salonów multimedialnych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu salonów multimedialnych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące salonów multimedialnych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Volvo XC90 D5: Lepszy jest już tylko dreamliner

  Volvo XC90 D5: Lepszy jest już tylko dreamliner

  Projektantom samochodów skończyły się pomysły. Koło już nie może być bardziej okrągłe, kwadrat kwadratowy, a łuk łukowaty. Obłe, pękate, płaskie, wypukłe, wklęsłe – to wszystko też już było.

  czytaj więcej

 • Prowadzisz firmę? Połącz usługi i oszczędzaj

  Prowadzisz firmę? Połącz usługi i oszczędzaj

  Rozwój technologii, choć uczynił nasze życie wygodniejszym, znacznie przyspieszył jego tempo. Ale zdobycze technologiczne można wykorzystać, by za tym tempem nadążyć, zwłaszcza jeśli ma się na głowie prowadzenie firmy

  czytaj więcej

 • "Zniszczyć Państwo Islamskie" to tylko pobożne życzenie

  "Zniszczyć Państwo Islamskie" to tylko pobożne życzenie

  Zniszczyć Państwo Islamskie. Wybić ich co do jednego. Odepchnąć imigrantów od granic Zachodu, a przynajmniej ich na nich zatrzymać. Rozwiązać problemy Trzeciego Świata. Nie starczy palców, by wyliczyć wszystkie pomysły na likwidację quasi-kalifatu. Problem w tym, że żaden nie gwarantuje likwidacji bastionu dżihadystów

  czytaj więcej

 • Bąk: Hans! Patrz i ucz się od Pierre’a

  Bąk: Hans! Patrz i ucz się od Pierre’a

  W ciągu mijającego tygodnia ekolodzy dwukrotnie wytoczyli ciężkie działa przeciwko zdrowemu rozsądkowi. Najpierw zażądali zmiany przebiegu obwodnicy Skarżyska-Kamiennej, argumentując, że w aktualnym projekcie prowadzi ona przez tereny należące do jakiegoś motyla.

  czytaj więcej

 • Nowy Opel Astra z systemem OnStar: Idealny partner w firmie i w życiu

  Nowy Opel Astra z systemem OnStar: Idealny partner w firmie i w życiu

  Nowy Opel Astra to jakościowy skok Opla w klasie kompaktowej – tak promuje swoje auto producent. Nie inaczej jest z jego najnowszą wersją Sports Tourer. Ale dla przedsiębiorców jakość jest tak samo ważna jak oszczędność, funkcjonalność i nowoczesność zakupionego auta. Bez wątpienia nowa Astra łączy wszystkie te elementy oferując samochód kompletny. Dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy wysoko cenią sobie innowacje w motoryzacji.

  czytaj więcej

 • Kamiński: Za rządów PO-PSL inwigilowano dziennikarzy, ich rodziny, uczestników demonstracji, blogerów

  Kamiński: Za rządów PO-PSL inwigilowano dziennikarzy, ich rodziny, uczestników demonstracji, blogerów

  ABW działała ponadstandardowo m.in. w sprawie marszu "Obudź się Polsko" i innych legalnych manifestacji ówczesnej opozycji i obrońców życia - powiedział w Sejmie minister -koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński.

  czytaj więcej

 • W sobotę w Krakowie VI Noc Poezji - "Kraków w poezji. Miasto w poezji"

  W sobotę w Krakowie VI Noc Poezji - "Kraków w poezji. Miasto w poezji"

  53 wydarzenia w Krakowie - spotkania poetyckie, warsztaty, koncerty, spektakle i promocje książek, przygotowali organizatorzy na VI edycję Krakowskiej Nocy Poezji, która odbędzie się w nocy z 11 na 12 czerwca pod hasłem "Kraków w poezji. Miasto w poezji".

  czytaj więcej

 • Bąk: Twoje życie jest w rękach pana Intela

  Bąk: Twoje życie jest w rękach pana Intela

  Wszechobecna elektronizacja naszego życia na początku mnie fascynowała, później przerażała, a teraz doprowadza mnie do wściekłości. Jeżeli macie w domu nowoczesny router wi-fi, to będziecie wiedzieli, o czym mówię.

  czytaj więcej

 • Huawei: Polska jest coraz istotniejszym rynkiem dla koncernu w ujęciu globalnym

  Huawei: Polska jest coraz istotniejszym rynkiem dla koncernu w ujęciu globalnym

  - Polska jest coraz istotniejszym rynkiem dla Huawei w obszarze B2B, poinformowali ISBnews przedstawiciele koncernu. Nasz kraj znajduje się w grupie 20 najważniejszych dla koncernu na świecie, gdzie chce on uczestniczyć w rozwoju i budowie cyfrowej infrastruktury.

  czytaj więcej

 • Bąk: Lukier oblany czekoladą [Lexus LC500]

  Bąk: Lukier oblany czekoladą [Lexus LC500]

  Słyszeliście kiedyś o firmie Xiaomi? Ja też nie. Aż do pewnego sierpniowego dnia, kiedy w ręce wpadł mi ich nowy produkt – Mi6. Na początku myślałem, że trafia mi się możliwość przetestowania radzieckiego śmigłowca transportowego zaprojektowanego przez Michaiła Leontjewicza Mila, ale okazało się, że chodzi o zwykły smartfon.

  czytaj więcej

 • Bąk: Kia, czyli nowy Volkswagen

  Bąk: Kia, czyli nowy Volkswagen

   Grzyby. Wszędzie grzyby. Jak otwieram Facebooka i widzę zdjęcia, które wrzucają znajomi, to odnoszę wrażenie, że w ostatnich tygodniach wszyscy porzucili pracę, domy, rodziny – i poszli w las. Duże i małe, proste i pokrzywione, z trawy i spod krzaka, w siatkach, wiaderkach i koszykach. Do zbiorowego szaleństwa dołączyły się media opisujące historie Józiów, Rysiów i Krystyn oraz znalezionych przez nich okazów, które nie mieszczą się w kadrze normalnego aparatu, więc trzeba im robić ujęcia z odległości paru kilometrów. Witajcie w Rzeczypospolitej Polskiej Grzybowej!

  czytaj więcej

 • Bąk: Ej, Staszek. Nie znasz się!

  Bąk: Ej, Staszek. Nie znasz się!

   Dostałem najnowsze statystyki dotyczące sprzedaży nowych samochodów, z których wynika, że w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych przez Polaków marek są aż trzej producenci klasy premium. To nie żart.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Co pewien czas przychodzi do mnie któryś z przełożonych i uprzejmie prosi, żebym w końcu opisał jakiś tani samochód dla przeciętnego Polaka. Podobno nie chcecie już czytać o por sche, BMW, mercedesach i audi. Zależy wam na mojej opinii na temat normalnych, przystępnych cenowo, rodzinnych aut.

  czytaj więcej

 • Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Szwajcarska impreza coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny, a coraz bardziej targi sprzętu elektrycznego. A jednocześnie oddział szpitala psychiatrycznego, na którym ulokowano pacjentów myślących, że są nieślubnym dzieckiem Ferdynanda Porsche'a i Carla Benza

  czytaj więcej

 • Bąk: Szybciej, bo Azjaci nas zjedzą [Hyundai i30N Fastback i Kia ProCeed GT]

  Bąk: Szybciej, bo Azjaci nas zjedzą [Hyundai i30N Fastback i Kia ProCeed GT]

  Europa zastanawia się, co powinna zrobić, by stawić czoła rosnącej potędze gospodarczej Chin. W Brukseli ludzie w szarych garniturach przez długie godziny siedzą przy hebanowych stołach i opracowują: perspektywy do 2020 r., 2025 r., 2037 r. albo i do 2050 r. Serio. Unia ma plany odejścia od tego i dojścia do tamtego obejmujące najbliższe 30 lat. To trochę tak, jakbyście założyli, że do 2040 r. kupicie psa. Albo że w ciągu najbliższych 10 wiosen postaracie się pomalować salon.

  czytaj więcej

 • Big Book Festival już w czerwcu. Mamy pełny program wydarzeń

  Big Book Festival już w czerwcu. Mamy pełny program wydarzeń

  - Zawodowo zajmujemy się sprawieniem radości poprzez czytanie i w tym roku doprowadzamy to rzemiosło do zenitu – żartują Anna Król i Paulina Wilk z Fundacji „Kultura nie boli“, twórczynie Big Book Festival. Festiwal odbędzie się w weekend 21-23 czerwca, potrwa od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczora na Starym Mokotowie w Warszawie. W ramach festiwalu odbędzie się łącznie 56 wydarzeń.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników