męskich garniturów

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu męskich garniturów. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące męskich garniturów.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • "W rozmowie" Donata Subbotko - recenzja

  "W rozmowie" Donata Subbotko - recenzja

  Jaka to ulga: w zalewie popowej makulatury i niezobowiązującej celebryckiej paplaniny odnaleźć kilkanaście znakomicie poprowadzonych, inteligentnych i wnikliwych wywiadów umieszczonych w jednym tomie. Co rozmowa, to odkrycie.

  czytaj więcej

 • Kapitalizm jest tylko dla mężczyzn?

  Kapitalizm jest tylko dla mężczyzn?

  Czy kapitalizm ma płeć? Oczywiście, że tak. To system stworzony przez mężczyzn i dla mężczyzn. A w pokryzysowym świecie widać to jeszcze wyraźniej niż kiedykolwiek. Pytanie tylko, czy da się z tym cokolwiek zrobić

  czytaj więcej

 • "Paula" - soul i r'n'b z drugiej ligi

  "Paula" - soul i r'n'b z drugiej ligi

  Czy facet o aparycji Brada Pitta i stylu Justina Timberlake’a może być typem wrażliwca? Robin Thicke próbuje przekonać, że to możliwe.

  czytaj więcej

 • Andrzej czyli Joanna. Jak fikcyjny prawnik naciągnął pokrzywdzonych przez Amber Gold

  Andrzej czyli Joanna. Jak fikcyjny prawnik naciągnął pokrzywdzonych przez Amber Gold

  Fikcyjny prawnik naciągnął pokrzywdzonych przez Amber Gold. Ludzie myśleli, że walkę o odszkodowania powierzają renomowanej kancelarii, że zarządza nią człowiek poważany w prawniczym świecie. Prowadzący interesy w Londynie, Nowym Jorku, Szanghaju i Dubaju. Ale to bujdy -piszą: Mira Suchodolska z Dziennika Gazety Prawnej i Marcin Rybak z Gazety Wrocławskiej.

  czytaj więcej

 • Panie w świecie finansów i biznesu

  Panie w świecie finansów i biznesu

  Gdy w połowie 2011 roku w atmosferze gigantycznego skandalu obyczajowego poszukiwano osoby na zwolnione przez Dominique Straussa-Kahna stanowisko dyrektora zarządzającego Międzynarodowego Funduszu Walutowego, oczy wszystkich zwróciły się na kobietę.

  czytaj więcej

 • Boom na polskie obuwie. Nosi je nawet Bundeswehra

  Boom na polskie obuwie. Nosi je nawet Bundeswehra

  Odradza się krajowy przemysł skórzany. Już co trzecia para obuwia sprzedawana nad Wisłą pochodzi z rodzimych zakładów. Trend jest szczególnie widoczny w przypadku produkcji z naturalnych skór.

  czytaj więcej

 • Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  W miniony wtorek męska część świata została zasmucona informacją, że – cytuję – „Playboy kończy z publikowaniem zdjęć nagich kobiet”. W pierwszej sekundzie zabrzmiało to dla mnie równoznacznie z „zaczynamy publikować zdjęcia nagich mężczyzn”, ale już w drugiej pomyślałem, że Hugh Hefner po prostu zwariował. Bo przecież zrezygnować z rozebranych Króliczków to jak wycofać BigMaca z McDonalda. Albo jakby Londyn obwieścił, że zamierza zburzyć Big Bena. Jednak w trzeciej sekundzie doszedłem do wniosku, że przecież absolutnie wszystko na świecie się zmienia, więc dlaczego ewolucja miałaby ominąć pisma dla panów?

  czytaj więcej

 • Klakierzy, delfini, potakiwacze? Tak dwudziestolatki robią karierę w PiS

  Klakierzy, delfini, potakiwacze? Tak dwudziestolatki robią karierę w PiS

  Klakierzy, delfini, potakiwacze? Raczej pokorni technokraci. Dwudziestolatki robią karierę w PiS. Ale słowa „kariera” boją się jak diabeł święconej wody. Wolą mówić: zaszczyt, służba i misja.

  czytaj więcej

 • Wakar: „Juliusz Cezar” w Teatrze Powszechnym jest fascynujący

  Wakar: „Juliusz Cezar” w Teatrze Powszechnym jest fascynujący

  W świetnym „Juliuszu Cezarze” z warszawskiego Teatru Powszechnego Barbara Wysocka kompromituje cynizm politycznych gierek i mechanizm władania emocjami tłumu. Z dramatu Szekspira rodzi się protest teatr o wielkiej sile rażenia

  czytaj więcej

 • Frida Kahlo - mistrzyni symbolicznych autoportretów

  Frida Kahlo - mistrzyni symbolicznych autoportretów

  Meksykańska malarka Frida Kahlo pomysły na swoje obrazy czerpała głównie z własnego, burzliwego życia. Była żoną Diego Rivery i to właśnie związek z nim, a także fizyczne cierpienie, odcisnęły na twórczości artystki największe piętno.

  czytaj więcej

 • Bąk: Pokaż, że masz charakter, kup sobie VW

  Bąk: Pokaż, że masz charakter, kup sobie VW

  Moja praca polega na tym, że biorę samochód, jeżdżę nim kilka dni, wyrabiam sobie na jego temat mniej lub bardziej niesprawiedliwe zdanie, opisuję go, oddaję kluczyki, jadę po następny, sprawdzam go przez kilka dni itd., itd. Na początku czułem mrowienie na samą myśl o tym, że w środę wsiądę do fiata punto, a w kolejny wtorek do opla corsy. Jarałem się samochodami jak trzylatek Kinder Niespodzianką.

  czytaj więcej

 • Rozwój w dobrym stylu

  Rozwój w dobrym stylu

  - ORTEL to firma, w której wieloletnia tradycja i obserwacja światowych trendów w branży odzieżowej pozwoliły na stworzenie rozpoznawalnej  marki na rynku ubrań męskich. Spółka zyskała zaufanie klientów w Polsce i na wielu rynkach Europy. Jak prezentuje się Państwa oferta?

  czytaj więcej

 • Daniela Vega: Główna bohaterka "Fantastycznej kobiety" to nie ja [WYWIAD]

  Daniela Vega: Główna bohaterka "Fantastycznej kobiety" to nie ja [WYWIAD]

  Główna bohaterka "Fantastycznej kobiety" to nie ja. Marina urodziła się na ekranie kina - powiedziała PAP Daniela Vega, odtwórczyni głównej roli w obrazie Sebastiana Lelio nagrodzonym w nocy z niedzieli na poniedziałek Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

  czytaj więcej

 • Jak zyskać w biznesie i życiu?

  Jak zyskać w biznesie i życiu?

  Wyżsi zdobywają kobiety i lepsze prace, a do tego budzą zaufanie. Badania pokazują, że z metra cięci mają w życiu pod górkę. Wydawać by się mogło, że nie ma na to rady - nic bardziej mylnego! Drobna zmiana, jaką jest kilka dodatkowych centymetrów, daje naprawdę olbrzymie efekty. Jak się za to zabrać?

  czytaj więcej

 • Próchnik znów na krawędzi

  Próchnik znów na krawędzi

  Najdłużej notowana spółka giełdowa złożyła wniosek o rozpoczęcie postępowania sanacyjnego. Zarząd zapewnia, że firma spłaci zobowiązania „w możliwie najwyższym stopniu”

  czytaj więcej

 • Jeszcze sto lat temu Ameryka… nie utrzymywała stosunków z Polską. Oto historia 13 trudnych wizyt

  Jeszcze sto lat temu Ameryka… nie utrzymywała stosunków z Polską. Oto historia 13 trudnych wizyt

  Propozycja prezydenta Andrzeja Dudy, aby w naszym kraju powstała stała amerykańska baza wojskowa, rozgrzała serca sympatyków dobrej zmiany. A tym, którzy kpią z dyplomatycznych wysiłków obozu polskiego prezydenta, warto przypomnieć, że jeszcze sto lat temu Ameryka… nie utrzymywała stosunków z Polską i Europą, prowadząc politykę izolacjonizmu. Do czasów Donalda Trumpa amerykańscy prezydenci odwiedzili Polskę zaledwie 13 razy.

  czytaj więcej

 • Gry komputerowe mają już 70 lat [WYWIAD]

  Gry komputerowe mają już 70 lat [WYWIAD]

  Zimą 1948 roku opatentowano pierwszą grę komputerową. Nie spodziewano się, że to zaczątek nowego medium. Z prof. Mirosławem Filiciakiem, kulturoznawcą ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie rozmawiamy o tym, w jaki sposób gry zmieniły świat i stosunki społeczne.

  czytaj więcej

 • David Bowie na każdy trend miał swoją odpowiedź

  David Bowie na każdy trend miał swoją odpowiedź

  10 stycznia 2016 r. zmarł Dawid Bowie - muzyk, wokalista, kompozytor i aktor. Po jego śmierci swój żal wyraził ówczesny premier Wielkiej Brytanii David Cameron, nazywając artystę „geniuszem”. Do swojego uwielbienia dla sztuki Bowiego przyznał się nawet arcybiskup Cantenbury.

  czytaj więcej

 • Andrzej, Joanna, znów Andrzej i znów Joanna: Czyli jak były policjant zwodzi ludzi

  Andrzej, Joanna, znów Andrzej i znów Joanna: Czyli jak były policjant zwodzi ludzi

  Były policjant w dwóch osobach podający się za adwokata i robiący biznesy. Andrzej upoważnia Joannę do występowania w swoim imieniu. Ale Joanna o niczym nie wie, bo wszystko jest w rękach Andrzeja. Majstersztyk.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników