Piotr Krysiak

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu Piotr Krysiak. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące Piotr Krysiak.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Serialowa wiosna w TVP. Czy „Za marzenia” zdobędzie widzów?

  Serialowa wiosna w TVP. Czy „Za marzenia” zdobędzie widzów?

  Nadchodząca wiosna w serialowym menu TVP to przed wszystkim kontynuacje znanych i oglądanych tytułów. „Ojciec Mateusz", „Rodzinak.pl", „Na sygnale" czy „Na dobre i na złe" nadal będę emitowane. O swoją nową widownię zawalczyc ma produkcja „Za marzenia", która opowiada historię trójki bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia.

  czytaj więcej

 • Nocna Zmiana Bluesa i Sławek Wierzcholski grają już 35 lat

  Nocna Zmiana Bluesa i Sławek Wierzcholski grają już 35 lat

  Mam szczęście w życiu bo mogłem zajmować się tym, co było moją pasją. 35 lat gram z tym zespołem i mogłem robić to, o czym zawsze marzyłem - powiedział PAP lider zespołu Nocna Zmiana Bluesa Sławek Wierzcholski. Grupa obchodzi w czwartek 35. rocznicę powstania, a Sławek Wierzcholski - 60. urodziny.

  czytaj więcej

 • Konstytucyjny panel w ramach Festiwalu Schumana

  Konstytucyjny panel w ramach Festiwalu Schumana

  W ramach II Europejskiego Festiwalu Schumana w najbliższą niedzielę odbędzie się merytoryczny panel dyskusyjny o konstytucji, którego patronem będzie Dziennik Gazeta Prawna.  Festiwal organizuje Instytut Myśli Schumana, popularyzujący postać francuskiego polityka Roberta Schumana uznawanego za jednego z ojców założycieli obecnej Unii Europejskiej a jednocześnie gorliwego katolika. W Rzymie trwa jego proces beatyfikacyjny. 

  czytaj więcej

 • 39. Warszawskie Spotkania Teatralne ruszają już 3 kwietnia [PROGRAM, SPEKTAKLE]

  39. Warszawskie Spotkania Teatralne ruszają już 3 kwietnia [PROGRAM, SPEKTAKLE]

  39. Warszawskie Spotkania Teatralne potrwają od 3 do 16 kwietnia 2019 roku. Stołeczna widownia zobaczy w głównym nurcie 12 specjalnie dobranych spektakli, m.in. „Pod presją" w reżyserii Mai Kleczewskiej (Teatr Śląski w Katowicach) oraz „Trojanki" Jana Klaty (Teatr Wybrzeże). W ramach 39. WST odbędzie się także interdyscyplinarny i międzynarodowy projekt teatralny - Grotowski.Fest - upamiętniający wybitną postać polskiego teatru XX wieku, Jerzego Grotowskiego. Dla dzieci i młodzieży wybrano 5 spektakli, które będą pokazane w ramach małych WST.

  czytaj więcej

 • Wybory do PE - lista w okręgu nr 6 (Łódź)

  Wybory do PE - lista w okręgu nr 6 (Łódź)

  We wszystkich krajach Unii Europejskiej wybory do europarlamentu odbywają się w maju. Polacy pójdą do urn w niedzielę 26 maja. Zgodnie z ustaleniami kampania wyborcza potrwa do 24 maja. Sprawdź, na kogo możesz głosować, jeśli mieszkasz w okręgu nr 6.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników