obsługi klienta

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu obsługi klienta. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące obsługi klienta.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • JPK na żądanie: Kiedy fiskus upomni się o dane?

  JPK na żądanie: Kiedy fiskus upomni się o dane?

  Na mikrofirmy i sektor MSP zostaną nałożone nowe obowiązki związane z jednolitym plikiem kontrolnym. Tak jak duże przedsiębiorstwa, również one będą musiały przekazywać pliki w ramach wszystkich struktur JPK na żądanie organu podatkowego.

  czytaj więcej

 • Zmiany w podatkach 2019 [LISTA]

  Zmiany w podatkach 2019 [LISTA]

  Obowiązkowy split payment w drugiej połowie roku, biała lista podatników VAT, uszczelnienie akcyzy od samochodów, suszu tytoniowego, alkoholu i oleju opałowego oraz wdrożenie całego katalogu ułatwień

  czytaj więcej

 • Wprowadź swój biznes w przyszłość z Funduszami Europejskimi!

  Wprowadź swój biznes w przyszłość z Funduszami Europejskimi!

  Przyszłością światowych i regionalnych gospodarek są innowacje. Kluczem do ich wdrażania jest współpraca nauki i biznesu. Dzięki nim wizjonerskie projekty przybierają realny kształt i rewolucjonizują rynek. Dla przedsiębiorców to szansa, by stanąć w jednym szeregu z najlepszymi. Jeśli masz innowacyjny pomysł, wymagający badań, eksperymentów i współpracy z naukowcami, sięgnij po fundusze europejskie!

  czytaj więcej

 • Patriotyzm gospodarczy to rozwój, uwzględniający potrzeby społeczne

  Patriotyzm gospodarczy to rozwój, uwzględniający potrzeby społeczne

  WYBIERAM POLSKIE | Bulk Cargo – Port Szczecin to jedyne portowe przedsiębiorstwo przeładunkowo-dystrybucyjno-logistyczne w kraju, które posiada w 100 proc. polski kapitał. Spółka rokrocznie wykazuje dynamiczny wzrost, a na drodze rozwoju nie brakuje licznych wyzwań.

  czytaj więcej

 • Przewaga dzięki innowacyjności

  Przewaga dzięki innowacyjności

  WYBIERAM POLSKIE | O innowacyjności, perspektywach rozwoju, a także nowych projektach rozmawiamy z Piotrem Andrzejewskim, Prezesem Zarządu BKF Sp. z o.o.

  czytaj więcej

 • Przybliżanie elektromobilności

  Przybliżanie elektromobilności

  „Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki” – to wielokrotnie parafrazowane stwierdzenie Benjamina Franklina możemy uzupełnić o trzeci niepodważalny element – elektromobilność. Jego autor – wynalazca piorunochronu i badacz zjawisk elektrycznych – nie miałby zapewne nic przeciwko temu.

  czytaj więcej

 • Gdzie są LEGO z dawnych lat?

  Gdzie są LEGO z dawnych lat?

  Przed świętami Bożego Narodzenia w każdej sekundzie na świecie sprzedawanych jest prawie 30 zestawów Lego. Żółte ludziki opanowały świat. Ale duńskie klocki to także przykład, że kreatywność wśród dzieci – i niestety przede wszystkim wśród rodziców – umiera

  czytaj więcej

 • Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Oto krótki przegląd rzeczy, które ostatnio naprawdę zdenerwowały ludzi wokół mnie. Numer jeden: korek w Warszawie – bo wszyscy naraz muszą jechać do galerii. Numer dwa: internet, który niby jest, a jednak co chwilę zwalnia – i strony się ładują kilka sekund. Numer trzy: to, że kiedy ogląda się YouTube’a na iPhonie i chce się dać głośniej, na jakieś dwie sekundy klip jest częściowo przysłaniany przez ikonę dźwięku. Numer cztery: samolot się spóźnił pół godziny, a krzesła przy bramce były niewygodne.

  czytaj więcej

 • Branża lotnicza szansą na stabilną i perspektywiczną karierę

  Branża lotnicza szansą na stabilną i perspektywiczną karierę

  WYBIERAM POLSKIE | Jak wynika z raportu PwC „Dalszy wzrost na polskim niebie. Prognozy dla rynku lotniczego 2018”, polska branża lotnicza wykazuje jeden z największych potencjałów wzrostu spośród wszystkich europejskich rynków. Co to oznacza w kontekście poszukiwania zatrudnienia i budowania swojej zawodowej kariery? Pracę w branży lotniczej – szczególnie w kontekście obsługi naziemnej samolotów, pasażerów, bagaży i ładunków lotniczych – trzeba rozważać bardzo poważnie.

  czytaj więcej

 • LOT pod wiatr na Węgrzech. Pasażerowie narzekają na polskie linie lotnicze

  LOT pod wiatr na Węgrzech. Pasażerowie narzekają na polskie linie lotnicze

  Pasażerowie narzekają, że polskie linie oferują im niższy komfort podróży niż ten, za który zapłacili.

  czytaj więcej

 • EJOT - jakość łączy

  EJOT - jakość łączy

  Europejski lider w zakresie techniki połączeń. Nawet najlepsze rozwiązania w takich gałęziach przemysłu, jak budownictwo czy automotive będą bezwartościowe bez odpowiedniej techniki mocowania. Nowoczesne, innowacyjne i praktyczne systemy połączeń sprawiają, że jako użytkownicy różnych technologii możemy czuć się pewnie i bezpiecznie.

  czytaj więcej

 • Podwójny sukces sieci Kaufland

  Podwójny sukces sieci Kaufland

  Sieć Kaufland nieustannie się rozwija i dba o to, aby zapewnić swoim klientom jak najwyższy standard obsługi i jak najszerszy wybór produktów odpowiadających różnorodnym potrzebom. Asortyment liczy średnio ponad 15 tys. produktów, a oferta sieci wciąż jest rozszerzana o nowe marki własne, które cieszą się dużym uznaniem polskich klientów. W mijającym roku szczególną uwagę zwrócono na potrzeby rodzin oraz ich najmłodszych członków. Za swoje działania i produkty Kaufland został wyróżniony w programie Dobra Marka.

  czytaj więcej

 • Podkupić mieszkańców. Zwolnienia z podatku i darmowe taxi: tak samorządowcy zabiegają o nasze względy

  Podkupić mieszkańców. Zwolnienia z podatku i darmowe taxi: tak samorządowcy zabiegają o nasze względy

  Od męczybuły do skarbu – taką ewolucję przeszliśmy my, mieszkańcy, w oczach samorządowców. Dziś to oni zabiegają o nasze względy i pieniądze.

  czytaj więcej

 • ZUS: Mija termin rejestracji przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z małego ZUS-u

  ZUS: Mija termin rejestracji przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z małego ZUS-u

  Aby skorzystać z "Małego ZUS-u", przedsiębiorcy powinni zarejestrować się do ubezpieczeń społecznych do 8 stycznia 2019 r. z nowym kodem, który zaczyna się od cyfr 05 90 albo 05 92 – jeśli mają przyznaną rentę z tytułu niezdolności do pracy – przypomina rzecznik Zakładu Wojciech Andrusiewicz.

  czytaj więcej

 • PiS znów wraca do kredytów frankowych

  PiS znów wraca do kredytów frankowych

  Prezydencka ustawa wspierająca osoby mające umowy indeksowane w obcej walucie wychodzi z zamrażarki. Wciąż nie wiadomo, czy banki z problemami zapłacą za przewalutowanie.

  czytaj więcej

 • Ile zarabiają prezesi i dyrektorzy? NBP się tłumaczy, znaki zapytania pozostają

  Ile zarabiają prezesi i dyrektorzy? NBP się tłumaczy, znaki zapytania pozostają

  Bank centralny opublikował zarobki prezesów i dyrektorów, co jednak nie zakończyło kontrowersji.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników