reporter s.a

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu reporter s.a. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące reporter s.a.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • „Rynek mieszkaniowy w latach 2012 – 2022. Czy czeka nas stracona dekada?”

  „Rynek mieszkaniowy w latach 2012 – 2022. Czy czeka nas stracona dekada?”

  W 2002 roku redNet Property Group wydał pierwszy i najsłynniejszy raport pt. "Czy najgorsze już za nami?". Na łamach tej publikacji,  wbrew opiniom większości analityków, którzy zapowiadali dalszy ciąg kryzysu, RPG prognozował znacząca poprawę koniunktury. Okazało się, że eksperci RPG mieli rację. Największy wzrost cen mieszkań, nawet o 50%, zgodnie z ich przewidywaniami nastąpił w 2006 roku. Po 10 latach pracy na tym rynku eksperci RPG przygotowali kolejny raport…

  czytaj więcej

 • Przed IV edycją międzynarodowego kongresu branży chemicznej ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie.

  Przed IV edycją międzynarodowego kongresu branży chemicznej ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie.

  Już coraz mniej czasu zostało do  konferencji "Chemical Industry Summit & Awards Gala”, która zapowiada się na duże wydarzenie dla branży chemicznej nie tylko w Polsce, ale na świecie. Na kongresie chemicznym pod patronatem międzynarodowych organizacji PlasticsEurope i Fertilizers Europe, z patronatem honorowym Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Gospodarki, zjawi się w tym roku wyjątkowo dużo gości z zagranicy.

  czytaj więcej

 • Były wiceminister w rządzie Kaczyńskiego nowym prezesem PKP

  Były wiceminister w rządzie Kaczyńskiego nowym prezesem PKP

  Bogusław Kowalski będzie nowym prezesem PKP S.A. - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Kowalski to były wiceminister transportu w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

  czytaj więcej

 • Sąd: Komornik to nie pazerny idiota. Wyrok w głośnej sprawie przeciwko TVN

  Sąd: Komornik to nie pazerny idiota. Wyrok w głośnej sprawie przeciwko TVN

  Media powinny kontrolować działanie funkcjonariuszy i mają prawo nagłaśniać przypadki nieprawidłowości, lecz nie mogą kreować własnej, oderwanej od faktów, rzeczywistości. Niedopuszczalne jest także pomijanie kluczowych wątków danej sprawy tylko po to, by stworzyć sensacyjny materiał. Do takich wniosków doszedł Sąd Okręgowy w Warszawie.

  czytaj więcej

 • Diamenty Polskiej Chemii Rozdane

  Diamenty Polskiej Chemii Rozdane

  21 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się V edycja „Chemical Industry Summit & Awards Gala” zwieńczona uroczystością Diamentów Polskiej Chemii. Tematami tegorocznego szczytu były m/in. konkurencyjność polskiej i europejskiej chemii, projekt zgazowania węgla, przemysł chemiczny w kontekście „planu Morawieckiego” i metody podniesienia innowacyjności rodzimych firm. Wśród laureatów Diamentów znalazły się spółki takie jak Grupa Azoty Puławy, Fluor czy BASF Polska.

  czytaj więcej

 • IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

  IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

  W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu

  czytaj więcej

 • Petru: Atak na nasz nowy projekt polityczny to dopiero pieszczoty [WYWIAD RIGAMONTI]

  Petru: Atak na nasz nowy projekt polityczny to dopiero pieszczoty [WYWIAD RIGAMONTI]

  - Prawie robi dużą różnicę. Potem jako były już szef partii byłem blokowany, zarządy odbywały się poza mną, blokowane były moje wystąpienia w Sejmie. Klub zachowywał się chaotycznie. Szefostwo klubu zamiast zajmować się polityką i głosowaniami, zajmowało się personalnymi rozgrywkami m.in. przeciwko Joannie Scheuring -Wielgus i mnie. Dlatego odszedłem. To była właściwa decyzja, to już nie moja partia, nie poznaję wielu ludzi stamtąd. Teraz, jak pani widzi, mam się dobrze, że... - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Ryszard Petru

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników