nazwy żerańskiej

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu nazwy żerańskiej. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące nazwy żerańskiej.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Rynek wtórny nieruchomości: Peryferie kuszą cenami mieszkań

  Rynek wtórny nieruchomości: Peryferie kuszą cenami mieszkań

  Dzielnice peryferyjne od lat cieszą się zainteresowaniem mniej zamożnych klientów. Problemy z dojazdem i infrastrukturą rekompensują niskie ceny i bogata oferta.

  czytaj więcej

 • Reaktywacja Żerania - pojawił się nowy inwestor

  Reaktywacja Żerania - pojawił się nowy inwestor

  Niedługo w Warszawie znów mogą powstawać samochody. – Rozmowy z inwestorem są mocno zaawansowane – przyznaje DGP Janusz Woźniak, prezes FSO Żerań. Nie podaje szczegółów. Ale z naszych informacji wynika, że jeszcze w tym półroczu fabryka może podpisać umowę z chińskim koncernem. Chińska firma Chery może przejąć nieczynne od połowy ubiegłego roku FSO. Kontrolowany przez państwo koncern to obecnie jeden z największych producentów samochodów w Państwie Środka.

  czytaj więcej

 • Skype przegrał ze Sky, bo znaki były zbyt podobne

  Skype przegrał ze Sky, bo znaki były zbyt podobne

  Nie jest możliwe spokojne współistnienie oznaczeń sieci Sky i firmy Skype w Zjednoczonym Królestwie, ponieważ istnieje ryzyko pomylenia tych dwóch symboli – uznał Sąd Unii Europejskiej. To dla większości firm może być nauka, żeby już na etapie wyboru nazwy firmy przykładać do tego znaczenie, mając na uwadze przyszłą rejestrację znaku towarowego

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników