reklamy piwa

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu reklamy piwa. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące reklamy piwa.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Chmiel gromowładny czyli Polska browarami stoi

  Chmiel gromowładny czyli Polska browarami stoi

  W Polsce trwa moda na piwa regionalne. Mimo że wybór jest coraz większy, rynek nadal pozostaje nienasycony. Jest na nim miejsce dla nowych marek, takich jak browar Perun

  czytaj więcej

 • Celebrycki wzmacniacz, czyli po co markom ambasadorzy

  Celebrycki wzmacniacz, czyli po co markom ambasadorzy

  Między ambasadorem a ambasadorem marki jest taki związek jak między prezydentem a serkiem President. Ale tytuł, jak to tytuł, na ludzi (czytaj: konsumentów) działa.

  czytaj więcej

 • Stadion Narodowy na utrzymaniu państwowej firmy. "To już powszechna praktyka"

  Stadion Narodowy na utrzymaniu państwowej firmy. "To już powszechna praktyka"

  Jak zyskać przychylność tłumów, gdy się jest państwową firmą? Najlepiej zostać mecenasem sportu.

  czytaj więcej

 • Branża e-papierosowa ostro o projekcie ustawy tytoniowej

  Branża e-papierosowa ostro o projekcie ustawy tytoniowej

  Stowarzyszenie eSmoking Association skierowało do Ministerstwa Zdrowia uwagi dotyczące projektu nowej ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która ma regulować m.in. rynek papierosów elektronicznych. – Ustawa w jej obecnym brzmieniu działa wbrew Dyrektywie tytoniowej: zrównuje e-papierosy i ich używanie z papierosami tradycyjnymi, zamyka użytkowników inhalatorów w palarniach, gdzie panuje ekstremalne narażenie na dym tytoniowy – alarmują przedstawiciele branży e-papierosowej.

  czytaj więcej

 • Życie z mężem za kratami. Partycja Dudała: Kocham Adama i niczego nie żałuję

  Życie z mężem za kratami. Partycja Dudała: Kocham Adama i niczego nie żałuję

  Nie zostawia się najbliższego człowieka dlatego, że wpadł w kłopoty. Ale powiem tak: gdybym wiedziała, że zabił tych ludzi, nie byłoby mnie w jego życiu. Bo nie byłoby komu pomagać. Ani po co - tłumaczy w rozmowie z Mirą Suchodolską Patrycja Dudała, żona Andrzeja Dudały, którego skazano na 25 lat więzienia za zabicie dwóch osób.

  czytaj więcej

 • Reklama alkoholu zabroniona, a jednak ją widać

  Reklama alkoholu zabroniona, a jednak ją widać

  PROBLEM: Ustawowy zakaz reklamy alkoholu wysokoprocentowego jest obchodzony na różne sposoby. Producenci sięgają po coraz bardziej wyrafinowane metody promocji swoich produktów.

  czytaj więcej

 • Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  W miniony wtorek męska część świata została zasmucona informacją, że – cytuję – „Playboy kończy z publikowaniem zdjęć nagich kobiet”. W pierwszej sekundzie zabrzmiało to dla mnie równoznacznie z „zaczynamy publikować zdjęcia nagich mężczyzn”, ale już w drugiej pomyślałem, że Hugh Hefner po prostu zwariował. Bo przecież zrezygnować z rozebranych Króliczków to jak wycofać BigMaca z McDonalda. Albo jakby Londyn obwieścił, że zamierza zburzyć Big Bena. Jednak w trzeciej sekundzie doszedłem do wniosku, że przecież absolutnie wszystko na świecie się zmienia, więc dlaczego ewolucja miałaby ominąć pisma dla panów?

  czytaj więcej

 • Gdzie są miliony z piwnych reklam?

  Gdzie są miliony z piwnych reklam?

  Czas trwania spotów promujących złoty trunek w telewizji zwiększył się w ciągu 4 lat aż czterokrotnie. A mimo to pieniędzy, które z tego tytułu muszą być odprowadzane do Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów, jest mniej

  czytaj więcej

 • Podatkiem od reklamy w ogródki piwne

  Podatkiem od reklamy w ogródki piwne

  Blady strach padł na właścicieli pubów i innych lokali gastronomicznych. Powinni oni od wielu lat uiszczać 10-proc. opłatę od reklamy napojów alkoholowych. A fiskus zaczyna się o zaległe sumy upominać.

  czytaj więcej

 • Piwo za grosze pod lupą fiskusa

  Piwo za grosze pod lupą fiskusa

  Sprzedaż napojów alkoholowych za symboliczną opłatą nie musi oznaczać oszustwa podatkowego. Urzędnicy przyjrzą się jednak takim promocjom – zapowiedział wiceminister finansów Wiesław Jasiński w odpowiedzi na zapytanie poselskie.

  czytaj więcej

 • Bąk: Tak. Piłem i jeździłem

  Bąk: Tak. Piłem i jeździłem

  Nie ma tygodnia, w którym policja nie chwaliłaby się swoimi dokonaniami w łowieniu pijanych kierowców. Sam bywałem wstrząśnięty tymi tysiącami nietrzeźwych złapanymi w ciągu jednego weekendu, a limit ustalony na poziomie 0,2 promila uznawałem za co najmniej racjonalny. Jednak po niedawnej wizycie na Malcie całkowicie zmieniłem zdanie – wydaje mi się, że nasze przepisy są idiotyczne. Ich największą ofiarą są ci, którzy wypili kieliszek czy dwa wina do obiadu i nie stanowią absolutnie żadnego zagrożenia na drodze.

  czytaj więcej

 • Proletariusze są zmęczeni, czyli awans społeczny po transformacji ustrojowej w Polsce

  Proletariusze są zmęczeni, czyli awans społeczny po transformacji ustrojowej w Polsce

  Zastanawiam się, co się stało z tą przewodnią siłą narodu, proletariacką, chłoporobotniczą, która całkiem poważnie mówiąc, była przed paroma dekadami napędem polskiego społeczeństwa. Jeśli jej już nie ma, gdzie się podziała? W którą stronę skręciły jej dzieci? Pokończyły wyższe szkoły i awansowały? Potworzyły firmy, zatrudniły mniej zaradnych od siebie, przechodząc na wrogą stronę kapitalistycznych wyzyskiwaczy? A może odpłynęły w stronę Wysp Brytyjskich razem z falą akcesyjnej emigracji? Wszystko to prawda, ale nie do końca. Błądzimy, szukając odpowiedzi, podobnie jak – jako społeczeństwo – wciąż szukamy swojej drogi.

  czytaj więcej

 • Fizjoterapeuci odmówią świadczeń powołując się na klauzulę sumienia? To absurd

  Fizjoterapeuci odmówią świadczeń powołując się na klauzulę sumienia? To absurd

  PiS chce, aby fizjoterapeuci również mieli prawo do odmawiania świadczeń, powołując się na klauzulę sumienia. Sami zainteresowani mówią wprost: to absurd. Na ulicach można spotkać przekorne, nawiązujące do październikowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego hasła i reklamy: „klauzula sumienia zabrania nam podawania kiepskiej kawy” albo „barman może odmówić dodania soku do piwa, powołując się na klauzulę sumienia”.

  czytaj więcej

 • Kto wygra tegoroczne mistrzostwa? Jak zwykle bukmacherzy

  Kto wygra tegoroczne mistrzostwa? Jak zwykle bukmacherzy

  Na takich imprezach jak Euro nie ma dużego hazardu. Mecze są przewidywalne i najczęściej zwyciężają faworyci.

  czytaj więcej

 • Sponsorzy: W sporcie by wyjąć, trzeba włożyć

  Sponsorzy: W sporcie by wyjąć, trzeba włożyć

  Sponsorami dużych imprez zostają najwięksi międzynarodowi gracze biznesu. Znakomicie na tym zarabiają. Innych nie stać na tego rodzaju inwestycje i muszą się zadowolić lokalnymi wydarzeniami.

  czytaj więcej

 • Matthew Tyrmand na polskich salonach: Szarlatan z dobrym nazwiskiem

  Matthew Tyrmand na polskich salonach: Szarlatan z dobrym nazwiskiem

  Jak to się stało, że Matthew Tyrmand bryluje na salonach? Oczywiste jest w nim tylko jedno: to syn sławnego ojca. Jego głównym celem jest dorównanie legendzie Leopolda.

  czytaj więcej

 • Przyklej się do mistrza, czyli czemu politycy tak lgną do sportu

  Przyklej się do mistrza, czyli czemu politycy tak lgną do sportu

  Sport, podobnie jak religia, to ogromny generator emocji. A w związku z tym genialne narzędzie do uprawiania socjotechniki. Przydatne w każdym ustroju, lecz pożądane zwłaszcza przez te, które przeżywają problemy - mówi Przemysław Nosal, socjolog sportu, adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, autor książki „Technologia i sport" oraz kilkudziesięciu publikacji z zakresu socjologii kultury, sportu i polityki społecznej.

  czytaj więcej

 • Podatkowa wojna podjazdowa. O tym jak Polacy walczą ze skarbówką

  Podatkowa wojna podjazdowa. O tym jak Polacy walczą ze skarbówką

  Urzędnicy skarbowi kontrolują maluczkich i zostawiają w spokoju grube ryby – tak powszechnie uważamy. Ale to jedna strona medalu. Podatnicy też mają wiele na sumieniu. Prowadzą wojnę ze skarbówką, w której wszelkie chwyty są dozwolone.

  czytaj więcej

 • Matka wszystkich krachów przyniosła Europie faszyzm i komunizm

  Matka wszystkich krachów przyniosła Europie faszyzm i komunizm

  Idee zrodzone podczas krachu grynderskiego w XIX w. przyniosły Europie komunizm i faszyzm. Aż strach pomyśleć, co może się przydarzyć, jeśli Deutsche Bank na poważnie zachwieje się w swoich posadach.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników