penis

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu penis. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące penis.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Lewestam: Wszyscy jesteśmy opętani (ale wy bardziej)

  Lewestam: Wszyscy jesteśmy opętani (ale wy bardziej)

  Spór o to, kto jest rozumny, a kto szalony, nie jest sporem o fakty, ale starciem politycznym na śmierć i życie. Nic tak nie wyklucza jak stwierdzony publicznie brak rozumu. Fruwające tampony furkoczą sznurkami na wietrze, agresja, wrzask i śpiew. Makijaż wojenny, zaostrzone parasolki, obsceniczne gesty, zbiorowy trans. Histeria! Ulewa ścieka z czarnych płaszczy, ale jak wiadomo, wiedźm woda się nie ima; idą naprzód niewzruszone, opętane diabelskim egoizmem i lewacką ideologią, której celem jest zniszczenie cywilizacji i zwycięstwo diabła bądź Unii Europejskiej. Tak wyglądał czarny marsz, kiedy patrzyło się nań z prawej strony.

  czytaj więcej

 • Bąk: Audi Q2? Chyba „O kudwa!” [OPINIA]

  Bąk: Audi Q2? Chyba „O kudwa!” [OPINIA]

  W każdy czwartek rano mam ten sam dylemat – zastanawiam się, który z samochodów powinienem opisać. Albo inaczej: o którym chcielibyście przeczytać. I prawie zawsze dochodzę do wniosku, że na pewno nie jest to audi. Z prostego względu: jakie są auta z czterema pierścieniami w logo, wie każdy. Dopracowane, dobrze wykończone, komfortowe, ciche etc. Różnią się od siebie w zasadzie tylko nazwami, wielkością i cenami. Za każdym razem musiałbym więc pisać o nich dokładnie to samo. A to z kolei oznacza, że zanudziłbym was na śmierć.

  czytaj więcej

 • Dramatyczny finisz z udziałem FBI gorzkiej kampanii prezydenckiej w USA

  Dramatyczny finisz z udziałem FBI gorzkiej kampanii prezydenckiej w USA

  Dramatycznym finiszem z udziałem FBI kończy się we wtorek ponadroczna, gorzka kampania prezydencka w USA, w której personalne ataki między dwojgiem nielubianych kandydatów oraz niewybredne komentarze zajęły nie mniej miejsca niż debata o przyszłości kraju.

  czytaj więcej

 • Bąk: Środkowy palec Szwedów [Volvo S60 Polestar]

  Bąk: Środkowy palec Szwedów [Volvo S60 Polestar]

  Nie dalej niż w środę od sympatycznej Basi, dyrektorki przedszkola, do którego chodzi nasz trzyletni syn, odebraliśmy wstrząsającą wiadomość: „Miłosz się pobił. Z Pawełkiem”. Reakcja moja i żony była niemal identyczna. Ona zapytała, czy nasz pierworodny chociaż oddał Pawełkowi, ja – czy wygrał.

  czytaj więcej

 • Robert Górski o "Uchu prezesa": Zawodowo zajmuję się obalaniem rządów

  Robert Górski o "Uchu prezesa": Zawodowo zajmuję się obalaniem rządów

  - Ja, jak wiadomo, zawodowo zajmuję się obalaniem rządów. Nie spocznę, dopóki będzie istniał jakiś rząd w naszym kraju – mówi Robert Górski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  czytaj więcej

 • Bąk: Alkohol? Znacznie groźniejszy jest katar [OPINIA]

  Bąk: Alkohol? Znacznie groźniejszy jest katar [OPINIA]

  Przez cały okres świąteczno-noworoczny moja rodzina nieskutecznie odpierała ataki jakiegoś paskudztwa. Gdy wy wsuwaliście bożonarodzeniowy bigos, my tratowaliśmy siebie pod drzwiami toalety. Gdy łamaliście się opłatkiem, my dzieliliśmy się ostatnimi tabletkami aspiryny. Kiedy wy wznosiliście noworoczny toast kieliszkami szampana, my opróżnialiśmy kolejne kubki z gripexem i buteleczki z syropami. A gdy w całym kraju w górę wystrzeliły fajerwerki, osobiście miałem wrażenie, że wszystkie eksplodują w samym centrum mojej głowy. Oczywiście postanowiliśmy się poradzić lekarza. Ten stwierdził, że to zwykła grypa i jedyne, co uznał za słuszne nam przepisać, to trzy palety witaminy C i jeden kontener chusteczek higienicznych.

  czytaj więcej

 • "Klątwa" pod okiem prokuratorów. Czy twórcy zasiądą na ławie oskarżonych?

  "Klątwa" pod okiem prokuratorów. Czy twórcy zasiądą na ławie oskarżonych?

  Głośny spektakl wystawiany w stołecznym Teatrze Powszechnym jest właśnie analizowany przez prokuratorów. Jego twórcy mogą zasiąść na ławie oskarżonych. Czy słusznie?

  czytaj więcej

 • Bąk: Miłość od drugiego wejrzenia

  Bąk: Miłość od drugiego wejrzenia

   W ostatnim czasie otrzymuję wiele ofert produktów i usług, które mają poprawić jakość mojego życia towarzyskiego. Nie dalej jak w środę napisał do mnie dr Horacio Outerberg, sugerując, że powinienem zażyć wynalezioną przez niego pigułkę, po której mój penis powiększy się do rozmiarów genetycznie zmodyfikowanej cukinii.

  czytaj więcej

 • Warchoł: Gwałt na wrażliwości naukowca

  Warchoł: Gwałt na wrażliwości naukowca

   Wrażliwość i poczucie piękna jest rzeczą cenną i pożądaną zwłaszcza u naukowca. Współczuć więc należy karniście, który miast zgłębiać piękno i dobro natury ludzkiej, zmuszony jest czytać rzeczy gwałcące jego poczucie dobra i piękna. A tak jest w przypadku przestępstwa zgwałcenia.

  czytaj więcej

 • #MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

  #MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

  Histeria wokół molestowania związana z #MeToo to nie tylko wyzwalająca deklaracja doznanych krzywd. To także frustracja związana z latami prób, by przez kilka chwil w życiu nie być piersiami, pupą albo starą postprodukcyjną babą, ale po prostu, jak człowiek, być człowiekiem.

  czytaj więcej

 • Tarczyński chce, by Ziobro objął nadzorem zawiadomienie do prokuratury ws. Nergala

  Tarczyński chce, by Ziobro objął nadzorem zawiadomienie do prokuratury ws. Nergala

  Poseł PiS Dominik Tarczyński chce, by minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro objął nadzorem złożone przez niego zawiadomienie ws. Nergala. Jak poinformował, jeszcze w sobotę zamierza złożyć w tej sprawie wniosek do Ziobry, a także porozmawiać z nim osobiście.

  czytaj więcej

 • Romans bez happy endu: Polacy szukają miłości w internecie

  Romans bez happy endu: Polacy szukają miłości w internecie

  Portale i aplikacje randkowe są używane przez miliony Polaków. Z początku myśleli, że znajdą miłość, w większości przypadków kończy się na seksie

  czytaj więcej

 • Bąk: 15 cm przyjemności [Porsche Panamera Turbo Executive]

  Bąk: 15 cm przyjemności [Porsche Panamera Turbo Executive]

  Trudno o lepszy dowód na to, co czujemy do naszych zachodnich sąsiadów, niż komentarze, wpisy i materiały, jakie pojawiły się w internecie po tym, gdy drużyna Joachima Loewa odpadła z mundialu. Radość po prawej stronie Odry z tego, że Niemcy wracają do domu, była nieporównywalnie większa niż smutek po przegranej Biało-Czerwonych. Na około 700 znajomych, jakich mam na Facebooku, mniej więcej 600 wysłało w świat jasny i klarowny sygnał, że są germanofobami. W latach 80. zbierali winogrona w Nadrenii, dzięki czemu później kupili sobie mieszkanie, za kasę ze szparagów sprawili sobie telewizor Grundiga, dziś robią zakupy w Lidlu i jeżdżą passatami, ale z całego serca życzą Niemcom źle. Wszystkim. Bez wyjątku.

  czytaj więcej

 • Grzechy młodości wiszą nad kandydatem Trumpa do Sądu Najwyższego

  Grzechy młodości wiszą nad kandydatem Trumpa do Sądu Najwyższego

  Obsadzenie wakatu osobą o konserwatywnych poglądach miało dodać republikanom sił przed listopadowymi wyborami. Zamiast tego nominacja zamieniła się w koszmar.

  czytaj więcej

 • Rachoń: Uważam, że dzisiejsza TVP przełamała w Polsce monopol informacyjny [WYWIAD RIGAMONTI]

  Rachoń: Uważam, że dzisiejsza TVP przełamała w Polsce monopol informacyjny [WYWIAD RIGAMONTI]

  Ja patrzę każdej władzy na ręce. Twardzi krytycy PiS mają głos w każdym moim programie. Fakty są święte, opiniami możemy się różnić – mówi Michał Rachoń w wywiadzie dla Magdaleny Rigamonti.

  czytaj więcej

 • ETPC: Wolność słowa to również obowiązki

  ETPC: Wolność słowa to również obowiązki

  Europejski Trybunał Praw Człowieka na gruncie skargi Wysoczański p. Polsce przypomniał o tym, że wolność słowa podlega ograniczeniom i wiąże się z obowiązkami.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników