samochody ferrari

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu samochody ferrari. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące samochody ferrari.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Bąk: Ingvar, jesteś kiepski w łóżku

  Bąk: Ingvar, jesteś kiepski w łóżku

  Obecnie każda licząca się marka obowiązkowo musi mieć w swojej gamie jakiś model hybrydowy. I za każdym razem, gdy prezentuje go szerszej publiczności, robi wokół niego tyle szumu, jakby co najmniej na nowo wynalazła koło, proch albo tabletkę antykoncepcyjną.

  czytaj więcej

 • Bąk: Trump, mam auto dla Ciebie

  Bąk: Trump, mam auto dla Ciebie

  Po gigantycznym karambolu, jaki miał miejsce kilka tygodni temu na A1 pod Łodzią, ktoś rzucił pomysł, by bezwzględnie zakazać ciężarówkom wyprzedzania się na ekspresówkach i autostradach. I automatycznie przyklasnęło mu pół Polski. Informację szybko podchwyciło Ministerstwo Infrastruktury i Nicnierobienia, które podobno poważnie zastanawia się nad przygotowaniem stosownego przepisu. I wszyscy powtarzają taki sam argument: „manewr ten zmusza w wielu przypadkach kierowców aut osobowych jadących za ciężarówkami do nagłego hamowania. Samo wyprzedzanie zaś bywa czasochłonne, co prowadzi do utrudnień w płynności ruchu”.

  czytaj więcej

 • Bąk: Żegnaj, Audi!

  Bąk: Żegnaj, Audi!

   Kiedy facet ma 10 lat, to podkrada ojcu gazety z autami i zaczyna snuć pierwsze motoryzacyjne marzenia. Zaczyna od Mercedesa, który jest synonimem zamożności. Pięć lat później wykrada ojcu świerszczyki i wyobraża sobie, jak wozi dziewczyny z ich rozkładówek porsche albo ferrari.

  czytaj więcej

 • Konkurs na polskie auto elektryczne to tylko chwyt marketingowy

  Konkurs na polskie auto elektryczne to tylko chwyt marketingowy

  Czasu jest bardzo mało, a nagroda niewspółmierna do ogromu pracy, jaką trzeba wykonać – mówią specjaliści z branży samochodowej.

  czytaj więcej

 • Bąk, Gruszczyńska: Elektrycznym autem prosto w kanał

  Bąk, Gruszczyńska: Elektrycznym autem prosto w kanał

  Pomysł budowy auta zasilanego prądem nie jest zły. Ale jest skrajnie źle przygotowany: tak pod względem merytorycznym, czasowym, jak i finansowym. Idźmy jednak po kolei...

  czytaj więcej

 • Nieużywanie szkodzi, czyli jak Ferrari traci Testarossę

  Nieużywanie szkodzi, czyli jak Ferrari traci Testarossę

  Przedsiębiorcy, którzy przez lata nie korzystają z zarejestrowanych znaków towarowych, muszą się liczyć z ich utratą. O konieczności odświeżania własnych marek przekonał się ostatnio koncern motoryzacyjny Ferrari S.P.A. Na początku sierpnia stracił on w Niemczech znak towarowy Testarossa, pomimo iż był z tą marką utożsamiany od lat.

  czytaj więcej

 • W latach 90. był gangsterem. Dziś opowiada: Najważniejsi policjanci torbę za mną nosili

  W latach 90. był gangsterem. Dziś opowiada: Najważniejsi policjanci torbę za mną nosili

  Pewnym krokiem wchodzi do pokoju niski mężczyzna. Beżowa kurtka, beżowe spodnie, sweter. Ubrania raczej tanie, słabej jakości. Od progu wita się ze wszystkimi i dowcipkuje. To pierwszy człowiek, którego poznałam, który zabił. Wiem o tym, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mogłabym polubić człowieka, który wszedł do pokoju .

  czytaj więcej

 • Potrzebujesz pojazdu zastępczego? Możesz wybrać samochód nawet z droższej firmy

  Potrzebujesz pojazdu zastępczego? Możesz wybrać samochód nawet z droższej firmy

  Ubezpieczyciel nie przedstawił niezwłocznie oferty samochodu zastępczego? Masz prawo skorzystać z usług dowolnej firmy. Nawet jeśli jest droższa.

  czytaj więcej

 • Bąk na targach motoryzacyjnych Genewa 2018: Szał blaszanych ciał

  Bąk na targach motoryzacyjnych Genewa 2018: Szał blaszanych ciał

  Akcja #metoo wdarła się na salony. Także te samochodowe. Efekt? Za rok Fiat zrezygnuje z targów w Genewie. I nikt jego nieobecności nawet nie zauważy.

  czytaj więcej

 • Bąk: Melanżowóz

  Bąk: Melanżowóz

  Co można kupić za 350 tys. zł? 50-metrowe mieszkanie w stolicy, dom pod Bydgoszczą, siedlisko na Podlasiu, wyspę w części świata, gdzie zawsze wieje i jest zimno, używaną awionetkę, apartament w hotelu Burdż al-Arab (ale tylko na miesiąc) albo fajny samochód. Ale jaki? Starczy na porsche 718 boxstera, wypasioną od wentyli w kołach po podsufitkę limuzynę od Audi czy BMW albo luksusowego SUV-a w stylu range rovera velara. Może być również kilkuletni bentley, aston martin, a nawet ferrari. Ewentualnie van. Tak, dobrze czytacie: van za 350 tys. zł. Od Mercedesa. Model V250d Exclusive.

  czytaj więcej

 • Bąk: Nissan, niech cię prąd kopnie! [FELIETON]

  Bąk: Nissan, niech cię prąd kopnie! [FELIETON]

  Mamy wolny rynek, ogromną konkurencję i asortyment wszelkiej maści produktów tak szeroki, że nowo budowane supermarkety muszą mieć wielkość lotniskowców, aby to wszystko pomieścić. A mimo to pewne rzeczy od razu kojarzymy z konkretnymi markami. Weźmy takie dżinsy – obecnie produkuje je mniej więcej milion firm na świecie, ale gdy ktoś pyta mnie o pierwsze skojarzenie, odpowiadam bez wahania: Levi’s. Maszynki do golenia? Oczywiście Gillette! Scyzoryk? Rzecz jasna Victorinox, nie ma innego. Gacie do pływania to Speedo, krem – Nivea, sztućce wyłącznie od Gerlacha, pasta do zębów Colgate, jogurt Danona, ketchup Heinza, majonez musi być Kielecki, a piwo z Żywca.

  czytaj więcej

 • Narwani, płaczliwi i w depresji. Kapitał ufa takim dziwakom jak Musk czy Bezos

  Narwani, płaczliwi i w depresji. Kapitał ufa takim dziwakom jak Musk czy Bezos

  Śnieżnobiałe uśmiechy bohaterów gospodarki XXI w. skrywają ich trudne osobowości. A jednak to ich rynek wycenia najwyżej.

  czytaj więcej

 • Słowacja: Policja postawiła zarzuty polskim piratom drogowym

  Słowacja: Policja postawiła zarzuty polskim piratom drogowym

  Policja z Dolnego Kubina postawiła we wtorek zarzuty spowodowania "ogólnego zagrożenia" trzem Polakom, którzy, ścigając się samochodami, spowodowali wypadek, w którym zginął 57-letni Słowak. Bezpośredniemu sprawcy wypadku grozi od 2 do 5 lat więzienia.

  czytaj więcej

 • Tak walczy się z piractwem. Które z działań przynoszą najlepsze efekty? [ICPS 2018]

  Tak walczy się z piractwem. Które z działań przynoszą najlepsze efekty? [ICPS 2018]

  Walka z piractwem może przypominać walkę z wiatrakami. Gdy branża wpadnie na nowy pomysł chronienia swoich utworów, tuż za nią podążają przestępcy, którzy nie dają za wygraną. Mają bowiem zbyt wiele do stracenia. Nielegalne serwisy streamingowe mogą zarabiać nawet 60 mln USD rocznie.

  czytaj więcej

 • Bąk: Kocham cię, Stilfser Joch vierblättriges Kleeblatt

  Bąk: Kocham cię, Stilfser Joch vierblättriges Kleeblatt

  Chciałbym poznać ludzi, którzy wymyślają nazwy samochodów i paru z nich zapytać, jakie środki psychotropowe zażywają. Dotyczy to m.in. mercedesa, którego gama składa się z ok. 170 modeli. Nic dziwnego, że jakiś czas temu Niemcy stanęli przed koniecznością uporządkowania ich nazewnictwa. Polegało to na tym, że ktoś wrzucił wszystkie litery alfabetu, znane ludzkości cyfry i znaki do jednego worka, porządnie nim wstrząsnął, następnie wysypał na stół i resztę pozostawił ślepemu losowi. Raz ułożyły się tak: Mercedes-AMG GT 63 S 4matic+ 4doors Coupe.

  czytaj więcej

 • Sejm nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu

  Sejm nie poparł wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu

  Za wnioskiem głosowało 163 posłów, przeciw było 233, 20 wstrzymało się od głosu. Wcześniej przez sejm przetoczyła się debata, w której głos zabrał m. in. Grzegorz Schetyna, który uzasadniał: Odwołanie złego rządu to nasz obowiązek; PiS nakłada na Polaków jeden nowy ciężar fiskalny miesięcznie.

  czytaj więcej

 • Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Szwajcarska impreza coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny, a coraz bardziej targi sprzętu elektrycznego. A jednocześnie oddział szpitala psychiatrycznego, na którym ulokowano pacjentów myślących, że są nieślubnym dzieckiem Ferdynanda Porsche'a i Carla Benza

  czytaj więcej

 • Bajki o robotach. Czy maszyny przejmą nad nim władzę?

  Bajki o robotach. Czy maszyny przejmą nad nim władzę?

  Czy naprawdę wierzycie w to, że maszyny najpierw zabiorą nam pracę, a potem nad nami zapanują?

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników