naspers przejmie

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu naspers przejmie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące naspers przejmie.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ekskluzywne zakupy w sieci dla wybranych

  Ekskluzywne zakupy w sieci dla wybranych

  Rafał Agnieszczak, internetowy przedsiębiorca działający w branży od lat, w każdy poniedziałek i środę za jednym zamachem wysyła 100 tys. e-maili.

  czytaj więcej

 • Nazwa firmy jak sweter mordercy

  Nazwa firmy jak sweter mordercy

  Każdego roku kilkadziesiąt znanych marek decyduje się na kosztowny i bardzo ryzykowny rebranding. Jednym się udaje, inni ponoszą klęskę

  czytaj więcej

 • Po raz pierwszy, po raz drugi. Allegro

  Po raz pierwszy, po raz drugi. Allegro

  Serwis aukcyjny zmienia właściciela. Koncern Naspers z RPA sprzedał go grupie funduszy private equity za ponad 3,25 mld dol. Pogłoski o tym, że grupa – w której skład wchodzą: serwis aukcyjny Allegro, porównywarka cenowa Ceneo i system płatności sieciowych PayU – jest na sprzedaż, krążyły od jakiegoś czasu. Ostatecznie giganta polskiego handlu elektronicznego nabyło konsorcjum trzech funduszy private equity: Cinven, Permira i Mid Europa. Zgodę na transakcję musi jeszcze wydać UOKiK.

  czytaj więcej

 • UE: KE zatwierdziła transakcję przejęcia Allegro

  UE: KE zatwierdziła transakcję przejęcia Allegro

  Komisja Europejska poinformowała w czwartek, że zatwierdziła przejęcie serwisów Allegro i Ceneo przez fundusze Cinven i Permira. Urzędnicy w Brukseli nie dopatrzyli się potencjalnych szkód dla konkurencji na rynku.

  czytaj więcej

 • Allegro faworyzowało własne oferty?

  Allegro faworyzowało własne oferty?

  Zbliża się finał postępowania wyjaśniającego w sprawie faworyzowania przez Allegro własnego sklepu internetowego kosztem innych sprzedawców. Jeszcze za wcześnie, by przesądzać o wynikach, lecz poszkodowani przedsiębiorcy już zacierają ręce. Roszczenia mogą sięgnąć setek milionów złotych.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników