microsoft uchylił

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu microsoft uchylił. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące microsoft uchylił.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • UE znowu zdecyduje, czy Microsoft łamie reguły antymonopolowe

  UE znowu zdecyduje, czy Microsoft łamie reguły antymonopolowe

  Komisja Europejska rozważa, czy amerykański koncern Microsoft Corp. złamał zalecenia z 2009 roku, zobowiązujące firmę do oferowania użytkownikom wyboru między przeglądarkami internetowymi – oświadczył w czwartek w Warszawie unijny komisarz ds. konkurencyjności.

  czytaj więcej

 • Zmierzch konsol: czy Microsoft i Sony odwrócą się od graczy?

  Zmierzch konsol: czy Microsoft i Sony odwrócą się od graczy?

  Przez ostatnie miesiące gracze ostrzyli sobie zęby na kolejną konsolową wojnę pomiędzy Microsoftem i Sony. Dwaj giganci nowych technologii znów mieli podzielić między siebie rynek elektronicznej rozrywki, pozostawiając jego azjatycką część „trzeciemu do brydża” – Nintendo. Tymczasem okazuje się, że dziś prawdziwa rywalizacja toczy się nie o to, które z urządzeń okaże się lepsze, ale które z nich będzie można wciąż określać mianem konsoli.

  czytaj więcej

 • E3 2013 – nadchodzi wielkie święto graczy

  E3 2013 – nadchodzi wielkie święto graczy

  Tegoroczne targi E3 w Los Angeles elektryzują graczy z całego świata z jednego, a raczej z dwóch powodów. Mowa oczywiście o konsolach nowej generacji – Xbox One i PlayStation 4. Tę drugą, w pełnej okazałości zobaczymy po raz pierwszy właśnie podczas E3. A jeśli konsole, to także gry. W Los Angeles najwięksi producenci zaprezentują nam dziesiątki nowych tytułów. Będzie również solidny polski akcent. Na amerykańskiej ziemi, CD Projekt RED pochwali się jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – trzecią częścią Wiedźmina.

  czytaj więcej

 • TSUE: Można robić kopie oprogramowania na własny użytek. Ale nie można ich sprzedawać

  TSUE: Można robić kopie oprogramowania na własny użytek. Ale nie można ich sprzedawać

  Każdy może robić na własny użytek kopie oryginalnego oprogramowania. Nie ma jednak prawa ich potem odsprzedawać – orzekł Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

  czytaj więcej

 • USA: Sąd zadecyduje o legalności dekretu Trumpa

  USA: Sąd zadecyduje o legalności dekretu Trumpa

  Federalny Sąd Apelacyjny w San Francisco, rozpatrzy we wtorek legalność antyimigracyjnego dekretu prezydenta Donalda Trumpa. Adwokaci obu stron będą mogli telefonicznie przedstawić swoje stanowiska „za” i „przeciw” utrzymaniu w mocy tego dekretu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników