obsługi multimediów

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu obsługi multimediów. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące obsługi multimediów.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Grzechy operatorów: Kary nałożone przez UOKiK i UKE na firmy telekomunikacyjne w 2014 roku

  Grzechy operatorów: Kary nałożone przez UOKiK i UKE na firmy telekomunikacyjne w 2014 roku

  Oto kilka najciekawszych przypadków łamania prawa i uchybień operatorów telekomunikacyjnych w poprzednim roku stwierdzonych przez regulatorów rynku.

  czytaj więcej

 • Generacja delete. Nic po nas nie zostanie

  Generacja delete. Nic po nas nie zostanie

  Najpierw wyparują zdjęcia z płyt CD. Potem wywietrzeją dane z komputerów, w końcu znikną z pendrive’ów, smartfonów i z chmury. Tego, co przetrwa, nie będzie na czym odtworzyć. Cyfrowy zapis okazał się pułapką i sprawi, że staniemy się zapomnianym pokoleniem

  czytaj więcej

 • Szkolić trzeba, ale można to robić wirtualnie

  Szkolić trzeba, ale można to robić wirtualnie

  Korzystanie z e-learningu opłaca się szczególnie, gdy firma ma liczną załogę, działa na dużym obszarze i te same kursy są często powtarzane

  czytaj więcej

 • Klient-ekspert u operatora, ubezpieczyciela, w banku. Gdzie jest najlepiej?

  Klient-ekspert u operatora, ubezpieczyciela, w banku. Gdzie jest najlepiej?

  Podobna oferta, podobne placówki, zbliżone lokalizacje, promocja goni promocję. Czym oprócz profesjonalnej obsługi próbują pozyskać klienta banki, ubezpieczyciele czy operatorzy? Przyjazna forma badania potrzeb oraz atrakcyjna prezentacja oferty to jeden z elementów, który coraz częściej jest wdrażany.

  czytaj więcej

 • E-learning: Kopalnia dyplomów. Często bez pokrycia

  E-learning: Kopalnia dyplomów. Często bez pokrycia

  „E-learning” to słowo wytrych: gigantyczny rynek klientów, usługa tańsza od świadczonej przez stulecia, dostępna w każdym miejscu na globie – byleby było podpięte do sieci. Ale w świecie edukacji online kryje się tak wiele pułapek, że na dłuższą metę mogą one podciąć cały ten rozkwitający rynek. Kto da więcej? Analitycy z firm badawczych rywalizują na prognozy dla rynku edukacji online.

  czytaj więcej

 • Polacy już nie chcą zmieniać sprzedawcy prądu

  Polacy już nie chcą zmieniać sprzedawcy prądu

  Coraz mniej konsumentów decyduje się na nowego sprzedawcę energii. Powodem jest słaba oferta i niewielkie oszczędności w porównaniu z już posiadaną taryfą.

  czytaj więcej

 • Zabrze: W sobotę otwarcie Parku 12C Sztolni Królowa Luiza

  Zabrze: W sobotę otwarcie Parku 12C Sztolni Królowa Luiza

  Pierwsza część podziemnej trasy Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu, w Parku 12C, zostanie otwarta w sobotnie Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego – Industriadę. Park 12 C to podziemny park maszyn górniczych i strefa naziemna z atrakcjami edukacyjnymi.

  czytaj więcej

 • Jak związać klienta z komórką? Prądem

  Jak związać klienta z komórką? Prądem

  5,9 mln abonentów korzystało pod koniec 2015 r. z telekomunikacyjnych ofert wiązanych. Najpopularniejszy pakiet? Telefonia komórkowa plus mobilny internet.

  czytaj więcej

 • Prezes Netii: Sam internet to już nie atrakcja. Damy widzowi możliwość angażowania się w przekaz [WYWIAD]

  Prezes Netii: Sam internet to już nie atrakcja. Damy widzowi możliwość angażowania się w przekaz [WYWIAD]

  - Będziemy wiedzieć, czy widz siedzi przed telewizorem, czy poszedł do kuchni. Damy mu ocenić prowadzącego program i zająć stanowisko w sprawach politycznych - uważa Tomasz Szopa, prezes Netii. 

  czytaj więcej

 • Majster ma lepiej niż magister. Fach w ręku ważniejszy od znajomości języków

  Majster ma lepiej niż magister. Fach w ręku ważniejszy od znajomości języków

  Fizyczny, ciężarowiec, nieuk. Tak o nim mawiano. Od zapchanych kibli, od zapleśniałych fug, od tej uszczelki, której samemu wymienić nie można. Tyle że dzisiaj to właśnie on nie może opędzić się od zleceń, podczas gdy kolejni magistrowie zasilają grono bezrobotnych. Bo znają kilka języków, ale nie mają fachu w ręku. W przeciwieństwie do złotej rączki.

  czytaj więcej

 • Bąk: Melanżowóz

  Bąk: Melanżowóz

  Co można kupić za 350 tys. zł? 50-metrowe mieszkanie w stolicy, dom pod Bydgoszczą, siedlisko na Podlasiu, wyspę w części świata, gdzie zawsze wieje i jest zimno, używaną awionetkę, apartament w hotelu Burdż al-Arab (ale tylko na miesiąc) albo fajny samochód. Ale jaki? Starczy na porsche 718 boxstera, wypasioną od wentyli w kołach po podsufitkę limuzynę od Audi czy BMW albo luksusowego SUV-a w stylu range rovera velara. Może być również kilkuletni bentley, aston martin, a nawet ferrari. Ewentualnie van. Tak, dobrze czytacie: van za 350 tys. zł. Od Mercedesa. Model V250d Exclusive.

  czytaj więcej

 • Kopciuszku, najpierw bal, a potem na pocztę

  Kopciuszku, najpierw bal, a potem na pocztę

  Mamy za sobą dużą reformę sądów, edukacji (gimnazja itp.) oraz administracji skarbowej (uszczelnianie VAT etc.). Za chwilę czeka nas przebudowa mediów (by Niemiec nie pluł im w twarz) i być może konstytucji. Prezydent chce zadać nam 15 pytań, z których część brzmi jak legalizacja dobrej zmiany, a część jak wypowiedź wiernej słuchaczki Radia Maryja, której udało się dodzwonić na antenę.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Co pewien czas przychodzi do mnie któryś z przełożonych i uprzejmie prosi, żebym w końcu opisał jakiś tani samochód dla przeciętnego Polaka. Podobno nie chcecie już czytać o por sche, BMW, mercedesach i audi. Zależy wam na mojej opinii na temat normalnych, przystępnych cenowo, rodzinnych aut.

  czytaj więcej

 • Bąk: W kierunku dna [Jeep Wrangler i Jeep Compass]

  Bąk: W kierunku dna [Jeep Wrangler i Jeep Compass]

  Uwielbiam stare amerykańskie wozy do tego stopnia, że zacząłem zastanawiać się nad kupnem dużego cadillaca, chevroleta albo buicka. Takiego z lat 80. lub 90. Oczywiście nie miałbym odwagi jeździć nim na co dzień, z kilku powodów. Po pierwsze – miasto, w którym mieszkam, nie przypomina Bronxu, po drugie – nie handluję kokainą, a po trzecie – w związku z tym, że nie handluję koką, to nie stać mnie na wlewanie co 100 km do baku 20–25 litrów paliwa. A, i jeszcze w Polsce mamy zakręty, które auta z USA lubią równie bardzo jak weganie żeberka.

  czytaj więcej

 • Bąk: Mazda, z konia spadłaś?

  Bąk: Mazda, z konia spadłaś?

  Od kilku dni po internetach krąży filmik, na którym przedstawiciel polskiego oddziału Mazdy przez 10 minut odpiera zarzuty o to, że samochody japońskiego producenta mają problem z korozją, a do tego często padają łupem złodziei. Skąd takie nagłe wyznanie?

  czytaj więcej

 • Koniec z geoblokowaniem: Znika kolejna zakupowa bariera w UE

  Koniec z geoblokowaniem: Znika kolejna zakupowa bariera w UE

  E-sklepy nie będą mogły stosować już dyskryminacyjnych praktyk. Zakaz geoblokowania nie obejmie multimediów i transportu.

  czytaj więcej

 • Przybliżanie elektromobilności

  Przybliżanie elektromobilności

  „Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki” – to wielokrotnie parafrazowane stwierdzenie Benjamina Franklina możemy uzupełnić o trzeci niepodważalny element – elektromobilność. Jego autor – wynalazca piorunochronu i badacz zjawisk elektrycznych – nie miałby zapewne nic przeciwko temu.

  czytaj więcej

 • Bąk: Nie pytajcie o najlepsze auto

  Bąk: Nie pytajcie o najlepsze auto

  Co tydzień piszę w tym miejscu dużo o swoim życiu, jeszcze więcej o życiu innych i tylko trochę o samochodach. Do tego od niedawna współprowadzę program motoryzacyjny w telewizji, w którym więcej dowcipkuję, niż jeżdżę. Średnio co tydzień zmieniam auto, ale wyłącznie po to, żeby nie musieć kupować własnego. Prowadzę konto na Inście, na którym nieregularnie pokazuję się w obecności któregoś z moich dzieci, żony, znajomych, współpracowników, psa, butelki wina, ewentualnie jakiegoś nowiutkiego modelu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników