reklama domów

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu reklama domów. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące reklama domów.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Nakładanie przez producentów ograniczeń na dystrybutorów w zakresie możliwości sprzedaży i reklamowania towaru może słono kosztować. Przekonała się o tym firma Guess, na którą – o czym informowaliśmy w poprzednim numerze tygodnika Firma i Prawo – Komisja Europejska nałożyła karę w wysokości prawie 40 mln euro. Tak więc producenci, którzy wprowadzili dystrybucję selektywną, powinni bardzo dokładnie przemyśleć swoje modele działania i w razie potrzeby je przebudować. Bo chociaż dystrybucja selektywna nie jest zakazana, to podmioty ją stosujące nie mogą łamać przy tym przepisów prawa konkurencji. A jak tego uniknąć, pokazują m.in. omawiane wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

  czytaj więcej

 • Czemu osoby po czterdziestce rzadko chodzą do kina

  Czemu osoby po czterdziestce rzadko chodzą do kina

  Polskie kino pobiło kolejny rekord frekwencji. Nie porzucają go nawet osoby korzystające z serwisów VoD. Chyba że po czterdziestce.

  czytaj więcej

 • Hirsch: Gdańsk bierze to, co najlepsze, i odrzuca to, co skrajne

  Hirsch: Gdańsk bierze to, co najlepsze, i odrzuca to, co skrajne

  Gdańsk jest miastem niesamowicie przywiązanym do swojej historii, niezwykle świadomym tego, co z niej wynika. W tym kontekście siłą rzeczy jest miastem konserwatywnym. Ale z drugiej strony historia Gdańska jest długa, niezwykle pokręcona i skomplikowana. Zawsze jednak mówi ona o przywiązaniu do wolności. To historia tolerancji, otwartości, a nawet kosmopolityzmu i liberalizmu. W dzisiejszym świecie zaciekłej wojny prawaków z lewakami Gdańsk z obydwu stron bierze to, co najlepsze, i odrzuca to, co skrajne. To dlatego lubicie tam być.

  czytaj więcej

 • Borys Szyc: TheMuBa to projekt w kontrze do tego, czym nas karmi popkultura

  Borys Szyc: TheMuBa to projekt w kontrze do tego, czym nas karmi popkultura

  – themuba.com jest dla wszystkich, ale publiczność trochę się różnicuje zależnie od spektaklu, który pokazujemy. Jandę oglądają wszyscy. Kto inny ogląda Teatr STU w Krakowie, zupełnie inni ludzie oglądali Operę Narodową. A bajkę, którą zakończyliśmy ubiegły rok, "Byk Fernando" z IMKA, oglądały dzieciaki. Dla mnie, prywatnie, to jest punkt honoru, żeby dzieci miały alternatywę wobec komercyjnych głupot, żeby mogły z rodzicami w domu obejrzeć teatr na żywo – z Borysem Szycem o niezwykłym przedsięwzięciu łączącym transmisje z teatru na żywo z kamerami z backstage'u, czyli serwisie streamingowym TheMuBa, rozmawia Magda Sendecka.

  czytaj więcej

 • Nielsen nadal będzie liczył widzów TVP

  Nielsen nadal będzie liczył widzów TVP

  Mimo krytykowania firmy badawczej publiczny nadawca nie pójdzie pod prąd i nie zacznie sprzedawać reklam bez badań telemetrycznych.

  czytaj więcej

 • Grammy 2019: Triumf kobiet, rozczarowanie Drake’a

  Grammy 2019: Triumf kobiet, rozczarowanie Drake’a

  Gramy w rozgrywkach, w których kluczowe okazują się opinie, nie fakty – powiedział podczas gali Grammy Drake. Jego wypowiedzi nie wyemitowano w całości. Tegorocznymi tryumfatorami okazali się m.in. Childish Gambino, Lady Gaga oraz Kacey Musgraves.

  czytaj więcej

 • Projekt ustawy o kancelariach odszkodowawczych. Nie ma zgody między Ministerstwem Sprawiedliwości a Senatem

  Projekt ustawy o kancelariach odszkodowawczych. Nie ma zgody między Ministerstwem Sprawiedliwości a Senatem

  Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie projektu ustawy regulującej działalność kancelarii odszkodowawczych. Na wczorajszym posiedzeniu sejmowej komisji przedstawicielka Ministerstwa Sprawiedliwości zadeklarowała, że jest on nie do zaakceptowania w wersji przyjętej przez Senat.

  czytaj więcej

 • Trochę o nowym Mercedesie A200

  Trochę o nowym Mercedesie A200

  Eksperci donoszą, że nasze dzieci to mięczaki – ich mięśnie mają konsystencję purée ziemniaczanego, nie odróżniają piłki lekarskiej od piłki do metalu i są święcie przekonane, że „skok przez kozła” to nowa lektura szkolna. Badania przeprowadzone przez AWF dowodzą, że współczesny 10-latek utrzymuje się w zwisie na drążku najwyżej osiem sekund, podczas gdy my za młodu mogliśmy to robić na trzepaku pod blokiem przez całą dobę. I wyłącznie wrzeszcząca „Obiad!!! Do domu!!!!” z trzeciego piętra matka była w stanie sprawić, że kurczowy uścisk puszczał. Nasze potomstwo ma słabsze wyniki w bieganiu i skakaniu niż my, gdy byliśmy w ich wieku. Prawdopodobnie nawet dzisiaj będziecie w stanie zrobić więcej pompek niż wasz nastoletni syn. Zresztą niewykluczone, że jedyna pompka, jaką zna, to ta od roweru. Oczywiście pod warunkiem, że jest hipsterem. Bo w przeciwnym wypadku nie wie nawet, co to rower.

  czytaj więcej

 • Agora na fali. Dostanie radio ogólnopolskie

  Agora na fali. Dostanie radio ogólnopolskie

  Wydawca „Gazety Wyborczej” wygrał wyścig o przejęcie Zetki. Kupuje ją na spółkę z czeską firmą.

  czytaj więcej

 • Migracyjne rozterki Polaków: Na saksy czy na Wyspy

  Migracyjne rozterki Polaków: Na saksy czy na Wyspy

  W obliczu brexitu Polacy coraz rzadziej w poszukiwaniu pracy wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii. Pierwszym wyborem migrantów zarobkowych są teraz Niemcy.

  czytaj więcej

 • Artyści w USA kochają lewicę. Co zupełnie nie przekłada się na głosy zwykłych Amerykanów

  Artyści w USA kochają lewicę. Co zupełnie nie przekłada się na głosy zwykłych Amerykanów

  Dzięki prezydentowi Rooseveltowi twórcy kultury pokochali w USA lewicę, a senator McCarthy umocnił ich w tym uczuciu na następne pokolenia.

  czytaj więcej

 • Opieka zdrowotna jak z filmu science fiction, czyli jak nowe technologie zmienią medycynę [WYWIAD]

  Opieka zdrowotna jak z filmu science fiction, czyli jak nowe technologie zmienią medycynę [WYWIAD]

  - To, co dziś nazywamy opieką medyczną, powstało 100 lat temu, żeby radzić sobie z chorobami zakaźnymi i wypadkami. W XXI w. lekarzy czekają inne wyzwania - mówi Andrew Thompson prezes i współzałożyciel firmy Proteus Digital Health, inwestor i wynalazca z Doliny Krzemowej, mający na swoim koncie 51 patentów.

  czytaj więcej

 • W Wielkiej Brytanii rusza system rejestracji obywateli UE. Milion Polaków musi złożyć wniosek

  W Wielkiej Brytanii rusza system rejestracji obywateli UE. Milion Polaków musi złożyć wniosek

  Brytyjski rząd formalnie uruchomił w sobotę system stworzony w celu rejestracji pobytu ok. 3,3 miliona obywateli UE, mieszkających w Wielkiej Brytanii, w tym miliona Polaków. Proces jest bezpłatny, a na złożenie wniosku jest czas co najmniej do grudnia 2020 roku.

  czytaj więcej

 • Przełączamy się na TVP 2. Inne stacje TVP głównie traciły widzów

  Przełączamy się na TVP 2. Inne stacje TVP głównie traciły widzów

  Druga, mniej upolityczniona antena telewizji publicznej w marcu poszła w górę. Inne główne stacje traciły widzów.

  czytaj więcej

 • Debata DGP: Skuteczna walka z lichwą leży w interesie nas wszystkich

  Debata DGP: Skuteczna walka z lichwą leży w interesie nas wszystkich

  Czy planowana zmiana prawa ucywilizuje rynek pożyczkowy i pozwoli lepiej chronić konsumentów, czy raczej zaowocuje rozrostem szarej strefy? Spierali się o to uczestnicy debaty zorganizowanej w redakcji DGP.

  czytaj więcej

 • Fake news: Czy możemy z nimi walczyć

  Fake news: Czy możemy z nimi walczyć

  Ludziom brakuje umiejętności krytycznej analizy wiadomości. Ten kłopot będzie narastał. Dlatego już dziś kształci się dzieci, jak się tego nauczyć.

  czytaj więcej

 • 500. rocznica śmierci Leonarda da Vinci: Jego maszyny miały inspirować, nie działać

  500. rocznica śmierci Leonarda da Vinci: Jego maszyny miały inspirować, nie działać

  Geniusz Leonarda polegał na tym, że podejmował się rzeczy właściwie niemożliwych, dlatego wielu projektów nie dokończył. Właśnie one do dziś najbardziej inspirują – powiedziała PAP Joanna Kilian, kustosz zbiorów malarstwa włoskiego w warszawskim Muzeum Narodowym. Da Vinci jest dziś ważną postacią popkultury.

  czytaj więcej

 • Kto zostaje pedofilem i dlaczego są oni wśród księży? Mazurek rozmawia z seksuologiem Bogdanem Stelmachem

  Kto zostaje pedofilem i dlaczego są oni wśród księży? Mazurek rozmawia z seksuologiem Bogdanem Stelmachem

  Szesnastoletni ministrant może być w pełni ukształtowanym mężczyzną, więc z punktu widzenia medycyny to będzie homoseksualizm, ale w żaden sposób nie usprawiedliwia to księdza, który go molestuje.

  czytaj więcej

 • Kaszpirowski, inflacja i disco polo... Oto słownik polskiej transformacji

  Kaszpirowski, inflacja i disco polo... Oto słownik polskiej transformacji

  Czas, który wielu Polakom wydaje się być stracony, z perspektywy nabiera rumieńców jako osobna epoka. To w niej wykuwało się nasze poczucie estetyki, gustu, zamożności i sukcesu. Powstawała nowa drabina społeczna, a wraz z nią przymioty poszczególnych szczebli. Transformacja stworzyła wspólny katalog odniesień, z którego wciąż czerpiemy.

  czytaj więcej

 • 911 powodów, by (nie) napić się wina

  911 powodów, by (nie) napić się wina

  Mój poranny dojazd do pracy trwa średnio 32 minuty i 15 sekund. Rytualnie wypijam w tym czasie kawę, wypalam dwa papierosy i słucham Volbeata, ewentualnie jakichś innych ostrzejszych kapel, które pobudzają mnie do życia. Tak, wiem, że 10-kilometrowa przebieżka w leginsach oraz koktajl z jarmużu i kalarepy byłyby lepszym i zdrowszym rozwiązaniem. Problem polega na tym, że ja ani nie lubię biegać, ani nie wezmę do ust niczego, co konsystencją i zapachem przypomina to, co się ulało niemowlęciu. Za to bardzo lubię fajki, kawę i Volbeata.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników