marketing funduszy

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu marketing funduszy. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące marketing funduszy.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • PZU 2020 – więcej niż ubezpieczenia

  PZU 2020 – więcej niż ubezpieczenia

  Wykorzystując zaawansowane technologie PZU zamierza dokonać kopernikańskiego przewrotu w obsłudze klientów.

  czytaj więcej

 • Wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Ruch żyje tylko dzięki kredytom

  Wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Ruch żyje tylko dzięki kredytom

  Siedem lat restrukturyzacji czołowego kolportera prasy przyniosło ponad 0,5 mld zł strat, wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Firma wciąż funkcjonuje dzięki uprzejmości Alior Banku i niepłaceniu rachunków wydawcom. Są jednak i tacy, którzy na tym korzystają

  czytaj więcej

 • GetBack był bardzo hojny dla Deloitte

  GetBack był bardzo hojny dla Deloitte

  Tylko w ubiegłym roku za usługi audytorskie, konsulting, doradztwo prawne i podatkowe GetBack zapłacił firmom działającym pod szyldem Deloitte blisko 7,4 mln zł – ustalił DGP.

  czytaj więcej

 • Jak ograniczyć natłok zadań administracyjnych w małej i średniej firmie?

  Jak ograniczyć natłok zadań administracyjnych w małej i średniej firmie?

  Lista piętrzących się zadań administracyjnych spędza sen z powiek wszystkim właścicielom małych i średnich firm. Badania ICM dla Canon wskazują, że aż jedna na pięć osób zarządzających przedsiębiorstwem poświęca większość swojego czasu na realizację zadań administracyjnych. Co więcej, aż 31 proc. właścicieli MŚP oraz biur domowych w Europie uważa, że prace administracyjne stanowią ich główne wyzwanie.

  czytaj więcej

 • Gamingowa gorączka złota: Akcje spółek produkujących gry komputerowe rosną na potęgę

  Gamingowa gorączka złota: Akcje spółek produkujących gry komputerowe rosną na potęgę

  Rynek jest rozgrzany, bariery wejścia niskie, a perspektywy sukcesu realne. Ceny akcji spółek produkujących gry komputerowe osiągają rekordowe wyceny, a ich twórcy wymieniają udziały za miliony. Ale to tylko jedna strona. Z drugiej są problemy z finansowaniem i lata morderczej pracy, bo tak powstają niezależne produkcje

  czytaj więcej

 • Woś o ksiażce Siegela: Kto kliknie? I po co? [RECENZJA]

  Woś o ksiażce Siegela: Kto kliknie? I po co? [RECENZJA]

  Jest bardzo prawdopodobne, że cała ta analityka predykcyjna to kolejne „abrakadabra” branży konsultingowej. Szanse, że tak właśnie jest, oceniam na jakieś 70 proc. (oczywiście swojego algorytmu stojącego za tym wyliczeniem wam nie zdradzę). Ale nawet jeśli mamy tu na tacy nowe „mambo dżambo”, to przecież warto wiedzieć, co też nowego biznesowi doradcy wymyślają, żeby uzasadnić rację swego istnienia oraz sowite wynagrodzenia.

  czytaj więcej

 • Pracodawca powie swojemu pracownikowi, czy zarabia na jego ubezpieczeniu

  Pracodawca powie swojemu pracownikowi, czy zarabia na jego ubezpieczeniu

  Zakład pracy będzie musiał przekazać zatrudnionym więcej informacji o zawieranych ubezpieczeniach grupowych. Przyzna się też, w jaki sposób jest za to wynagradzany przez instytucję finansową

  czytaj więcej

 • Władze i biznes razem dla dobra mieszkańców

  Władze i biznes razem dla dobra mieszkańców

  Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) dopiero w Polsce raczkuje. Niemniej już teraz wiele miast upatruje w nim panaceum na wysychające źródło unijnych funduszy. Często to też szansa, by przeszczepić na samorządowy grunt dobre praktyki, które z powodzeniem sprawdzają się w biznesie. Na takiej synergii zyskują przede wszystkim mieszkańcy, ale też miasta i inwestorzy. O tym, jak uczynić nasze małe ojczyzny przyjaźniejszymi dla tych pierwszych, godząc jednocześnie niekiedy rozmijające się interesy tych ostatnich, rozmawiali uczestnicy konferencji „Inwestycje partnerskie – wspólny sukces samorządów i przedsiębiorców”, która odbyła się w Gdańsku.

  czytaj więcej

 • Zaremba: Premier mierzy się z plotkami o dymisji

  Zaremba: Premier mierzy się z plotkami o dymisji

  Mateusz Morawiecki stoi wobec przesilenia. Po wyborach chce usunąć z rządu osoby, które podejrzewa o nielojalność. Ale czy jego samego nie obwinią o „zbyt słaby” wynik wyborów? W otoczeniu premiera pojawiły się nawet obawy o jego wymianę.

  czytaj więcej

 • Piotr Zaremba o wyborach samorządowych: Wybieram mniejsze zło

  Piotr Zaremba o wyborach samorządowych: Wybieram mniejsze zło

  Nawyku głosowania nie traktuję w kategoriach conradowskiego obowiązku. Ale zgadzam się z tymi, co twierdzą, że polityka upomni się o nas.

  czytaj więcej

 • IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

  IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego

  W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu

  czytaj więcej

 • Nasza książkowa patologia: Rynkiem wydawniczym nikt się nie zajął [WYWIAD RIGAMONTI]

  Nasza książkowa patologia: Rynkiem wydawniczym nikt się nie zajął [WYWIAD RIGAMONTI]

  Choć w przyszłym roku będziemy świętować 30-lecie wolnej gospodarki, nikt przez ten czas nie zajął się rynkiem książki. Agresywna polityka rabatowa, promocyjne „opłaty dodatkowe”, upadek księgarstwa, brak porozumień branżowych i przepisów, które chroniłyby interesy wydawców i autorów, to tylko niektóre jego wypaczenia. A przecież od książek zależy poziom cywilizacyjny społeczeństwa – mówi Beata Stasińska, legenda polskiego rynku wydawniczego, twórczyni W.A.B.

  czytaj więcej

 • Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności 2018 - relacja

  Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności 2018 - relacja

  Innowacje, zrównoważony rozwój, konkurencyjność polskich firm, patriotyzm gospodarczy, RODO oraz synergia biznesu i sportu to główne zagadnienia Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności, które 26 października br. odbyło się w Katowicach. Podczas wydarzenia wręczone też zostały nagrody Najwyższa Jakość Quality International oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobra Firma / Dobry Pracodawca / Eko Firma 2018.

  czytaj więcej

 • Huawei chce dotrzeć do Morawieckiego. Pomóc ma Ryszard Hordyński

  Huawei chce dotrzeć do Morawieckiego. Pomóc ma Ryszard Hordyński

  Nowym dyrektorem w Huawei Polska został Ryszard Hordyński. Za rządów PiS był on pełnomocnikiem ministra finansów ds. IT i wiceprezesem spółki, która pracuje przy uszczelnianiu systemu VAT.

  czytaj więcej

 • BGK spłaci kredyt innowacyjnego przedsiębiorcy

  BGK spłaci kredyt innowacyjnego przedsiębiorcy

  Innowacyjność to słowo, które zrobiło w ostatnich latach zawrotną karierę. Dziś nie trzeba już nikogo przekonywać, że firmy, które szukają nowych rozwiązań i technologii zyskują na rynku przewagę konkurencyjną. Aby zbudować innowacyjną przewagę potrzeba dwóch rzeczy: dobrego pomysłu i pieniędzy na jego wdrożenie. Polskim przedsiębiorcom nigdy nie brakowało pomysłowości, a dostęp do środków na wykorzystanie tego potencjału umożliwiają Kredyt na innowacje technologiczne dofinansowany premią na spłatę kapitału i Gwarancje Biznesmax z dotacją na spłatę odsetek.

  czytaj więcej

 • Prezes Credit Agricole Bank Polska: Przyjęliśmy strategię klientocentryczną

  Prezes Credit Agricole Bank Polska: Przyjęliśmy strategię klientocentryczną

  - Nie ma pomysłu sprzedaży banku. Odwrotnie: grupa w ciągu ostatnich paru lat rozbudowuje poszczególne linie biznesowe - mówi Piotr Kwiatkowski, prezes Credit Agricole Bank Polska

  czytaj więcej

 • OFEnsywa emerytalnej hipokryzji [TWEET TYGODNIA]

  OFEnsywa emerytalnej hipokryzji [TWEET TYGODNIA]

  Jestem przekonany, że odkładanie na emeryturę nie powinno być związane z żadnym ryzykiem. Ograniczyliśmy więc ryzyko do zera. Państwo nie powinno też ulegać pokusie nacjonalizacji. Doszliśmy więc do wniosku, że wykluczymy możliwość przejęcia akcji posiadanych przez OFE przez państwo – mówił w 2013 r. premier Donald Tusk, obecnie przewodniczący Rady Europejskiej.

  czytaj więcej

 • KRD: Długi prywatnej opieki lekarskiej wzrosły do ponad 100 mln zł

  KRD: Długi prywatnej opieki lekarskiej wzrosły do ponad 100 mln zł

  Choć Polacy coraz chętniej korzystają z niepublicznej opieki lekarskiej, prywatne przychodnie i gabinety mają ponad 100 mln zł długów - wynika z raportu Krajowego Rejestru Długów. To 10-krotny wzrost wobec 2014 r. Rekordowe zaległości - 1,5 mln zł - ma praktyka lekarska z Krakowa.

  czytaj więcej

 • Co z ST3 Offshore w Szczecinie? Stocznia się chwieje, a PiS ma problem

  Co z ST3 Offshore w Szczecinie? Stocznia się chwieje, a PiS ma problem

  ST3 Offshore, która jest częścią PGZ, zalegała z płatnościami do ZUS. W marcu spóźniła się z wypłatą pensji. Trwają poszukiwania nowego prezesa.

  czytaj więcej

 • Na kogo głosować? Wybory do PE - lista w okręgu nr 11 (Katowice)

  Na kogo głosować? Wybory do PE - lista w okręgu nr 11 (Katowice)

  We wszystkich krajach Unii Europejskiej wybory do europarlamentu odbywają się w maju. Polacy pójdą do urn w niedzielę 26 maja. Zgodnie z ustaleniami kampania wyborcza potrwa do 24 maja. Sprawdź, na kogo możesz głosować, jeśli mieszkasz w okręgu nr 11.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników