penis

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu penis. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące penis.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Bąk: Środkowy palec Szwedów [Volvo S60 Polestar]

  Bąk: Środkowy palec Szwedów [Volvo S60 Polestar]

  Nie dalej niż w środę od sympatycznej Basi, dyrektorki przedszkola, do którego chodzi nasz trzyletni syn, odebraliśmy wstrząsającą wiadomość: „Miłosz się pobił. Z Pawełkiem”. Reakcja moja i żony była niemal identyczna. Ona zapytała, czy nasz pierworodny chociaż oddał Pawełkowi, ja – czy wygrał.

  czytaj więcej

 • Robert Górski o "Uchu prezesa": Zawodowo zajmuję się obalaniem rządów

  Robert Górski o "Uchu prezesa": Zawodowo zajmuję się obalaniem rządów

  - Ja, jak wiadomo, zawodowo zajmuję się obalaniem rządów. Nie spocznę, dopóki będzie istniał jakiś rząd w naszym kraju – mówi Robert Górski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  czytaj więcej

 • Bąk: Alkohol? Znacznie groźniejszy jest katar [OPINIA]

  Bąk: Alkohol? Znacznie groźniejszy jest katar [OPINIA]

  Przez cały okres świąteczno-noworoczny moja rodzina nieskutecznie odpierała ataki jakiegoś paskudztwa. Gdy wy wsuwaliście bożonarodzeniowy bigos, my tratowaliśmy siebie pod drzwiami toalety. Gdy łamaliście się opłatkiem, my dzieliliśmy się ostatnimi tabletkami aspiryny. Kiedy wy wznosiliście noworoczny toast kieliszkami szampana, my opróżnialiśmy kolejne kubki z gripexem i buteleczki z syropami. A gdy w całym kraju w górę wystrzeliły fajerwerki, osobiście miałem wrażenie, że wszystkie eksplodują w samym centrum mojej głowy. Oczywiście postanowiliśmy się poradzić lekarza. Ten stwierdził, że to zwykła grypa i jedyne, co uznał za słuszne nam przepisać, to trzy palety witaminy C i jeden kontener chusteczek higienicznych.

  czytaj więcej

 • "Klątwa" pod okiem prokuratorów. Czy twórcy zasiądą na ławie oskarżonych?

  "Klątwa" pod okiem prokuratorów. Czy twórcy zasiądą na ławie oskarżonych?

  Głośny spektakl wystawiany w stołecznym Teatrze Powszechnym jest właśnie analizowany przez prokuratorów. Jego twórcy mogą zasiąść na ławie oskarżonych. Czy słusznie?

  czytaj więcej

 • Bąk: Miłość od drugiego wejrzenia

  Bąk: Miłość od drugiego wejrzenia

   W ostatnim czasie otrzymuję wiele ofert produktów i usług, które mają poprawić jakość mojego życia towarzyskiego. Nie dalej jak w środę napisał do mnie dr Horacio Outerberg, sugerując, że powinienem zażyć wynalezioną przez niego pigułkę, po której mój penis powiększy się do rozmiarów genetycznie zmodyfikowanej cukinii.

  czytaj więcej

 • Warchoł: Gwałt na wrażliwości naukowca

  Warchoł: Gwałt na wrażliwości naukowca

   Wrażliwość i poczucie piękna jest rzeczą cenną i pożądaną zwłaszcza u naukowca. Współczuć więc należy karniście, który miast zgłębiać piękno i dobro natury ludzkiej, zmuszony jest czytać rzeczy gwałcące jego poczucie dobra i piękna. A tak jest w przypadku przestępstwa zgwałcenia.

  czytaj więcej

 • #MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

  #MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

  Histeria wokół molestowania związana z #MeToo to nie tylko wyzwalająca deklaracja doznanych krzywd. To także frustracja związana z latami prób, by przez kilka chwil w życiu nie być piersiami, pupą albo starą postprodukcyjną babą, ale po prostu, jak człowiek, być człowiekiem.

  czytaj więcej

 • Tarczyński chce, by Ziobro objął nadzorem zawiadomienie do prokuratury ws. Nergala

  Tarczyński chce, by Ziobro objął nadzorem zawiadomienie do prokuratury ws. Nergala

  Poseł PiS Dominik Tarczyński chce, by minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro objął nadzorem złożone przez niego zawiadomienie ws. Nergala. Jak poinformował, jeszcze w sobotę zamierza złożyć w tej sprawie wniosek do Ziobry, a także porozmawiać z nim osobiście.

  czytaj więcej

 • Romans bez happy endu: Polacy szukają miłości w internecie

  Romans bez happy endu: Polacy szukają miłości w internecie

  Portale i aplikacje randkowe są używane przez miliony Polaków. Z początku myśleli, że znajdą miłość, w większości przypadków kończy się na seksie

  czytaj więcej

 • Bąk: 15 cm przyjemności [Porsche Panamera Turbo Executive]

  Bąk: 15 cm przyjemności [Porsche Panamera Turbo Executive]

  Trudno o lepszy dowód na to, co czujemy do naszych zachodnich sąsiadów, niż komentarze, wpisy i materiały, jakie pojawiły się w internecie po tym, gdy drużyna Joachima Loewa odpadła z mundialu. Radość po prawej stronie Odry z tego, że Niemcy wracają do domu, była nieporównywalnie większa niż smutek po przegranej Biało-Czerwonych. Na około 700 znajomych, jakich mam na Facebooku, mniej więcej 600 wysłało w świat jasny i klarowny sygnał, że są germanofobami. W latach 80. zbierali winogrona w Nadrenii, dzięki czemu później kupili sobie mieszkanie, za kasę ze szparagów sprawili sobie telewizor Grundiga, dziś robią zakupy w Lidlu i jeżdżą passatami, ale z całego serca życzą Niemcom źle. Wszystkim. Bez wyjątku.

  czytaj więcej

 • Grzechy młodości wiszą nad kandydatem Trumpa do Sądu Najwyższego

  Grzechy młodości wiszą nad kandydatem Trumpa do Sądu Najwyższego

  Obsadzenie wakatu osobą o konserwatywnych poglądach miało dodać republikanom sił przed listopadowymi wyborami. Zamiast tego nominacja zamieniła się w koszmar.

  czytaj więcej

 • Rachoń: Uważam, że dzisiejsza TVP przełamała w Polsce monopol informacyjny [WYWIAD RIGAMONTI]

  Rachoń: Uważam, że dzisiejsza TVP przełamała w Polsce monopol informacyjny [WYWIAD RIGAMONTI]

  Ja patrzę każdej władzy na ręce. Twardzi krytycy PiS mają głos w każdym moim programie. Fakty są święte, opiniami możemy się różnić – mówi Michał Rachoń w wywiadzie dla Magdaleny Rigamonti.

  czytaj więcej

 • ETPC: Wolność słowa to również obowiązki

  ETPC: Wolność słowa to również obowiązki

  Europejski Trybunał Praw Człowieka na gruncie skargi Wysoczański p. Polsce przypomniał o tym, że wolność słowa podlega ograniczeniom i wiąże się z obowiązkami.

  czytaj więcej

 • Operacja „Wybory”, czyli co słychać w policji [ŚLEDZTWA DGP]

  Operacja „Wybory”, czyli co słychać w policji [ŚLEDZTWA DGP]

  Mimo realnych zagrożeń, bez problemu można podsłuchać jak wybory do Parlamentu Europejskiego zabezpiecza policja.

  czytaj więcej

 • Szadkowska: Co mają gołe penisy do usług prawnych? [KOMENTARZ I POLEMIKA]

  Szadkowska: Co mają gołe penisy do usług prawnych? [KOMENTARZ I POLEMIKA]

  Teraz mogłabym napisać „nic” i ciesząc się, że Państwo zaczęli czytać, skupić się na jakimś arcyważnym problemie, którego nie da się okrasić przykuwającym uwagę tytułem. Ale jednak coś mają.

  czytaj więcej

 • Główny wróg? Liberalizm. Ultrakonserwatywna międzynarodówka dla rodziny działa już globalnie

  Główny wróg? Liberalizm. Ultrakonserwatywna międzynarodówka dla rodziny działa już globalnie

  Jednoczy działaczy protestanckich, katolickich i prawosławnych, nie licząc już muzułmańskich państw Azji. Ultrakonserwatywny ekumenizm postawił na globalne działanie ponad podziałami.

  czytaj więcej

 • Lewestam o polaryzacji mediów: Gięcie pały, czyli szaleństwo jako narzędzie normalności

  Lewestam o polaryzacji mediów: Gięcie pały, czyli szaleństwo jako narzędzie normalności

  W pewnym momencie – pewnie gdzieś w okolicach katastrofy smoleńskiej – polski obywatel miał okazję na własnej skórze doświadczyć Wielkiego Wybuchu. Wybuch ów nie dotyczył co prawda całości wszechświata, a jedynie jego medialnego podzbioru: oto media z hukiem rozpadły się na dwoje i zaczęły się od siebie oddalać, mknąc jak gwiazdy i planety w coraz dalszą i dalszą nieskończoność. Innymi słowy, mamy do czynienia z coraz bardziej szaloną polaryzacją. Im „Newsweek” bardziej liberalnie, tym „Do Rzeczy” bardziej w prawo; im NaTemat dalej w III RP, tym wPolityce bardziej w IV RP. TVP z prędkością światła rozjeżdża się z TVN; co zhejtuje „Wyborcza”, to hejtuje ją w trójnasób. Także i w ramach większych skupisk gwiezdnych powiększają się odległości – media lewicowe oddalają się od tych lewicowszych; Polskie Radio idzie w prawo nieporównanie wolniej niż taka na przykład „Gazeta Warszawska”, która, całkiem możliwe, dotarła już na sam skraj nieskończoności. Czy tylko w Polsce? Ależ nie. Widmo polaryzacji krąży nad Zachodem i rozstrzeliwuje media, coraz częściej napędzane radykalizującymi z natury algorytmami Facebooka, YouTube’a i Twittera. Wraz z mediami, jak sądzimy, na gwiezdnych archipelagach oddala się od siebie sfragmentaryzowana populacja.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników