

  Kongres 590: Przemysł w całkiem nowej odsłonie

  Reindustrializacja Starego Kontynentu może zacząć się w Polsce. Pierwsze skrzypce w tym projekcie będą musiały odegrać największe firmy.

  czytaj więcej

 • Przemysł w całkiem nowej odsłonie

  Przemysł w całkiem nowej odsłonie

  Reindustrializacja Starego Kontynentu może zacząć się w Polsce. Pierwsze skrzypce w tym projekcie będą musiały odegrać największe firmy

  czytaj więcej

 • Dotacje i pożyczki na szybki internet

  Dotacje i pożyczki na szybki internet

  Na poprawę dostępu do szerokopasmowego internetu przeznaczonych jest ok. 4,5 mld zł z Funduszy Europejskich. Łączna wartość inwestycji może być ponad dwukrotnie większa.

  czytaj więcej

 • Internet wydaje nam się całkowicie wolny. Nic bardziej mylnego

  Internet wydaje nam się całkowicie wolny. Nic bardziej mylnego

  Od dawna rządy kontrolują ją coraz mocniej. Turcja, 2014 r. Rifat Çetin publikuje na FB trzy zdjęcia Recepa Tayyipa Erdogana – wtedy jeszcze premiera Turcji, obok fotografii umieszcza podobiznę Golluma z „Władcy Pierścieni”. Mężczyzna wykorzystał mało korzystne ujęcia, na których polityk jest nieco podobny do niesympatycznego filmowego bohatera.

  czytaj więcej

 • Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Producenci różnych przedmiotów robią, co w ich mocy, abyśmy stali się jeszcze bardziej leniwi, niż jesteśmy i wydawali jeszcze więcej pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujemy. Wczoraj dostałem e-maila z ofertą zakupu szczoteczki do zębów. Sonicznej. Wow! „Soniczna szczoteczka do zębów” – to brzmi naprawdę super. Jakby używali jej kosmonauci, Transformersi albo jakby została wynaleziona przez obcą cywilizację. I w dodatku można ją obsługiwać z poziomu smartfona. Serio. Szorujecie plomby i gapicie się w ekran telefonu, który podpowiada wam, czy w danej sekundzie powinniście skupić swoją uwagę na dolnej prawej trójce czy może górnej lewej siódemce. Przed popełnieniem błędów chronią was czujniki lokalizacji, nacisku i ścierania. Przypominam w tym miejscu nieśmiało, że nie mówimy o najnowszym myśliwcu szturmowym Lockheeda Martina tylko o przyrządzie do dbania o higienę jamy ustnej. Aha... właśnie doczytałem, że główka szczoteczki wykonuje 62 tys. ruchów sonicznych na minutę. Nie do końca rozumiem, czym są te „ruchy soniczne”, ale od razu wyobraziłem sobie króliki...

  czytaj więcej

 • Pierwszy milion telefonów 5G

  Pierwszy milion telefonów 5G

  Wiosną miłośnicy najnowszych technologii będą mieli już dostęp do smartfonów działających w sieci piątej generacji.

  czytaj więcej

 • Dużo bardziej niebezpieczne niż marka telefonu jest to, jak go używamy [WYWIAD]

  Dużo bardziej niebezpieczne niż marka telefonu jest to, jak go używamy [WYWIAD]

  - Nie chciałbym, aby wydźwięk naszej rozmowy był taki, że obywatele powinni wyrzucić telefony Huawei. Dużo bardziej niebezpieczne niż marka telefonu jest to, jak go używamy- mówi Karol Okoński, wiceminister cyfryzacji, pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa.

  czytaj więcej

 • Producent telefonów Nokia dementuje "wyciek danych" do Chin

  Producent telefonów Nokia dementuje "wyciek danych" do Chin

  Fiński HMD Global, producent telefonów Nokia, zaprzeczył w sobotę, jakoby dane umożliwiające identyfikację użytkowników trafiły na serwery chińskie i były przetwarzane przez stronę trzecią.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników