samochodów reklamą

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu samochodów reklamą. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące samochodów reklamą.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Robert Bąkiewicz z ONR: Demokracja to jeden z najgłupszych systemów, jakie stworzył człowiek

  Robert Bąkiewicz z ONR: Demokracja to jeden z najgłupszych systemów, jakie stworzył człowiek

  - Ale nie można tworzyć dogmatów, że demokracja jest jedynym systemem możliwym do zaakceptowania.Przecież to jest jeden z najgłupszych systemów, jakie stworzył człowiek - mówi Robert Bąkiewicz z ONR w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  czytaj więcej

 • Przekręt kołem się toczy. Prokuratura nadal nie potrafi łączyć faktów

  Przekręt kołem się toczy. Prokuratura nadal nie potrafi łączyć faktów

  Żerowanie przez oszustów na naiwności (i chciwości) ludzi wciąż jest bardzo proste – bo prokuratura nie potrafi łączyć faktów. Oszukiwanie naiwnych ludzi, którzy mają trochę pieniędzy do zainwestowania, jest w Polsce banalnie proste. Wystarczy kilka współpracujących ze sobą osób, kilkanaście tysięcy złotych, brak skrupułów i umiejętność przekonywania, że białe jest czarne. Jak to działa?

  czytaj więcej

 • Nasza książkowa patologia: Rynkiem wydawniczym nikt się nie zajął [WYWIAD RIGAMONTI]

  Nasza książkowa patologia: Rynkiem wydawniczym nikt się nie zajął [WYWIAD RIGAMONTI]

  Choć w przyszłym roku będziemy świętować 30-lecie wolnej gospodarki, nikt przez ten czas nie zajął się rynkiem książki. Agresywna polityka rabatowa, promocyjne „opłaty dodatkowe”, upadek księgarstwa, brak porozumień branżowych i przepisów, które chroniłyby interesy wydawców i autorów, to tylko niektóre jego wypaczenia. A przecież od książek zależy poziom cywilizacyjny społeczeństwa – mówi Beata Stasińska, legenda polskiego rynku wydawniczego, twórczyni W.A.B.

  czytaj więcej

 • Najsłabsze ogniwo: człowiek i jego złe przyzwyczajenia

  Najsłabsze ogniwo: człowiek i jego złe przyzwyczajenia

  Na system cyberbezpieczeństwa składają się trzy najważniejsze elementy: technika, procedury i ludzie. Ludzie w tym układzie okazują się najbardziej zawodni

  czytaj więcej

 • Samochody będą musiały się dogadywać między sobą

  Samochody będą musiały się dogadywać między sobą

  Dzięki bezpośredniemu przesyłowi danych autonomiczne pojazdy będą bezpieczniejsze

  czytaj więcej

 • Baca-Pogorzelska o spocie promującym COP24: Dwie minuty czarów

  Baca-Pogorzelska o spocie promującym COP24: Dwie minuty czarów

  Z zapartym tchem (bez ironii) obejrzałam film promocyjny COP24 na profilu MSZ na YouTube. Przecierałam jednak pod koniec oczy ze zdumienia, gdy okazało się, że to o Polsce, która po raz trzeci jest gospodarzem szczytu klimatycznego ONZ, który 2 grudnia rozpocznie się w Katowicach.

  czytaj więcej

 • Reklama na aucie nie da pełnego odliczenia VAT

  Reklama na aucie nie da pełnego odliczenia VAT

  Nie wystarczy okleić pojazd firmowymi naklejkami żeby – jeżdżąc na prywatne zakupy – odliczać 100 proc. podatku naliczonego – orzekł wczoraj Naczelny Sąd Administracyjny.

  czytaj więcej

 • Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  To był pracowity rok. Dlatego najbardziej doceniłem w nim samochody, które dają wytchnienie. Pozwalają zrelaksować się nawet wtedy, gdy siedzi się za ich kierownicą.

  czytaj więcej

 • Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Oto krótki przegląd rzeczy, które ostatnio naprawdę zdenerwowały ludzi wokół mnie. Numer jeden: korek w Warszawie – bo wszyscy naraz muszą jechać do galerii. Numer dwa: internet, który niby jest, a jednak co chwilę zwalnia – i strony się ładują kilka sekund. Numer trzy: to, że kiedy ogląda się YouTube’a na iPhonie i chce się dać głośniej, na jakieś dwie sekundy klip jest częściowo przysłaniany przez ikonę dźwięku. Numer cztery: samolot się spóźnił pół godziny, a krzesła przy bramce były niewygodne.

  czytaj więcej

 • Zmiany w podatkach 2019: Sprawdź, jakie zmiany czekają nas w nowym roku

  Zmiany w podatkach 2019: Sprawdź, jakie zmiany czekają nas w nowym roku

  W nowy rok wejdziemy z licznymi zmianami w podatkach; wśród nich, m.in. 9-proc. CIT dla najmniejszych firm, exit tax, tzw. danina solidarnościowa, ale także nowe regulacje dot. rozliczenia aut osobowych oraz cen transferowych.

  czytaj więcej

 • Sidney Polak: Nie jestem na tyle głupi, żeby się stoczyć

  Sidney Polak: Nie jestem na tyle głupi, żeby się stoczyć

  – Życie muzyka nie jest proste. poziom jest zdecydowanie większy niż kiedyś, instrumenty są bardziej dostępne i łatwiej jest też nauczyć się na nich grać. Kiedyś byłem jednym z trzech właścicieli perkusji na osiedlu Chomiczówka i wszyscy się znaliśmy – z Sidneyem Polakiem rozmawiamy o płycie "3", związkach muzyki z ekonomią, serwisowaniu samego siebie i muzyce, która go inspiruje.

  czytaj więcej

 • Ostatnie słowa Pawła Adamowicza: Jesteście kochani, Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie, dziękuję Wam [SYLWETKA]

  Ostatnie słowa Pawła Adamowicza: Jesteście kochani, Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie, dziękuję Wam [SYLWETKA]

  Jesteście kochani, Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie, dziękuję Wam - tak brzmiały ostatnie słowa Pawła Adamowicza, wygłoszone podczas 27. Finału WOŚP tuż przed atakiem nożownika. Wieloletni prezydent Gdańska, współzałożyciel regionalnej Platformy Obywatelskiej, zmarł w poniedziałek w gdańskim szpitalu.

  czytaj więcej

 • Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Nakładanie przez producentów ograniczeń na dystrybutorów w zakresie możliwości sprzedaży i reklamowania towaru może słono kosztować. Przekonała się o tym firma Guess, na którą – o czym informowaliśmy w poprzednim numerze tygodnika Firma i Prawo – Komisja Europejska nałożyła karę w wysokości prawie 40 mln euro. Tak więc producenci, którzy wprowadzili dystrybucję selektywną, powinni bardzo dokładnie przemyśleć swoje modele działania i w razie potrzeby je przebudować. Bo chociaż dystrybucja selektywna nie jest zakazana, to podmioty ją stosujące nie mogą łamać przy tym przepisów prawa konkurencji. A jak tego uniknąć, pokazują m.in. omawiane wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

  czytaj więcej

 • Trochę o nowym Mercedesie A200

  Trochę o nowym Mercedesie A200

  Eksperci donoszą, że nasze dzieci to mięczaki – ich mięśnie mają konsystencję purée ziemniaczanego, nie odróżniają piłki lekarskiej od piłki do metalu i są święcie przekonane, że „skok przez kozła” to nowa lektura szkolna. Badania przeprowadzone przez AWF dowodzą, że współczesny 10-latek utrzymuje się w zwisie na drążku najwyżej osiem sekund, podczas gdy my za młodu mogliśmy to robić na trzepaku pod blokiem przez całą dobę. I wyłącznie wrzeszcząca „Obiad!!! Do domu!!!!” z trzeciego piętra matka była w stanie sprawić, że kurczowy uścisk puszczał. Nasze potomstwo ma słabsze wyniki w bieganiu i skakaniu niż my, gdy byliśmy w ich wieku. Prawdopodobnie nawet dzisiaj będziecie w stanie zrobić więcej pompek niż wasz nastoletni syn. Zresztą niewykluczone, że jedyna pompka, jaką zna, to ta od roweru. Oczywiście pod warunkiem, że jest hipsterem. Bo w przeciwnym wypadku nie wie nawet, co to rower.

  czytaj więcej

 • Podatkowy spór o szyld firmy wciąż nierozstrzygnięty

  Podatkowy spór o szyld firmy wciąż nierozstrzygnięty

  Podatnik nie może działać w piwnicy, ale może w domku letniskowym nad jeziorem – wynika z sądowych orzeczeń dotyczących odmów rejestracji dla celów VAT.

  czytaj więcej

 • Poradnia podatkowa z dnia 25.02.19

  Poradnia podatkowa z dnia 25.02.19

  Kto w spółce komandytowej musi płacić podatek od przychodów z budynków?W jaki sposób opodatkować VAT sprzedaż reklamy w gazecie dla polskiego oddziału zagranicznej firmy?Kiedy przychody z dzierżawy ziemi rolnikowi są opodatkowane podatkiem dochodowym?Jakie skutki w PIT wywołuje użyczenie adresu na siedzibę spółki cywilnej?Czy auto musi być środkiem trwałym, żeby można było odliczać 75 proc. kosztów?

  czytaj więcej

 • Migracyjne rozterki Polaków: Na saksy czy na Wyspy

  Migracyjne rozterki Polaków: Na saksy czy na Wyspy

  W obliczu brexitu Polacy coraz rzadziej w poszukiwaniu pracy wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii. Pierwszym wyborem migrantów zarobkowych są teraz Niemcy.

  czytaj więcej

 • Firmy muszą poinformować o osiągniętych korzyściach. Do KAS wpłynęło już 60 informacji MDR-3

  Firmy muszą poinformować o osiągniętych korzyściach. Do KAS wpłynęło już 60 informacji MDR-3

  Podatnicy przekazali już szefowi Krajowej Administracji Skarbowej ponad 60 informacji MDR-3. Mają taki obowiązek od początku roku.

  czytaj więcej

 • Okrągły stół ws. dyrektywy o prawach autorskich

  Okrągły stół ws. dyrektywy o prawach autorskich

  Okrągły stół z udziałem przedstawicieli rządu, twórców oraz branży internetowej odbył się w piątek w Warszawie. R. Czarnecki zwołał go po apelu U. Dudziak i M. Kościkiewicza do prezydenta i premiera by poparli unijną dyrektywę o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym.

  czytaj więcej

 • KPRM: Rząd ma prawo i obowiązek informować o projektach z "nowej piątki"

  KPRM: Rząd ma prawo i obowiązek informować o projektach z "nowej piątki"

  Wszystkie projekty zawarte w "nowej piątce" są realizowane przez rząd, dlatego rząd ma prawo i obowiązek informować o nich społeczeństwo - podkreślił w piątek w Sejmie wiceszef KPRM Paweł Szrot odpowiadając na pytania posłów Nowoczesnej o zaangażowanie rządu w promocję tego programu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników