najtańszy samochód

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu najtańszy samochód. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące najtańszy samochód.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Bąk: Mercedesie, przydałoby ci się lanie [OPINIA]

  Bąk: Mercedesie, przydałoby ci się lanie [OPINIA]

  Jest kilka prozaicznych rzeczy, które doprowadzają mnie do frustracji. Pierwsza z nich to nieudane jajko sadzone. Uwielbiam, gdy białko jest dobrze ścięte, lecz żółtko pozostaje rzadkie. Do perfekcji opanowałem sztukę smażenia go w taki sposób. A także jego spożywania – żółtą przyjemność zostawiam sobie zawsze na koniec, gdy biała część jest już dokładnie odkrojona. Nasuwam to jądro rozkoszy delikatnie na widelec, ostrożnie wykładam na język i delikatnie, bez odrobiny pośpiechu, rozgniatam o podniebienie. Smak przyprawionego szczyptą soli atłasowego, ciepłego nektaru wypełnia całe usta, a umieszczone w nich receptory wysyłają do rdzenia kręgowego sygnał, że nadszedł właściwy moment, by uwolnić hektolitry endorfin...

  czytaj więcej

 • Kaźmierczak: Biznes wciąż z nadzieją patrzy na Morawieckiego. Ale to ostatni moment, aby coś pokazał

  Kaźmierczak: Biznes wciąż z nadzieją patrzy na Morawieckiego. Ale to ostatni moment, aby coś pokazał

  - Oni sami się zabiją. Zwłaszcza przy tym tempie i poziomie wydawania pieniędzy. Żeby się to jakoś zbilansowało, należy się spodziewać radykalnej akcji fiskalnej. A jak policzyliśmy, jedyny ratunek dla budżetu to rozszerzenie brutalnego fiskalizmu na grupy niższej klasy średniej. Co ją dorżnie - uważa Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

  czytaj więcej

 • Finansowy dramat kierowców. Rząd ma dwa scenariusze na obniżki polis OC

  Finansowy dramat kierowców. Rząd ma dwa scenariusze na obniżki polis OC

  Od kilku dni temat wygórowanych opłat za ubezpieczenie komunikacyjne odpowiedzialności cywilnej nie schodzi z czołówek gazet i portali internetowych. Media prześcigają się w publikowaniu kolejnych statystyk i prezentowaniu relacji załamanych kierowców. Mało kto skupia jednak uwagę na tym i docieka, co jest przyczyną drastycznego wzrostu cen i czy istnieje szansa, by go zahamować lub nawet doprowadzić do obniżek.

  czytaj więcej

 • Ten straszny smog. Inwestować tylko w kosztowne ekologiczne piece, czy też uczyć palenia

  Ten straszny smog. Inwestować tylko w kosztowne ekologiczne piece, czy też uczyć palenia

  Smog w Warszawie, smog w Krakowie, smog na Śląsku. Tej treści komunikaty obiegły w grudniu kraj. Kto zawinił? Złe piece, zły węgiel, spalanie śmieci, stare samochody – to najczęściej wskazywani winowajcy. W ślad za tym idą projekty krajowych rozporządzeń i lokalnych uchwał dotyczących jakości pieców czy paliw, kar za palenie śmieciami, a miasta coraz poważniej zastanawiają się nad zakazem wpuszczania starych samochodów do centrów.

  czytaj więcej

 • Bąk: Alkohol? Znacznie groźniejszy jest katar [OPINIA]

  Bąk: Alkohol? Znacznie groźniejszy jest katar [OPINIA]

  Przez cały okres świąteczno-noworoczny moja rodzina nieskutecznie odpierała ataki jakiegoś paskudztwa. Gdy wy wsuwaliście bożonarodzeniowy bigos, my tratowaliśmy siebie pod drzwiami toalety. Gdy łamaliście się opłatkiem, my dzieliliśmy się ostatnimi tabletkami aspiryny. Kiedy wy wznosiliście noworoczny toast kieliszkami szampana, my opróżnialiśmy kolejne kubki z gripexem i buteleczki z syropami. A gdy w całym kraju w górę wystrzeliły fajerwerki, osobiście miałem wrażenie, że wszystkie eksplodują w samym centrum mojej głowy. Oczywiście postanowiliśmy się poradzić lekarza. Ten stwierdził, że to zwykła grypa i jedyne, co uznał za słuszne nam przepisać, to trzy palety witaminy C i jeden kontener chusteczek higienicznych.

  czytaj więcej

 • Rażąco niska cena – pułapek nadal nie brakuje

  Rażąco niska cena – pułapek nadal nie brakuje

  Wiele się musiało zmienić, żeby prawie wszystko zostało bez zmian. Tak można podsumować tę część nowelizacji prawa zamówień publicznych, która dotyczy badania oferty pod kątem zarzutu rażąco niskiej ceny.

  czytaj więcej

 • Wojna o prowizje pośredników ubezpieczeniowych

  Wojna o prowizje pośredników ubezpieczeniowych

  Projekt nowelizacji ustawy o dystrybucji ubezpieczeń będzie zmieniany. A wszystko za sprawą licznych i ważnych uwag zgłoszonych do niego w trakcie konsultacji.

  czytaj więcej

 • Prawo robotów, czyli jak sztuczna inteligencja odpowie za szkody i przestępstwa

  Prawo robotów, czyli jak sztuczna inteligencja odpowie za szkody i przestępstwa

  Stworzenie systemu odpowiedzialności za szkody i przestępstwa powodowane przez sztuczną inteligencję jest konieczne. Bo to, co jeszcze wczoraj wydawało się science-fiction, dziś jest rzeczywistością.

  czytaj więcej

 • Bąk: Trump, mam auto dla Ciebie

  Bąk: Trump, mam auto dla Ciebie

  Po gigantycznym karambolu, jaki miał miejsce kilka tygodni temu na A1 pod Łodzią, ktoś rzucił pomysł, by bezwzględnie zakazać ciężarówkom wyprzedzania się na ekspresówkach i autostradach. I automatycznie przyklasnęło mu pół Polski. Informację szybko podchwyciło Ministerstwo Infrastruktury i Nicnierobienia, które podobno poważnie zastanawia się nad przygotowaniem stosownego przepisu. I wszyscy powtarzają taki sam argument: „manewr ten zmusza w wielu przypadkach kierowców aut osobowych jadących za ciężarówkami do nagłego hamowania. Samo wyprzedzanie zaś bywa czasochłonne, co prowadzi do utrudnień w płynności ruchu”.

  czytaj więcej

 • Leki w sklepach: Przechowywane w specjalnej szafie, zakaz sprzedaży dla osób poniżej 16. roku życia

  Leki w sklepach: Przechowywane w specjalnej szafie, zakaz sprzedaży dla osób poniżej 16. roku życia

  Każda placówka ogólnospożywcza i stacja benzynowa, która sprzedaje medykamenty, będzie musiała je przechowywać w zamykanej na klucz szafie wyposażonej w sprzęt do pomiaru temperatury i wilgoci. Sprzedawca będzie musiał być przeszkolony przez farmaceutę. A osoba poniżej 16. roku życia poza apteką żadnych leków nie kupi. To wszystko pomysły samorządu aptekarskiego na zwiększenie bezpieczeństwa w obrocie pozaaptecznym. Na które przychylnie spogląda Ministerstwo Zdrowia, bo od dawna już deklaruje, że leków nie można traktować tak samo jak bułek czy batonów.

  czytaj więcej

 • Księgowość na kilka sposobów

  Księgowość na kilka sposobów

  Od początku roku obowiązuje nowy limit dla przedsiębiorców rozliczających się w ramach uproszczonej księgowości. Został on zwiększony z 1,2 mln euro do 2 mln euro. Ułatwi to przedsiębiorcom wykonywanie działalności, ale też pozwoli zaoszczędzić na księgowości. Koszty jej prowadzenia w wersji uproszczonej są bowiem około pięciokrotnie niższe niż w przypadku pełnej księgowości.

  czytaj więcej

 • Jerzy Hoffman: Po człowieku zostaje to, co zrobił w życiu

  Jerzy Hoffman: Po człowieku zostaje to, co zrobił w życiu

  Jerzy Hoffman, reżyser nazywany "wielkim hetmanem polskiego kina", twórca legendarnych ekranizacji kolejnych części "Trylogii" Henryka Sienkiewicza oraz m.in. filmów "Prawo i pięść", "Znachor" i "Trędowata", obchodzi w środę 85. urodziny.

  czytaj więcej

 • Dworzec Zachodni. Tu oszukani przez pracodawców Ukraińcy czekają na odmianę losu

  Dworzec Zachodni. Tu oszukani przez pracodawców Ukraińcy czekają na odmianę losu

  Tu oszukani przez pracodawców Ukraińcy czekają na odmianę losu. Szukają szansy na lepsze życie, ale często tracą oszczędności. Dworzec Zachodni w Warszawie – punkt teleportacyjny do innego świata.

  czytaj więcej

 • Polisa OC w marcu średnio o 45 proc. droższa niż rok temu

  Polisa OC w marcu średnio o 45 proc. droższa niż rok temu

  W marcu br. ubezpieczenie OC samochodu było średnio o 45 proc. droższe niż 12 miesięcy wcześniej; obecnie za obowiązkowe ubezpieczenie auta trzeba zapłacić średnio 1054 zł, czyli o 326 zł więcej niż rok wcześniej - wynika z analizy porównywarki OC/AC mfind.pl.

  czytaj więcej

 • Reforma abonamentowa: Pomysł PiS narusza prawo do prywatności

  Reforma abonamentowa: Pomysł PiS narusza prawo do prywatności

  Widzowie twierdzą, że pomysł PiS narusza ich prawo do prywatności, a Poczta Polska nie jest gotowa, by ochronić ich dane osobowe.

  czytaj więcej

 • Samorządy walczą ze smogiem, ale potrzebują wsparcia

  Samorządy walczą ze smogiem, ale potrzebują wsparcia

  Smogowy alarm w pierwszej dekadzie stycznia skłonił rząd do poważniejszego zajęcia się problemem. To nadzieja dla samorządowców, bo oni zmagają się z nim już od dawna.

  czytaj więcej

 • Co zrobiłabym gdybym wygrała 1 000 000 zł w Totolotka?

  Co zrobiłabym gdybym wygrała 1 000 000 zł w Totolotka?

  Lotto – loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce od 1957. Najwyższa wygrana miała miejsce 16 marca 2017 roku, kiedy mieszkaniec miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim wygrał 36 726 210,20 zł – metodą na chybił trafił.

  czytaj więcej

 • Podwyżki OC wyhamowały, ale na spadek cen kierowcy nie mają co liczyć

  Podwyżki OC wyhamowały, ale na spadek cen kierowcy nie mają co liczyć

  Choć towarzystwa już wyszły na plus, prowadzący pojazdy nie odczują tego w swoich kieszeniach. Według UFG liczba jeżdżących bez obowiązkowej polisy nie wzrosła

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników