serwis społecznościowo

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu serwis społecznościowo. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące serwis społecznościowo.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Kryzys trampoliną do lepszego życia

  Kryzys trampoliną do lepszego życia

  Zwolnili Cię z pracy i czujesz, że świat wali Ci się na głowę? To bardzo kiepskie podejście. Zamiast rozpaczać, pomyśl w czym jesteś dobry, co sprawia Ci największą przyjemność i zacznij działać. Wciągnij do tej inicjatywy kilku znajomych lub podobnych sobie i sukces na rynku pracy murowany. To naprawdę działa.

  czytaj więcej

 • Nie tylko Facebook: Oto aplikacje mobilne groźne dla dzieci

  Nie tylko Facebook: Oto aplikacje mobilne groźne dla dzieci

  Cyberprzemoc i wyciek kompromitujących zdjęć na Facebooku nie należą do rzadkości. W sieci jest jednak wiele innych niebezpiecznych serwisów, na które  powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Firma Sophos przygotowała zestawienie 7 aplikacji i stron internetowych, o których rodzice powinni wiedzieć, aby chronić swoje nastoletnie dzieci.

  czytaj więcej

 • Marketing wyborczy bez ciekawych chwytów

  Marketing wyborczy bez ciekawych chwytów

  Bez wyborczych songów, bez wyrazistych spotów, za to mocno oparta na internecie, a szczególnie na mediach społecznościowych. Kampania prezydencka wyglądała bardziej na przygrywkę przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników