piękny romans

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu piękny romans. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące piękny romans.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Kinowe nowości: "Piękna i Bestia" i "Wszystko albo nic" [ZOBACZ]

  Kinowe nowości: "Piękna i Bestia" i "Wszystko albo nic" [ZOBACZ]

  Premierowy weekend w kinach zapowiada się bardzo interesująco. Piękna Emma Watson stanie oko w oko z Bestią w klasycznej opowieści o zamku, księżniczce i młodym księciu. W atmosferę wielkich pieniędzy, Wall Street i gorączki złota wprowadzi widzów Stephen Gaghan. Z pozoru zwyczajna paryżanka Maureen kryje w sobie mroczną historię. Jej sekret wpląta ją w bardzo niebezpieczną grę. Na duże ekrany wchodzi także "Stado" Beaty Gårdeler, gdzie nastoletnia Jennifer musi stawić czoła całej wiosce, która nie wierzy, że została zgwałcona. Z kolei w zupełnie lekkie, nieco pikantne, romantyczne klimaty damsko-męskie z dodatkiem humoru zabierze kinomanów komedia "Wszystko albo nic". Warto zobaczyć!

  czytaj więcej

 • Obsypany nagrodami "Szogun" z Richardem Chamberlainem w kwietniu na CBS Europa

  Obsypany nagrodami "Szogun" z Richardem Chamberlainem w kwietniu na CBS Europa

  Początek XVII w. Na skutek gwałtownej burzy holenderski okręt rozbija się u wybrzeży Japonii. Młody nawigator, Anglik John Blackthorne, zostaje wzięty do niewoli. Wkrótce zostaje wplątany w misterne intrygi, knute zarówno przez japońskich możnowładców, jak i jezuickich księży, którzy chcą zachować roztoczoną przez siebie nad Japonią sieć wpływów… Na zrealizowany z rozmachem 12-odcinkowy serial historyczny, który zdobył wiele nagród, w tym trzy Złote Globy, kanał CBS Europa zaprasza od 10 do 15 kwietnia od 18:55 (po dwa odcinki).

  czytaj więcej

 • Moc filmowych premier. Kinowy urodzaj po Wielkanocy [ZOBACZ]

  Moc filmowych premier. Kinowy urodzaj po Wielkanocy [ZOBACZ]

  FILM | Na wygłodniałych po świątecznej przerwie kinomanów czeka prawdziwa uczta. 13 produkcji, w tym co najmniej dwie długo oczekiwane. W najbliższy piątek wchodzi do kin kolejna odsłona turbo-przygód z szybkimi autami i pięknymi kobietami pt. "Szybcy i wściekli 8". Ponadto widzowie zobaczą długo oczekiwanego i obsypanego nagrodami "Klienta" Farhadiego. Na tym jednak lista się nie kończy.

  czytaj więcej

 • Bon vivant i casanova w roli tatusia. "Jutro będziemy szczęśliwi" w kinach

  Bon vivant i casanova w roli tatusia. "Jutro będziemy szczęśliwi" w kinach

  KINO | Samuel to znawca i degustator dobrych drinków oraz pięknych turystek na jedną noc. Tygodnie na Francuskiej Riwierze wypełniają mu imprezy, koktajle, przejażdżki motorówką oraz przede wszystkim flirtowanie z nowo poznanymi przyjaciółkami.

  czytaj więcej

 • 10 nietypowych ciekawostek o hotelach z całego świata

  10 nietypowych ciekawostek o hotelach z całego świata

  Czy z hotelowego łóżka można zmienić świat? O jakim hotelu mówi się, że jest galerią sztuki? Czy rzeczywiście ściany hoteli skrywają tyle tajemnic? O hotelowych historiach można rozmawiać godzinami – kryminalne tajemnice, wielkie romanse, piękne wnętrza – niektóre z tych faktów mogą naprawdę zaskoczyć. Przygotowaliśmy 10 najbardziej niecodziennych ciekawostek o hotelach z całego świata. Ciekawe, ile z nich już znałeś!Istnieją na świecie hotele, które stały się legendarne – napisano o nich książki, nakręcono filmy, a nawet nagrano piosenki. Inne były ulubionymi miejscami znanych gwiazd lub odznaczają się wyjątkowym designem czy formą. W zestawieniu przygotowanym przez sieć hoteli AccorHotels znajdują się najciekawsze z nich.

  czytaj więcej

 • Ojcowie przodownicy pracy: Jedyne, co czują, to zmęczenie

  Ojcowie przodownicy pracy: Jedyne, co czują, to zmęczenie

  Wstają o świcie, pędzą do pracy i znikają na cały dzień. Czas dla rodziny odmierzają liczbą nadgodzin, a w dni wolne dorabiają na drugim etacie. Sami tego chcieli.

  czytaj więcej

 • "Rudowłosa" - nowa powieść noblisty Orhana Pamuka

  "Rudowłosa" - nowa powieść noblisty Orhana Pamuka

  KSIĄŻKI | W małej miejscowości pod Stambułem pewien licealista doświadcza wstrząsającej miłości i popełnia wielką zbrodnię… Nowa powieść noblisty, piękna i porażająca, a w niej pytanie: co wyznacza nasz los – pierwsze miłosne spełnienie czy siła historii i legend?

  czytaj więcej

 • USA: Zmarł założyciel "Playboya" Hugh Hefner

  USA: Zmarł założyciel "Playboya" Hugh Hefner

  W wieku 91 lat zmarł w środę założyciel "Playboya" Hugh Hefner, który w latach 60. pomógł zapoczątkować rewolucję seksualną swoim przełomowy magazynem dla mężczyzn i zbudował wokół niego imperium biznesowe. Agencja AP nazywa Hefnera "palącym fajkę hedonistą".

  czytaj więcej

 • Do kancelarii Putina trafiło 100 tys. podpisów przeciw "Matyldzie"

  Do kancelarii Putina trafiło 100 tys. podpisów przeciw "Matyldzie"

  Prawosławni aktywiści przekazali do kancelarii prezydenta Rosji Władimira Putina 100 tys. podpisów osób protestujących przeciwko wejściu do kin filmu "Matylda" o carze Mikołaju II i Matyldzie Krzesińskiej. Poproszono prezydenta o interwencję w sprawie filmu.

  czytaj więcej

 • Premiera "Matyldy" w Petersburgu bez zakłóceń

  Premiera "Matyldy" w Petersburgu bez zakłóceń

  Pomimo zakrojonych na szeroką skalę akcji protestacyjnych przeciwko wejściu do rosyjskich kin filmu "Matylda" o carze Mikołaju II i Matyldzie Krzesińskiej, premiera obrazu odbyła się w poniedziałek w Petersburgu bez zakłóceń.

  czytaj więcej

 • Nastał czas Krokodyla: Władzę w Zimbabwe przejmuje najbliższy współpracownik Mugabe

  Nastał czas Krokodyla: Władzę w Zimbabwe przejmuje najbliższy współpracownik Mugabe

  Wojsko zmusiło Roberta Mugabe do ustąpienia po 37 latach rządów. Teraz do przejęcia władzy w Zimbabwe przymierza się jego najbliższy współpracownik.

  czytaj więcej

 • Patrick deWitt: Jeśli chcesz sprzedać czytelnikom moralizującą gadkę, to znaczy, że traktujesz ich jak kretynów

  Patrick deWitt: Jeśli chcesz sprzedać czytelnikom moralizującą gadkę, to znaczy, że traktujesz ich jak kretynów

  Jestem podejrzliwy wobec wielkich amerykańskich powieści. Uważam, że z reguły to, co mniejsze, jest lepsze od tego, co większe

  czytaj więcej

 • Świąteczna TV, czyli klasyki i premiery

  Świąteczna TV, czyli klasyki i premiery

  TV | Telewizyjne menu na Święta Bożego Narodzenia ma sporo propozycji wartych obejrzenia. Na małym ekranie w świąteczne wieczory pojawią się produkcje w zdecydowanej większości już znane choć nie zabraknie także kilku nowości. Fani perypetii małego Kevina oczywiście i w tym roku będą nasyceni.

  czytaj więcej

 • Żywot poetki zaradnej. „Iłła. Opowieść o Kazimierze Iłłakowiczównie”

  Żywot poetki zaradnej. „Iłła. Opowieść o Kazimierze Iłłakowiczównie”

  RECENZJA | Piękna, obrotna, bardzo utalentowana i jeszcze bardziej samotna. Portret Kazimiery Iłłakowiczówny to gra światłocieni, lecz jedno w nim jest jasne. Żadna z dziejowych katastrof nie złamała Iłły.

  czytaj więcej

 • Wręczono filmowe "Złote Taśmy" za 2017 r.

  Wręczono filmowe "Złote Taśmy" za 2017 r.

  Polskie "Dzikie róże" Anny Jadowskiej i amerykański "Manchester by the Sea" Kennetha Lonergana to laureaci "Złotych Taśm" za 2017 r. Obrazy wyróżnione przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich nagrodzono podczas poniedziałkowej gali w warszawskim kinie "Kultura".

  czytaj więcej

 • „Love Story” i „Wielki Gatsby”. Walentynki z CBS Europa

  „Love Story” i „Wielki Gatsby”. Walentynki z CBS Europa

  Pomysł na udaną randkę? Jest propozycja: Maraton z filmami o miłości na CBS Europa. Z okazji święta zakochanych 14 lutego na kanale przez cały dzień będzie można oglądać filmy z Amorem w roli głównej. W ramach maratonu widzowie zobaczą m.in. ekranizację powieści Fitzgeralda „Wielki Gatsby” (z Robertem Redfordem i Mią Farrow), melodramat „Love Story” (z Ali MacGraw i Ryanem O’Nealem) oraz komedię romantyczną „To właśnie miłość” (z Emmą Thompson i Colinem Firthem).

  czytaj więcej

 • „Twarz" Szumowskiej i „Dowłatow". Polskie akcenty na 68. Berlinale

  „Twarz" Szumowskiej i „Dowłatow". Polskie akcenty na 68. Berlinale

  Polski film „Twarz" Małgorzaty Szumowskiej i koprodukowany przez Polaków „Dowłatow" Aleksieja Germana jr. - to obrazy, które powalczą o nagrody na rozpoczynającym się w czwartek 68. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

  czytaj więcej

 • Zło może zakiełkować w każdym. „Czy mnie słyszysz?" Varvello

  Zło może zakiełkować w każdym. „Czy mnie słyszysz?" Varvello

  Szesnastoletni Elia mieszka z rodzicami w niewielkim przemysłowym mieście na północy Włoch, które żyje tematem tajemniczej śmierci małego chłopca. W tym czasie ojciec Elii, Ettore, traci pracę, wycofuje się z dotychczasowego życia i popada w obłęd. Znika na długie godziny w starej furgonetce, która powoli staje się jego domem. Pewnego dnia zaprasza do samochodu młodą dziewczynę, a światła reflektorów znikają w pobliskim lesie…

  czytaj więcej

 • PiS naśladuje rządy sanacji. Uzdrawianie moralne społeczeństwa to wyjątkowo bolesne zajęcie

  PiS naśladuje rządy sanacji. Uzdrawianie moralne społeczeństwa to wyjątkowo bolesne zajęcie

  Uzdrawianie moralne społeczeństwa to dla polityków wyjątkowo bolesne zajęcie, zwłaszcza jeśli trzymanie się w życiu prywatnym konserwatywnych zasad przerasta ich siły.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników