security virtual

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu security virtual. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące security virtual.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Jak chronić swoją prywatność i dane w Internecie?

  Jak chronić swoją prywatność i dane w Internecie?

  Według danych firmy analitycznej KnowBe4, szkody wyrządzone przez internetowych przestępców kosztują nas ponad 113 miliardów dolarów rocznie. Co więcej - analitycy Symanteca - wyliczyli, że dokładnie co sekundę 18 osób pada ofiarą ataków cyberprzestępców. Te statystyki doskonale obrazują skalę problemu, z którym coraz częściej muszą mierzyć się zwykli użytkownicy internetu. Jak chronić swoją prywatność w sieci? Jak zabezpieczyć swoje dane? Jak utrudnić życie cyberprzestępcom? Wystarczy zastosować się do kilku prostych, ale  i niezwykle ważnych wskazówek.

  czytaj więcej

 • Niebezpieczne Wi-Fi najbardziej uderza w turystów

  Niebezpieczne Wi-Fi najbardziej uderza w turystów

  Wśród 20 państw z najwyższym odsetkiem niezaszyfrowanych hotspotów znajduje się wiele popularnych kierunków wakacyjnych — Tajlandia, Francja, Izrael, USA. Obcokrajowcy należą do łatwych celów hakerów, ponieważ najczęściej korzystają z takiej bezpłatnej formy dostępu do sieci.

  czytaj więcej

 • Polacy mają sposób na zagwarantowanie prywatności w sieci

  Polacy mają sposób na zagwarantowanie prywatności w sieci

  Firma UseCrypt stworzyła program, który ma zapewnić całkowicie anonimową komunikację. Zainteresowanie wyrażają podmioty publiczne. Niektóre już kupiły licencje.

  czytaj więcej

 • Najsłabsze ogniwo: człowiek i jego złe przyzwyczajenia

  Najsłabsze ogniwo: człowiek i jego złe przyzwyczajenia

  Na system cyberbezpieczeństwa składają się trzy najważniejsze elementy: technika, procedury i ludzie. Ludzie w tym układzie okazują się najbardziej zawodni

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników