targ używanych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu targ używanych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące targ używanych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Jak prawidłowo refakturować usługi

  Jak prawidłowo refakturować usługi

  Firma Kowax sp. z o.o. zajmuje się produkcją urządzeń mechanicznych. Działa w grupie kilkunastu spółek, dla których w większości jest spółką matką. Z uwagi na pozycję tej spółki na rynku, ale i politykę wewnątrz grupy, wiele transakcji innych podmiotów z grupy jest prowadzonych z udziałem Kowaxu. Dotyczy to zarówno sprzedaży grupowej, której znaczna część jest dokonywana w łańcuchu, w ramach którego Kowax kupuje towar od spółki córki, by następnie sprzedać go kontrahentowi zagranicznemu, jak i zakupów.

  czytaj więcej

 • Roman Giertych: Kaczyński to największy szkodnik ostatnich 27 lat [WYWIAD]

  Roman Giertych: Kaczyński to największy szkodnik ostatnich 27 lat [WYWIAD]

  - Chciałbym w następnym Sejmie być szefem komisji śledczej do spraw funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w latach 2015-2019. Myślę, że taka komisja miałaby sporą rangę w sensie publicznym i państwowym, i sprawiedliwe oceniłaby czyny oraz słowa w okresie błędów i wypaczeń, w którym się obecnie znajdujemy. Byłbym bezstronny - mówi Roman Giertych w wywiadzie dla DGP.

  czytaj więcej

 • Używane auto? Cudów w motoryzacji nie ma, tylko mniej lub bardziej cofnięte liczniki

  Używane auto? Cudów w motoryzacji nie ma, tylko mniej lub bardziej cofnięte liczniki

  Piękny jest. Ten kolor, ta moc. Jedna ryska na bagażniku. Nic tylko brać. Po dziadku lub po żonie, co jeździła tylko do sklepu.

  czytaj więcej

 • Irackie pospolite ruszenie

  Irackie pospolite ruszenie

  20-letni Hassan zaczął walczyć z Państwem Islamskim dwa lata temu. Na pytanie, ilu terrorystów zabił, wzrusza ramionami i mówi: – Strzelam z ckm-u, nie mam pojęcia.

  czytaj więcej

 • Jedlak: Państwo i prawo przede wszystkim

  Jedlak: Państwo i prawo przede wszystkim

  Prof. Czesław Znamierowski pisał kiedyś w "Szkoła prawa. Rozważania o państwie", że władza powinna dbać o państwo tak, jak jeździec dba o swego jedynego wierzchowca, bez którego nie jest przecież sobą i nie może dotrzeć do żadnego celu. Ujmując rzecz szerzej: wszyscy politycy winni dbać o państwo tak, jak o swojego jedynego, drogocennego wierzchowca.

  czytaj więcej

 • MSZ koryguje swój kurs: UE międzyrządowa i wzrost znaczenia Polski w ONZ

  MSZ koryguje swój kurs: UE międzyrządowa i wzrost znaczenia Polski w ONZ

  Przereklamowany sojusz z Brytyjczykami, nie tak złe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, stosunki z Niemcami, sukces szczytu NATO, wyczekiwanie na Donalda Trumpa, chłód w relacjach ze słabnącymi instytucjami unijnymi – taki jest dotychczasowy bilans ministra Witolda Waszczykowskiego. Wczoraj szef dyplomacji przedstawił rządowi priorytety na 2017 r. Będą one podstawą drugiego sejmowego exposé ministra.

  czytaj więcej

 • Dlaczego na Słowacji nie ma smogu?

  Dlaczego na Słowacji nie ma smogu?

  Bratysława umieści na granicach z Polską stacje pomiarowe, żeby badać przepływy skażonego powietrza z Małopolski i Śląska.

  czytaj więcej

 • Irak: Co najmniej 39 zabitych w zamachu w Bagdadzie

  Irak: Co najmniej 39 zabitych w zamachu w Bagdadzie

  Co najmniej 39 osób zginęło w czwartek w wyniku wybuchu samochodu pułapki na południu Bagdadu - podała iracka policja. Według służb bezpieczeństwa kilkadziesiąt osób zostało rannych. Liczba ofiar może wzrosnąć, gdyż wielu rannych jest w stanie krytycznym.

  czytaj więcej

 • Krystyna Kornicka-Ziobro: Śmierć męża miała wpływ na zmiany w prawie dokonywane przez Zbyszka

  Krystyna Kornicka-Ziobro: Śmierć męża miała wpływ na zmiany w prawie dokonywane przez Zbyszka

  - Przysięga Hipokratesa – primum non nocere – po pierwsze nie szkodzić, nie miała znaczenia. To powiedziałam ostatnio w sądzie - mówi Krystyna Kornicka-Ziobro w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  czytaj więcej

 • KAS w pigułce: Co się zmieni?

  KAS w pigułce: Co się zmieni?

  Wchodzi w życie reforma administracji podatkowej, skarbowej i celnej. Najwięcej obaw budzą nowe zasady kontroli. Dla uczciwie działających firm niewiele się zmienia.

  czytaj więcej

 • Polska gościem specjalnym targów książki w Londynie

  Polska gościem specjalnym targów książki w Londynie

  Polska jest w tym roku gościem honorowym najważniejszych wiosennych targów książki na świecie London Book Fair (LBF), które rozpoczęły się we wtorek w stolicy Wlk. Brytanii. Podczas wydarzenia zaprezentuje się 12 pisarzy, którzy mają rozpromować literaturę znad Wisły.

  czytaj więcej

 • Uzdrowiskowy bunt w sprawie smogu. Gminy twierdzą, że system pomiaru fałszuje wyniki

  Uzdrowiskowy bunt w sprawie smogu. Gminy twierdzą, że system pomiaru fałszuje wyniki

  Gminy twierdzą, że obecny system pomiaru jakości powietrza w Polsce fałszuje wyniki i jest dla nich krzywdzący. Domagają się też kar dla osób, które używają własnych mierników i potem straszą ludzi.

  czytaj więcej

 • Kosiniak-Kamysz: Nie mamy żadnych powodów, aby popierać obecny rząd

  Kosiniak-Kamysz: Nie mamy żadnych powodów, aby popierać obecny rząd

  Nie mamy żadnych powodów, aby popierać obecny rząd - tak prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz odniósł się do wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu premier Beaty Szydło.

  czytaj więcej

 • Lech Poznań chce być jak FC Barcelona. Dzięki beaconom

  Lech Poznań chce być jak FC Barcelona. Dzięki beaconom

  PROBLEM: Ulubiony klub piłkarski strzela właśnie bramkę drużynie przeciwnej, emocje kibiców sięgają zenitu i... To idealny moment, by zaoferować im zakup koszulki klubowej po promocyjnej cenie. Tak będzie już nie tylko na meczu FC Barcelony, lecz także Lecha Poznań. A to dlatego, że wprowadza on na swoim stadionie technologię beaconów (z ang. sygnał naprowadzający). Klub rozmieścił w różnych punktach obiektu 54 małe nadajniki, które pozwalają się komunikować ze smartfonami kibiców. W momencie wejścia na stadion przesyłają powiadomienia powitalne z informacjami o drużynie, w czasie meczu – komunikat o rabacie na koszulki, w przerwie – zachętę do skorzystania z promocji w lokalu gastronomicznym, a na koniec – prośbę o wystawienie opinii o rozgrywce. Klub liczy na zwiększenie obrotów i zysków. Podobne urządzenia wykorzystują coraz częściej inni przedsiębiorcy. Z najnowszego raportu „Deloitte TMT Predictions 2017” wynika, że obecnie stosuje się beacony w ok. 5 proc. wszystkich budynków na świecie, do 2022 r. ma to być już 25 proc. Niestety dziś przedsiębiorcy zapominają w praktyce o obowiązkach prawnych, m.in. o uzyskiwaniu zgody klientów na przetwarzanie danych osobowych i na wyświetlanie reklam czy o zakazie przesyłania spamu. A od 25 maja 2018 r., kiedy stosowane będą przepisy unijnego rozporządzenia RODO, liczba ograniczeń i obowiązków wzrośnie. Jak zatem poinformować konsumentów o chęci zbierania danych? Jakie informacje można im przesyłać? Co się zmieni w przyszłości? Odpowiadamy na te i inne pytania.

  czytaj więcej

 • Zaremba: "Chłopskość” jest kluczem do zrozumienia wielu postaw w pojałtańskiej Polsce

  Zaremba: "Chłopskość” jest kluczem do zrozumienia wielu postaw w pojałtańskiej Polsce

  „Chłopskość” jest kluczem do zrozumienia wielu postaw i poglądów w pojałtańskiej Polsce. Do tej pory była mało opisywana, a przecież gdy oglądamy klasyczne opowieści o Żołnierzach Wyklętych to widzimy właśnie ludzi pochodzących z chałup, nie dworów czy miejskich kamienic – mówi PAP Piotr Zaremba, autor powieści „Zgliszcza".

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników