microsoft network

MSN od The Microsoft Network - zestaw serwisów internetowych udostępnianych przez amerykańską firmę Microsoft.


 • PlayStation i Microsoft walczą z Nintendo o polski rynek konsoli

  PlayStation i Microsoft walczą z Nintendo o polski rynek konsoli

  Producenci konsoli do gier wideo liczą, że dzięki tegorocznym nowościom zdobędą na polskim rynku co najmniej 70 tys. nowych klientów.

  czytaj więcej

 • Szef eBay: Bogactwo jest ogromnie nudne

  Szef eBay: Bogactwo jest ogromnie nudne

  Gdy staje się dla ciebie jasne, że stać cię na kupno nie jednego luksusowego auta, ale że możesz nabyć wszystkie najdroższe samochody świata, już nic nie wydaje ci się interesujące – mówi twórca eBay, najpopularniejszego internetowego portalu aukcyjnego świata.

  czytaj więcej

 • Bańka internetowa rośnie. Inwestorzy mogą zapłakać

  Bańka internetowa rośnie. Inwestorzy mogą zapłakać

  Wyceny spółek, w szczególności wszelkiej maści portali społecznościowych, biją rekordy. Sytuacja staje się podobna do tej sprzed dekady, gdy hossa dotcomów zakończyła się spektakularnym kryzysem.

  czytaj więcej

 • One man show, czyli świat potrzebuje szefów wizjonerów

  One man show, czyli świat potrzebuje szefów wizjonerów

  Dzięki prezesom, którzy stali się ikonami biznesu, zarządzane przez nich firmy potrafią błyskawicznie się rozwijać i przynosić ogromne zyski. Jednak szefowie mają liczne wady, wśród których najgorsza bywa pycha. Zaczynają wierzyć w swoją nieomylność, co bardzo często kończy się spektakularną katastrofą

  czytaj więcej

 • Kto zagra Steva Jobsa?

  Kto zagra Steva Jobsa?

  Od pewnego czasu hollywoodzcy producenci filmowi planują nakręcenie filmu biograficznego opowiadającego historię życia Steva Jobsa. I choć zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym roku, to ciągle nie wybrano jeszcze odtwórcy głównej roli.

  czytaj więcej

 • Facebook kupi Nokię i stworzy FacePhone'a?

  Facebook kupi Nokię i stworzy FacePhone'a?

  Analityk Mobile Network Group, Paul Amsellem, stwierdził że Facebook w ciągu najbliższych 18 miesięcy stworzy swój własny telefon dzięki przejęciu za 10 miliardów dolarów fińskiej Nokii - podaje serwis computerworld.com

  czytaj więcej

 • GG jest już dostępne dla Windows Phone

  GG jest już dostępne dla Windows Phone

  Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą ustawić status „dostępny” dla swoich znajomych z GG. W Marketplace pojawiła się pierwsza przygotowana przez GG Network aplikacja popularnego komunikatora GG na system mobilny firmy Microsoft.

  czytaj więcej

 • Internet: czym jest, kto ustala panujące w nim prawa

  Internet: czym jest, kto ustala panujące w nim prawa

  2,5 mld internautów, 38 proc. światowego budżetu na reklamę, 633 mln stron internetowych. A wśród tego ponad 20 mln polskich internautów, którzy średnio spędzają w sieci ponad 18 godzin tygodniowo. Ale ile tak naprawdę wiemy o tym, czym jest ta cała sieć...

  czytaj więcej

 • Zmierzch konsol: czy Microsoft i Sony odwrócą się od graczy?

  Zmierzch konsol: czy Microsoft i Sony odwrócą się od graczy?

  Przez ostatnie miesiące gracze ostrzyli sobie zęby na kolejną konsolową wojnę pomiędzy Microsoftem i Sony. Dwaj giganci nowych technologii znów mieli podzielić między siebie rynek elektronicznej rozrywki, pozostawiając jego azjatycką część „trzeciemu do brydża” – Nintendo. Tymczasem okazuje się, że dziś prawdziwa rywalizacja toczy się nie o to, które z urządzeń okaże się lepsze, ale które z nich będzie można wciąż określać mianem konsoli.

  czytaj więcej

 • Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm. Dlaczego?

  Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm. Dlaczego?

  Ponad 7 mld dolarów zapłacił Microsoft za przejęcie działu Urządzeń i Usług fińskiej Nokii. To zwieńczenie trwającej od trzech lat bliskiej współpracy tych dwóch firm. Zyskają obydwie – Microsoft wejdzie na rynek smartfonów, a dla Nokii to koniec kłopotów finansowych.

  czytaj więcej

 • Najsłabsze ogniwo: człowiek i jego złe przyzwyczajenia

  Najsłabsze ogniwo: człowiek i jego złe przyzwyczajenia

  Na system cyberbezpieczeństwa składają się trzy najważniejsze elementy: technika, procedury i ludzie. Ludzie w tym układzie okazują się najbardziej zawodni

  czytaj więcej

 • Gdynia - Pierwsza w światowej sieci UNESCO

  Gdynia - Pierwsza w światowej sieci UNESCO

  Gdynia jako pierwsze miasto w Polsce została właśnie członkiem Globalnej Sieci Miast Uczących Się UNESCO. To z jednej strony docenienie wszelkich podejmowanych działań na rzecz stałego rozwoju mieszkańców, z drugiej zobowiązanie do podnoszenia jakości edukacji na różnych poziomach,  coraz szerszego włączania gdynian np. w procesy decyzyjne i ich coraz większej aktywizacji.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników