sklepów sportowych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu sklepów sportowych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące sklepów sportowych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Lubelska multikulti, czyli jak miasto zarabia na zagranicznych studentach

  Lubelska multikulti, czyli jak miasto zarabia na zagranicznych studentach

  Polski student w Lublinie co miesiąc wydaje na życie 550 zł, ten z Ukrainy ok. 1000 zł. A już „zagraniczniak” studiujący medycynę wydaje ponad 3000 zł. Nic dziwnego, że Lublin hołubi prawie 6 tys. cudzoziemskich studentów.

  czytaj więcej

 • Amazon goni Netflixa w streamingu

  Amazon goni Netflixa w streamingu

  Filmy, muzyka i książki w promocyjnym pakiecie z preferencyjnymi warunkami dostaw sprzedają się dużo lepiej. Największy gracz na rynku subskrypcji wideo może czuć się zagrożony

  czytaj więcej

 • Straż skontrolowała ponad 400 escape roomów

  Straż skontrolowała ponad 400 escape roomów

  40 właścicieli escape roomów, w których wykryto nieprawidłowości zostało ukaranych grzywnami. Natomiast 53 takie lokale zostały zamknięte - powiedział we wtorek w programie pierwszym Polskiego Radia komendant główny PSP gen. brygadier Leszek Suski.

  czytaj więcej

 • Stadion piłkarski to budynek czy budowla?

  Stadion piłkarski to budynek czy budowla?

  Stadion piłkarski jest budowlą, a nie budynkiem, więc przychody z jego wynajmu nie są objęte tzw. podatkiem minimalnym – wyjaśnił dyrektor KIS w interpretacji.

  czytaj więcej

 • Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Nakładanie przez producentów ograniczeń na dystrybutorów w zakresie możliwości sprzedaży i reklamowania towaru może słono kosztować. Przekonała się o tym firma Guess, na którą – o czym informowaliśmy w poprzednim numerze tygodnika Firma i Prawo – Komisja Europejska nałożyła karę w wysokości prawie 40 mln euro. Tak więc producenci, którzy wprowadzili dystrybucję selektywną, powinni bardzo dokładnie przemyśleć swoje modele działania i w razie potrzeby je przebudować. Bo chociaż dystrybucja selektywna nie jest zakazana, to podmioty ją stosujące nie mogą łamać przy tym przepisów prawa konkurencji. A jak tego uniknąć, pokazują m.in. omawiane wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

  czytaj więcej

 • Najważniejsza jest infrastruktura

  Najważniejsza jest infrastruktura

  Elżbieta Nader: wspólnie z bankami komercyjnymi i spółdzielczymi tworzymy ekosystem instytucji finansowych wspierających rozwój

  czytaj więcej

 • Bąk: Szybciej, bo Azjaci nas zjedzą [Hyundai i30N Fastback i Kia ProCeed GT]

  Bąk: Szybciej, bo Azjaci nas zjedzą [Hyundai i30N Fastback i Kia ProCeed GT]

  Europa zastanawia się, co powinna zrobić, by stawić czoła rosnącej potędze gospodarczej Chin. W Brukseli ludzie w szarych garniturach przez długie godziny siedzą przy hebanowych stołach i opracowują: perspektywy do 2020 r., 2025 r., 2037 r. albo i do 2050 r. Serio. Unia ma plany odejścia od tego i dojścia do tamtego obejmujące najbliższe 30 lat. To trochę tak, jakbyście założyli, że do 2040 r. kupicie psa. Albo że w ciągu najbliższych 10 wiosen postaracie się pomalować salon.

  czytaj więcej

 • Kluby sportowe zapłacą milionowe kary za korupcję swoich zawodników

  Kluby sportowe zapłacą milionowe kary za korupcję swoich zawodników

  Na nic się zdadzą zapewnienia, że władze odcinają się od przestępczych zachowań, bo nic o nich nie wiedziały. Po wejściu w życie nowych przepisów będą ponosić odpowiedzialność represyjną nie tylko za formalnych reprezentantów, lecz także za współpracowników.

  czytaj więcej

 • 911 powodów, by (nie) napić się wina

  911 powodów, by (nie) napić się wina

  Mój poranny dojazd do pracy trwa średnio 32 minuty i 15 sekund. Rytualnie wypijam w tym czasie kawę, wypalam dwa papierosy i słucham Volbeata, ewentualnie jakichś innych ostrzejszych kapel, które pobudzają mnie do życia. Tak, wiem, że 10-kilometrowa przebieżka w leginsach oraz koktajl z jarmużu i kalarepy byłyby lepszym i zdrowszym rozwiązaniem. Problem polega na tym, że ja ani nie lubię biegać, ani nie wezmę do ust niczego, co konsystencją i zapachem przypomina to, co się ulało niemowlęciu. Za to bardzo lubię fajki, kawę i Volbeata.

  czytaj więcej

 • Blockchainy posłużą do walki z podróbkami

  Blockchainy posłużą do walki z podróbkami

  - Producenci podróbek nie stoją w miejscu. Decydują się na dzielenie transportów na mniejsze i tym samym trudno wykrywalne, szukają nowych kanałów przerzutowych albo po prostu przenoszą swój biznes do internetu - mówi Luis Berenguer.

  czytaj więcej

 • Prokuratora Generalnego nie obsługujemy, czyli święto (do)wolności po wyroku TK [OPINIA]

  Prokuratora Generalnego nie obsługujemy, czyli święto (do)wolności po wyroku TK [OPINIA]

  Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro rękami Trybunału Konstytucyjnego w cyniczny sposób wyrugował przepis, który dawał namiastkę ochrony ze strony państwa mniejszościom dyskryminowanym w dostępie do usług. To nic, że na podstawie tego paragrafu można było skazywać za nierówne traktowanie ze względu na wiek, niepełnosprawność czy status materialny, skoro był on obarczony nieusuwalną wadą: nadawał się także do ochrony mniejszości seksualnych. Wszystko oczywiście w imię ochrony praw i wolności. Szkoda, że tylko jednej strony umowy. Tej silniejszej.

  czytaj więcej

 • Korporacyjna moralność. Kulturową wojnę wywołała nie tylko IKEA

  Korporacyjna moralność. Kulturową wojnę wywołała nie tylko IKEA

  Koncerny coraz częściej stają się platformą wojen kulturowych. Ich przykładem jest zwolnienie przez IKEA pracownika za komentarz niezgodny z polityką firmy.

  czytaj więcej

 • #AgeChallenge, czyli zbiorowe szaleństwo za sprawą aplikacji FaceApp

  #AgeChallenge, czyli zbiorowe szaleństwo za sprawą aplikacji FaceApp

  „Zainstaluj sobie aplikację. Będzie fajnie, pół internetu już się w to bawi”... Wielu się skusiło, bo atrakcja była darmowa. Naprawdę?

  czytaj więcej

 • Fundusz socjalny? Tak, w nowoczesnej formule kafeterii

  Fundusz socjalny? Tak, w nowoczesnej formule kafeterii

  Wydatkowanie środków za pośrednictwem takich platform powinno uwzględniać wymagania ustawowe. Ewentualne nieprawidłowości mogą mieć poważne konsekwencje finansowe.

  czytaj więcej

 • Wakacje w II RP, czyli nie dać się wykiszkować

  Wakacje w II RP, czyli nie dać się wykiszkować

  Już w 1922 r. nadano nam ustawowe prawo do urlopów. Ale była to taka nowość, że trzeba się było z nią oswoić - mówi Robert Gawkowski dr historii UW, który specjalizuje się w badaniu historii sportu i turystyki w ujęciu polityczno-socjologicznym.

  czytaj więcej

 • Polska rodzina na wyprawkę szkolną wyda ponad 1700 złotych

  Polska rodzina na wyprawkę szkolną wyda ponad 1700 złotych

  W nadchodzącym roku szkolnym polska rodzina na szkolną wyprawkę dla dziecka wyda średnio 1718 złotych - wynika z badania firmy doradczej Deloitte "Wyprawka szkolna 2019". Większość tej sumy Polacy przeznaczą m.in. na ubrania, buty oraz przybory szkolne.

  czytaj więcej

 • Bąk: Nie pytajcie o najlepsze auto

  Bąk: Nie pytajcie o najlepsze auto

  Co tydzień piszę w tym miejscu dużo o swoim życiu, jeszcze więcej o życiu innych i tylko trochę o samochodach. Do tego od niedawna współprowadzę program motoryzacyjny w telewizji, w którym więcej dowcipkuję, niż jeżdżę. Średnio co tydzień zmieniam auto, ale wyłącznie po to, żeby nie musieć kupować własnego. Prowadzę konto na Inście, na którym nieregularnie pokazuję się w obecności któregoś z moich dzieci, żony, znajomych, współpracowników, psa, butelki wina, ewentualnie jakiegoś nowiutkiego modelu.

  czytaj więcej

 • Śląski hip-hop: Blokersi, kaptury i autentyczność

  Śląski hip-hop: Blokersi, kaptury i autentyczność

  Palili marihuanę i malowali sprayem miasto, aby pokazać, że należy do nich. Tak kwitł śląski hip-hop, stając się fenomenem na ogólnopolską skalę

  czytaj więcej

 • FOB: 38 proc. Polaków kupuje więcej, niż potrzebuje

  FOB: 38 proc. Polaków kupuje więcej, niż potrzebuje

  Mimo że niemal połowa respondentów korzysta z opcji naprawiania posiadanych przedmiotów, a co trzeci badany chętnie korzysta z rożnego rodzaju wypożyczalni, 38% Polaków przyznaje, że kupuje więcej niż naprawdę potrzebuje, wynika z raportu "Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego" ARC Rynek i Opinia oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB), partnera merytorycznego raportu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników