reklama spodni

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu reklama spodni. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące reklama spodni.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Tyle naprawdę kosztują ubrania: za 65 groszy koszulę uszyje ci dziecko z Azji

  Tyle naprawdę kosztują ubrania: za 65 groszy koszulę uszyje ci dziecko z Azji

  Zachodni konsumenci po raz kolejny zostali zmuszeni do zadania sobie pytania, gdzie i za ile produkowane są kupowane przez nich ubrania popularnych sieciówek. Wśród tlących się gruzów fabryki odzieży w Bangladeszu, obok ciał zabitych, zobaczyli bowiem porozrzucane damskie dżinsy znanej brytyjskiej marki Primark.

  czytaj więcej

 • Kobiety w środowisku prawniczym: Rośniemy w siłę i szturmujemy

  Kobiety w środowisku prawniczym: Rośniemy w siłę i szturmujemy

  Kobiet w środowisku systematycznie przybywa i już nic tego nie zmieni. Czas skończyć ze stereotypowym myśleniem, że świat prawników to świat mężczyzn.

  czytaj więcej

 • Bój się i płać: Reklamowa fala strachu coraz bardziej się nakręca

  Bój się i płać: Reklamowa fala strachu coraz bardziej się nakręca

  Dziś, aby coś sprzedać, trzeba klienta trochę nastraszyć. Albo wykorzystać takie paskudne emocje jak wstręt, wstyd i zazdrość. Wtedy chętniej wyciągnie portfel.

  czytaj więcej

 • Użytkownik jest najważniejszy: Stawiamy na responsywność

  Użytkownik jest najważniejszy: Stawiamy na responsywność

  „Skomplikowaną pracę najlepiej powierzyć osobie leniwej: ona wykona ją w najprostszy możliwy sposób” – zwykł mawiać Bill Gates, twórca potęgi Microsoftu. To właśnie lenistwo stało poniekąd za wynalazkiem, który na zawsze zmienił sposób, w jaki tworzone są współczesne strony internetowe.

  czytaj więcej

 • Płeć w reklamie i sprzedaży. Dlaczego kobiety kupują inaczej niż mężczyźni

  Płeć w reklamie i sprzedaży. Dlaczego kobiety kupują inaczej niż mężczyźni

  Kobiety kupują inaczej niż mężczyźni. Przeciętny konsument zadowala się dwiema – trzema cechami produktu, które są dla niego najważniejsze, a konsumentka ma ich całą listę. Z Katarzyną Pawlikowską, pomysłodawczynią badania "Polki same o sobie" i autorką pierwszej polskiej publikacji o marketingu skierowanym do kobiet  rozmawia Dorota Kalinowska.

  czytaj więcej

 • Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  W miniony wtorek męska część świata została zasmucona informacją, że – cytuję – „Playboy kończy z publikowaniem zdjęć nagich kobiet”. W pierwszej sekundzie zabrzmiało to dla mnie równoznacznie z „zaczynamy publikować zdjęcia nagich mężczyzn”, ale już w drugiej pomyślałem, że Hugh Hefner po prostu zwariował. Bo przecież zrezygnować z rozebranych Króliczków to jak wycofać BigMaca z McDonalda. Albo jakby Londyn obwieścił, że zamierza zburzyć Big Bena. Jednak w trzeciej sekundzie doszedłem do wniosku, że przecież absolutnie wszystko na świecie się zmienia, więc dlaczego ewolucja miałaby ominąć pisma dla panów?

  czytaj więcej

 • Zblazowani rewolucjoniści. Jesteśmy zbyt leniwi, by walczyć o swoje wartości

  Zblazowani rewolucjoniści. Jesteśmy zbyt leniwi, by walczyć o swoje wartości

  O tym, że choć tyle mówimy o potrzebie zmiany, to w gruncie rzeczy wcale nas ona nie interesuje. Bo jesteśmy zbyt spasieni, leniwi i tchórzliwi, żeby choćby spróbować się zwlec z wyrka spod ciepłej, bezpiecznej kołderki.

  czytaj więcej

 • Szymon Majewski: Z różnych partii dzwonili, żebym ich poparł [WYWIAD]

  Szymon Majewski: Z różnych partii dzwonili, żebym ich poparł [WYWIAD]

  Uważam, że prezydent tego kraju nie powinien iść na imprezę Superaka. Chociaż, może poszedł, bo mu w kancelarii powiedzieli, że to impreza Super AK i będzie przyznawana nagroda dla żołnierza AK - w rozmowie z Magdaleną Rigamonti rozważa Szymon Majewski.

  czytaj więcej

 • Zakupoterapia. Kupowanie podnosi poziom kontroli nad życiem

  Zakupoterapia. Kupowanie podnosi poziom kontroli nad życiem

  Przymilają się, poniżają, szukają autorytetu. Coraz więcej Polaków twierdzi, że kontakt ze sprzedawcą to najlepszy sposób na odreagowanie i poprawę samopoczucia.

  czytaj więcej

 • Bąk: Sir Range, wyjdziesz za mnie?

  Bąk: Sir Range, wyjdziesz za mnie?

  S UV-y to najbardziej niedorzeczne samochody, jakie kiedykolwiek wymyślono. Nie potrafię zrozumieć, po co ktoś kupuje auto, które ma gabaryty sporej willi, ale wnętrze przeciętnego kombi lub wręcz auta kompaktowego. Komu przydaje się podwyższony prześwit w mieście? Albo napęd na cztery koła, skoro jedynym trudnym terenem, jaki pokonuje, jest krawężnik przed domem? To tak, jakby do koszenia trawy w ogródku kupić kombajn. To po prostu bez sensu.

  czytaj więcej

 • #MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

  #MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

  Histeria wokół molestowania związana z #MeToo to nie tylko wyzwalająca deklaracja doznanych krzywd. To także frustracja związana z latami prób, by przez kilka chwil w życiu nie być piersiami, pupą albo starą postprodukcyjną babą, ale po prostu, jak człowiek, być człowiekiem.

  czytaj więcej

 • Damasiewicz: Polityka, czyli sztuka wywodząca się z bełkotu

  Damasiewicz: Polityka, czyli sztuka wywodząca się z bełkotu

  Gdyby polityka była kierunkiem w malarstwie, to byłaby dadaizmem. Czyli sztuką, niezłą samą w sobie, wywodzącą się z bełkotu.

  czytaj więcej

 • ETPC: Jezus może reklamować spodnie

  ETPC: Jezus może reklamować spodnie

  Nie ma powodu, żeby karać firmę za kampanię marketingową opierającą się na symbolach religijnych, jeśli nie jest ona rażąco obraźliwa ani nie podżega do nienawiści – uznał Europejski Trybunał Praw Człowieka.

  czytaj więcej

 • Typowy polski pożyczkobiorca: Młoda kobieta z małej miejscowości, pożyczająca pod wpływem impulsu

  Typowy polski pożyczkobiorca: Młoda kobieta z małej miejscowości, pożyczająca pod wpływem impulsu

  Profil kogoś, kto ma problemy ze spłatą długu w firmie pożyczkowej, Krajowy Rejestr Długów kreśli na podstawie danych ze swojej bazy.

  czytaj więcej

 • W galeriach handlowych pustki, klienci robią zakupy na stacjach benzynowych

  W galeriach handlowych pustki, klienci robią zakupy na stacjach benzynowych

  W pierwszą niedzielę wolną od handlu w galeriach handlowych były pustki; czynne były jedynie restauracje i kawiarnie, gdzie było niewielu klientów. Z kolei ruch na stacjach benzynowych, mimo pokaźnego asortymentu, był niewiele większy niż wcześniej.

  czytaj więcej

 • Bąk: Nissan, niech cię prąd kopnie! [FELIETON]

  Bąk: Nissan, niech cię prąd kopnie! [FELIETON]

  Mamy wolny rynek, ogromną konkurencję i asortyment wszelkiej maści produktów tak szeroki, że nowo budowane supermarkety muszą mieć wielkość lotniskowców, aby to wszystko pomieścić. A mimo to pewne rzeczy od razu kojarzymy z konkretnymi markami. Weźmy takie dżinsy – obecnie produkuje je mniej więcej milion firm na świecie, ale gdy ktoś pyta mnie o pierwsze skojarzenie, odpowiadam bez wahania: Levi’s. Maszynki do golenia? Oczywiście Gillette! Scyzoryk? Rzecz jasna Victorinox, nie ma innego. Gacie do pływania to Speedo, krem – Nivea, sztućce wyłącznie od Gerlacha, pasta do zębów Colgate, jogurt Danona, ketchup Heinza, majonez musi być Kielecki, a piwo z Żywca.

  czytaj więcej

 • Sidney Polak: Nie jestem na tyle głupi, żeby się stoczyć

  Sidney Polak: Nie jestem na tyle głupi, żeby się stoczyć

  – Życie muzyka nie jest proste. poziom jest zdecydowanie większy niż kiedyś, instrumenty są bardziej dostępne i łatwiej jest też nauczyć się na nich grać. Kiedyś byłem jednym z trzech właścicieli perkusji na osiedlu Chomiczówka i wszyscy się znaliśmy – z Sidneyem Polakiem rozmawiamy o płycie "3", związkach muzyki z ekonomią, serwisowaniu samego siebie i muzyce, która go inspiruje.

  czytaj więcej

 • Trochę o nowym Mercedesie A200

  Trochę o nowym Mercedesie A200

  Eksperci donoszą, że nasze dzieci to mięczaki – ich mięśnie mają konsystencję purée ziemniaczanego, nie odróżniają piłki lekarskiej od piłki do metalu i są święcie przekonane, że „skok przez kozła” to nowa lektura szkolna. Badania przeprowadzone przez AWF dowodzą, że współczesny 10-latek utrzymuje się w zwisie na drążku najwyżej osiem sekund, podczas gdy my za młodu mogliśmy to robić na trzepaku pod blokiem przez całą dobę. I wyłącznie wrzeszcząca „Obiad!!! Do domu!!!!” z trzeciego piętra matka była w stanie sprawić, że kurczowy uścisk puszczał. Nasze potomstwo ma słabsze wyniki w bieganiu i skakaniu niż my, gdy byliśmy w ich wieku. Prawdopodobnie nawet dzisiaj będziecie w stanie zrobić więcej pompek niż wasz nastoletni syn. Zresztą niewykluczone, że jedyna pompka, jaką zna, to ta od roweru. Oczywiście pod warunkiem, że jest hipsterem. Bo w przeciwnym wypadku nie wie nawet, co to rower.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników