macworld

Macworld - miesięcznik komputerowy poświęcony komputerom Apple Macintosh, wydawany przez Mac Publishing (własność IDG) w San Francisco; wydawany od 1984 r., jest najpopularniejszym magazynem dla użytkowników Macintoshy w Ameryce Północnej.


 • Steve Jobs na półrocznym zwolnieniu lekarskim

  Steve Jobs na półrocznym zwolnieniu lekarskim

  Współzałożyciel i prezes kultowej firmy komputerowej Apple Steve Jobs udał się na półroczne zwolnienie lekarskie zaledwie tydzień po tym, jak zapewnił pracowników i inwestorów, że nie jest ciężko chory.

  czytaj więcej

 • Szef Apple'a ma ciągle nowe pomysły, które przynoszą miliardy

  Szef Apple'a ma ciągle nowe pomysły, które przynoszą miliardy

  Wszystko, czego szef Apple’a się dotknie, zamienia się w gadżet podbijający serca fanów. A do tego przynosi olbrzymie, idące w miliardy dolarów, zyski.

  czytaj więcej

 • IPhone obchodzi urodziny

  IPhone obchodzi urodziny

  Dokładnie pięć lat temu światem nowoczesnych technologii wstrząsnął nowy, niezwykły, długo oczekiwany produkt marki Apple. IPhone, bo o nim mowa, z miejsca stał się hitem, a jego kolejne wersje wzbudzają w amatorach gadżetów wciąż ogromne emocje. IPhone obchodzi urodziny

  czytaj więcej

 • Targi Macworld iWorld w Pekinie

  Targi Macworld iWorld w Pekinie

  3 sierpnia w Pekinie ruszyły targi Macworld iWorld Asia, na których producenci prezentują najnowsze produkty powiązane ze sprzętami Apple. W tym roku swoje oferty przedstawi ponad 500 firm.

  czytaj więcej

 • Historia iPhone'a - zobacz, jak zmieniał się najsłynniejszy telefon na świecie

  Historia iPhone'a - zobacz, jak zmieniał się najsłynniejszy telefon na świecie

  Każdy twórca ma w swoim dorobku dzieło, z którego jest szczególnie dumny. W przypadku Steve'a Jobsa i firmy Apple, takim "opus magnum" jest bez wątpienia iPhone. Dziś, smartfon z Cupertino jest jednym z wielu znakomitych urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. W 2007 roku był jednak prawdziwą rewolucją. Być może dzielenie rynku telefonów komórkowych na czasy przed powstaniem iPhone'a oraz po jego powstaniu jest lekką przesadą, ale nie zmienia to faktu, że wprowadzając go na rynek gigant z Cupertino na zawsze zmienił świat nowych technologii. Zobacz, jak iPhone zmieniał się przez ostatnie 6 lat.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników