lustrzaną kopię

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu lustrzaną kopię. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące lustrzaną kopię.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Goshico - siostrzany biznes na szykownych torebkach

  Goshico - siostrzany biznes na szykownych torebkach

  Zaczynały od rękodzieła sprzedawanego w internecie. Kiedy w sklepach zaczęły się pojawiać kopie ich wyrobów, wystartowały z własną marką. Dziś akcesoria Goshico robią furorę wśród elegantek.

  czytaj więcej

 • Siódma generacja odchodzi z klasą - najciekawsze premiery PlayStation 3 i Xbox'a 360

  Siódma generacja odchodzi z klasą - najciekawsze premiery PlayStation 3 i Xbox'a 360

  Podczas  targów E3 w Los Angeles, oczy wszystkich zwrócone były przede wszystkim w kierunku Xbox’a One i PlayStation 4. Na szczęście zarówno Sony, jak i Microsoft nie zapomnieli również o wysłużonych (odpowiednio 6 i 7-letnich) przedstawicielach siódmej generacji konsol. Przedstawiamy 10 najciekawszych tytułów, w które użytkownicy Xbox'a 360 i PS3 zagrają jeszcze w tym roku.

  czytaj więcej

 • Jak ograniczyć skutki awarii systemów IT

  Jak ograniczyć skutki awarii systemów IT

  W wyniku wstrzymania pracy systemów IT przeciętna firma na świecie traci od 1,4 do 2,3 mln dol. rocznie. Takich sytuacji wyeliminować się nie da, ale można je ograniczyć.

  czytaj więcej

 • Dyrektor warszawskiego ZOO o polityce w świecie zwierząt

  Dyrektor warszawskiego ZOO o polityce w świecie zwierząt

  Wśród nietoperzy wampirów jest tak, że jeśli jeden z nich się nie najadł, inne oddają mu część krwi, której same się wcześniej napiły. Żaden z nich nie jest wtedy do końca najedzony, ale wszystkie przeżyją. Ale może lepiej poszukajmy innego przykładu, bo jeszcze ktoś pomyśli, że porównuję polityków do krwiopijców - mówi w wywiadzie dla DGP Andrzej Kruszewicz, dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, doktor nauk weterynaryjnych, ornitolog.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników