najtańszy samochód

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu najtańszy samochód. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące najtańszy samochód.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Prawo robotów, czyli jak sztuczna inteligencja odpowie za szkody i przestępstwa

  Prawo robotów, czyli jak sztuczna inteligencja odpowie za szkody i przestępstwa

  Stworzenie systemu odpowiedzialności za szkody i przestępstwa powodowane przez sztuczną inteligencję jest konieczne. Bo to, co jeszcze wczoraj wydawało się science-fiction, dziś jest rzeczywistością.

  czytaj więcej

 • Bąk: Trump, mam auto dla Ciebie

  Bąk: Trump, mam auto dla Ciebie

  Po gigantycznym karambolu, jaki miał miejsce kilka tygodni temu na A1 pod Łodzią, ktoś rzucił pomysł, by bezwzględnie zakazać ciężarówkom wyprzedzania się na ekspresówkach i autostradach. I automatycznie przyklasnęło mu pół Polski. Informację szybko podchwyciło Ministerstwo Infrastruktury i Nicnierobienia, które podobno poważnie zastanawia się nad przygotowaniem stosownego przepisu. I wszyscy powtarzają taki sam argument: „manewr ten zmusza w wielu przypadkach kierowców aut osobowych jadących za ciężarówkami do nagłego hamowania. Samo wyprzedzanie zaś bywa czasochłonne, co prowadzi do utrudnień w płynności ruchu”.

  czytaj więcej

 • Leki w sklepach: Przechowywane w specjalnej szafie, zakaz sprzedaży dla osób poniżej 16. roku życia

  Leki w sklepach: Przechowywane w specjalnej szafie, zakaz sprzedaży dla osób poniżej 16. roku życia

  Każda placówka ogólnospożywcza i stacja benzynowa, która sprzedaje medykamenty, będzie musiała je przechowywać w zamykanej na klucz szafie wyposażonej w sprzęt do pomiaru temperatury i wilgoci. Sprzedawca będzie musiał być przeszkolony przez farmaceutę. A osoba poniżej 16. roku życia poza apteką żadnych leków nie kupi. To wszystko pomysły samorządu aptekarskiego na zwiększenie bezpieczeństwa w obrocie pozaaptecznym. Na które przychylnie spogląda Ministerstwo Zdrowia, bo od dawna już deklaruje, że leków nie można traktować tak samo jak bułek czy batonów.

  czytaj więcej

 • Księgowość na kilka sposobów

  Księgowość na kilka sposobów

  Od początku roku obowiązuje nowy limit dla przedsiębiorców rozliczających się w ramach uproszczonej księgowości. Został on zwiększony z 1,2 mln euro do 2 mln euro. Ułatwi to przedsiębiorcom wykonywanie działalności, ale też pozwoli zaoszczędzić na księgowości. Koszty jej prowadzenia w wersji uproszczonej są bowiem około pięciokrotnie niższe niż w przypadku pełnej księgowości.

  czytaj więcej

 • Jerzy Hoffman: Po człowieku zostaje to, co zrobił w życiu

  Jerzy Hoffman: Po człowieku zostaje to, co zrobił w życiu

  Jerzy Hoffman, reżyser nazywany "wielkim hetmanem polskiego kina", twórca legendarnych ekranizacji kolejnych części "Trylogii" Henryka Sienkiewicza oraz m.in. filmów "Prawo i pięść", "Znachor" i "Trędowata", obchodzi w środę 85. urodziny.

  czytaj więcej

 • Dworzec Zachodni. Tu oszukani przez pracodawców Ukraińcy czekają na odmianę losu

  Dworzec Zachodni. Tu oszukani przez pracodawców Ukraińcy czekają na odmianę losu

  Tu oszukani przez pracodawców Ukraińcy czekają na odmianę losu. Szukają szansy na lepsze życie, ale często tracą oszczędności. Dworzec Zachodni w Warszawie – punkt teleportacyjny do innego świata.

  czytaj więcej

 • Polisa OC w marcu średnio o 45 proc. droższa niż rok temu

  Polisa OC w marcu średnio o 45 proc. droższa niż rok temu

  W marcu br. ubezpieczenie OC samochodu było średnio o 45 proc. droższe niż 12 miesięcy wcześniej; obecnie za obowiązkowe ubezpieczenie auta trzeba zapłacić średnio 1054 zł, czyli o 326 zł więcej niż rok wcześniej - wynika z analizy porównywarki OC/AC mfind.pl.

  czytaj więcej

 • Reforma abonamentowa: Pomysł PiS narusza prawo do prywatności

  Reforma abonamentowa: Pomysł PiS narusza prawo do prywatności

  Widzowie twierdzą, że pomysł PiS narusza ich prawo do prywatności, a Poczta Polska nie jest gotowa, by ochronić ich dane osobowe.

  czytaj więcej

 • Samorządy walczą ze smogiem, ale potrzebują wsparcia

  Samorządy walczą ze smogiem, ale potrzebują wsparcia

  Smogowy alarm w pierwszej dekadzie stycznia skłonił rząd do poważniejszego zajęcia się problemem. To nadzieja dla samorządowców, bo oni zmagają się z nim już od dawna.

  czytaj więcej

 • Co zrobiłabym gdybym wygrała 1 000 000 zł w Totolotka?

  Co zrobiłabym gdybym wygrała 1 000 000 zł w Totolotka?

  Lotto – loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce od 1957. Najwyższa wygrana miała miejsce 16 marca 2017 roku, kiedy mieszkaniec miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim wygrał 36 726 210,20 zł – metodą na chybił trafił.

  czytaj więcej

 • Podwyżki OC wyhamowały, ale na spadek cen kierowcy nie mają co liczyć

  Podwyżki OC wyhamowały, ale na spadek cen kierowcy nie mają co liczyć

  Choć towarzystwa już wyszły na plus, prowadzący pojazdy nie odczują tego w swoich kieszeniach. Według UFG liczba jeżdżących bez obowiązkowej polisy nie wzrosła

  czytaj więcej

 • Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Przyznaję się bez bicia. Do ubiegłego tygodnia wyrażenie „urlop na kempingu” stawiałem w jednym rzędzie z „rak trzustki” oraz „porzucona w lesie mina z czasów drugiej wojny światowej urwała mi obie nogi”. Prowadzę dość poukładane życie i nie wyobrażałem sobie wypoczynku wśród przyczep i namiotów porozrzucanych niedbale po całym polu, unoszącego się permanentnie w powietrzu zapachu podwawelskiej zmieszanej z tanim piwem, spoconych, rozwrzeszczanych i utytłanych ziemią dzieci biegających wokół namiotów oraz ciągłych sąsiedzkich rozmów o tym, kto ma dłuższą przyczepę. I wiecie co? Na kempingach dokładnie tak jest. Tyle że już kompletnie mi to nie przeszkadza. Przeciwnie – bardzo mi się spodobało. A wszystko za sprawą Mercedesa Marco Polo.

  czytaj więcej

 • Polski atom made by China? To możliwe

  Polski atom made by China? To możliwe

  W zamian za kupienie technologii elektrowni atomowych Chińczycy proponują nam inwestycje.

  czytaj więcej

 • Bąk: Wypchana Keira Knightley

  Bąk: Wypchana Keira Knightley

  Bardzo rzadko zdarza się, bym wyczekiwał premiery jakiegoś samochodu. W całym moim motoryzacyjnym życiu miało to miejsce raptem kilka razy. I już nawet nie pamiętam przy okazji jakich modeli, co może sugerować, że byłem nimi rozczarowany.

  czytaj więcej

 • Inwazja chińskich samochodów odłożona w czasie

  Inwazja chińskich samochodów odłożona w czasie

  Firmy z Państwa Środka coraz bardziej rozpychają się na rynkach zachodnich. Ale ich marki ciągle mocne są tylko w jednym miejscu. Na własnym podwórku.

  czytaj więcej

 • Huragan Harvey uniósł ceny paliw do góry. Także w Europie

  Huragan Harvey uniósł ceny paliw do góry. Także w Europie

  Po przejściu największego żywiołu od 2005 r. cena benzyny w Stanach Zjednoczonych wzrosła do najwyższego poziomu od dwóch lat. Ale wiele wskazuje na to, że to tylko chwilowy skok.

  czytaj więcej

 • Smog znów zapuka do naszych okien

  Smog znów zapuka do naszych okien

  Ogłoszony w styczniu program rządowy rodzi się w bólach. Skutki samorządowych uchwał antysmogowych odczujemy za kilka lat. Czeka nas więc powtórka z zeszłego roku.

  czytaj więcej

 • Trzaskowski: Mówiłbym o konieczności zmiany nawet wtedy, gdyby nie było problemu reprywatyzacji

  Trzaskowski: Mówiłbym o konieczności zmiany nawet wtedy, gdyby nie było problemu reprywatyzacji

  - Obecnie bardzo wielu warszawiaków ma poczucie, że decyzje władz miasta mają wyłącznie na celu utrudnienie im życia. Nawet wśród moich znajomych są osoby, które nie do końca rozumieją, czemu ma służyć ograniczanie liczby miejsc parkingowych, zwężanie ulic w centrum miasta czy wprowadzanie ograniczenia prędkości. Moim zdaniem dzieje się tak, ponieważ brakuje szerokiej debaty społecznej i dyskusji - mówi w wywiadzie dla DGP Rafał Trzaskowski, kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników