luksusowych sportowych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu luksusowych sportowych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące luksusowych sportowych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Salon Samochodowy Genewa 2017: Panie ministrze, zapraszamy na ziemię

  Salon Samochodowy Genewa 2017: Panie ministrze, zapraszamy na ziemię

  Ruszyły przygotowania do budowy polskiego samochodu elektrycznego – Remember Patriot. Będzie tak dobry, że na salonie motoryzacyjnym w Genewie dostanie stoisko gdzieś między szatnią a schowkiem na miotły.

  czytaj więcej

 • MF ostrzega przed optymalizacją podatkową z użyciem zagranicznych podmiotów

  MF ostrzega przed optymalizacją podatkową z użyciem zagranicznych podmiotów

  Wykorzystanie zarejestrowanych za granicą podmiotów - głównie spółek kapitałowych - w sytuacji, gdy są one faktycznie polskimi podatnikami i są zarządzane z terytorium Polski, może być uznane za agresywną optymalizacją podatkową - ostrzega resort finansów.

  czytaj więcej

 • MF przestrzega przed fikcyjnymi przeprowadzkami za granicę

  MF przestrzega przed fikcyjnymi przeprowadzkami za granicę

  Przedsiębiorca, który zarejestruje spółkę za granicą, ale będzie nią zarządzał z terytorium naszego kraju, nie ucieknie przed polskim fiskusem

  czytaj więcej

 • Przewodnik po Algarve – Najpiękniejsze miasta i plaże regionu

  Przewodnik po Algarve – Najpiękniejsze miasta i plaże regionu

  WAKACJE | Algarve – słoneczna kraina położona na krawędzi Europy od kilku lat cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Przyciągają ich zwłaszcza plaże otoczone malowniczymi klifami, uznane za jedne z najpiękniejszych na świecie. Poza złotym piaskiem, największym skarbem tej części Portugalii są położone tu miasta i miasteczka, skrywające wiele atrakcji. Wspólnie z biurem podróży Rainbow, przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd tych najważniejszych. Zobaczcie co warto zwiedzić i jakie piękne plaże czekają w pobliżu!

  czytaj więcej

 • Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Przyznaję się bez bicia. Do ubiegłego tygodnia wyrażenie „urlop na kempingu” stawiałem w jednym rzędzie z „rak trzustki” oraz „porzucona w lesie mina z czasów drugiej wojny światowej urwała mi obie nogi”. Prowadzę dość poukładane życie i nie wyobrażałem sobie wypoczynku wśród przyczep i namiotów porozrzucanych niedbale po całym polu, unoszącego się permanentnie w powietrzu zapachu podwawelskiej zmieszanej z tanim piwem, spoconych, rozwrzeszczanych i utytłanych ziemią dzieci biegających wokół namiotów oraz ciągłych sąsiedzkich rozmów o tym, kto ma dłuższą przyczepę. I wiecie co? Na kempingach dokładnie tak jest. Tyle że już kompletnie mi to nie przeszkadza. Przeciwnie – bardzo mi się spodobało. A wszystko za sprawą Mercedesa Marco Polo.

  czytaj więcej

 • Bąk: Wypchana Keira Knightley

  Bąk: Wypchana Keira Knightley

  Bardzo rzadko zdarza się, bym wyczekiwał premiery jakiegoś samochodu. W całym moim motoryzacyjnym życiu miało to miejsce raptem kilka razy. I już nawet nie pamiętam przy okazji jakich modeli, co może sugerować, że byłem nimi rozczarowany.

  czytaj więcej

 • Bąk: Czy leci z nami autopilot? [Volvo V90 D5 AWD]

  Bąk: Czy leci z nami autopilot? [Volvo V90 D5 AWD]

  Takiego sukcesu policja w Nowym Tomyślu nie odniosła jeszcze nigdy w historii. Otóż tamtejsi funkcjonariusze odzyskali skradzione na terenie Niemiec nowe subaru levorg. Nie to, żeby go jakoś specjalnie szukali. Albo ścigali. W sumie to nawet nie wiedzieli, że jest kradzione i że go właśnie odnajdują. 

  czytaj więcej

 • Bąk: Fryzjer Eltona Johna będzie zachwycony [Audi TT RS i RS3]

  Bąk: Fryzjer Eltona Johna będzie zachwycony [Audi TT RS i RS3]

  Mniej więcej 15–20 lat temu producenci luksusowych, bardzo drogich rzeczy dostrzegli pewien problem – sprzedaż zatrzymała się w miejscu. Nigdy nie była duża, a jeszcze przestała rosnąć. A w pewnych przypadkach nawet spadała. Po prostu grupa najzamożniejszych mieszkańców Ziemi miała już szuflady wypchane ręcznie robionymi zegarkami po kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy dolarów, garaże pełne ultradrogich samochodów w limitowanych seriach i sejfy pękające w szwach od biżuterii Cartiera.

  czytaj więcej

 • Bąk: Czubek własnego nosa [Range Rover Velar]

  Bąk: Czubek własnego nosa [Range Rover Velar]

  Utknąłem w ubiegłym tygodniu w korku na autostradzie. Moja pierwsza myśl: wypadek. I nie pomyliłem się – przyczyną zatoru była drobna kraksa. Co więcej, miała ona miejsce na jezdni w przeciwnym kierunku. Jednak wszyscy jadący po mojej stronie musieli wyhamować do 3 km/h, ocenić zniszczenia, wydać wyrok, kto jest winien, zrobić zdjęcie, wrzucić je na fejsa etc.

  czytaj więcej

 • Luksusowe marki wygrały spór z zegarmistrzami

  Luksusowe marki wygrały spór z zegarmistrzami

  Producenci luksusowych zegarków – Louis Vuitton, Rolex, Swatch, Patek – mogli odmówić dostaw części zamiennych do nieautoryzowanego serwisu – przesądził Sąd Unii Europejskiej. Tym samym zakończył spór producentów z europejską konfederacją zegarmistrzów, której nie podobało się, że markowe firmy dostarczały części tylko do wybranych zakładów naprawczych. Wcześniej sprawę badała Komisja Europejska i nie dopatrzyła się nieprawidłowości. Stowarzyszenie zegarmistrzów zaskarżyło decyzję KE do Sądu UE. Ten w końcu podzielił stanowisko komisji i uznał, że właściciel znaku towarowego może odmówić dostaw produktów, usług lub części zamiennych opatrzonych znakiem, jeśli ich używanie przez inne podmioty może godzić w jego renomę, np. obniżać prestiż danej marki. Wyrok ma znaczenie dla szerokiego kręgu producentów produktów oznaczonych znakiem towarowym.

  czytaj więcej

 • Auto roku? Nie ma czegoś takiego jak najlepszy samochód

  Auto roku? Nie ma czegoś takiego jak najlepszy samochód

  Nie da się wybrać auta roku, bo nie ma czegoś takiego jak najlepszy samochód. Polecamy więc te, o których nie da się napisać nic złego.

  czytaj więcej

 • Bąk: Może i mamy słabych piłkarzy. Ale kibiców jeszcze gorszych [Citroën DS7]

  Bąk: Może i mamy słabych piłkarzy. Ale kibiców jeszcze gorszych [Citroën DS7]

  We wtorek tuż przed godz. 19. odruchowo pomyślałem sobie, że trzy czwarte tego felietonu poświęcę naszej reprezentacji piłkarskiej. Ale potem zajrzałem w „internety” i doszedłem do wniosku, że nie ma to najmniejszego sensu.

  czytaj więcej

 • 45 lat temu uruchomiono produkcję słynnego malucha

  45 lat temu uruchomiono produkcję słynnego malucha

  45 lat temu, 22 lipca 1973 r., w całkiem nowej Fabryce Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej oficjalnie uruchomiono produkcję Fiata 126p. I choć bywał przez Polaków nazywany „kaszlakiem” i „toczydełkiem”, to tak naprawdę zmienił w ich życiu bardzo wiele. Dziś zaś maluch jest już legendą.

  czytaj więcej

 • Bąk: Tak gotują w piekle [BMW i8 Roadster]

  Bąk: Tak gotują w piekle [BMW i8 Roadster]

  Czy do was również dotarł apel Frondy? W ubiegłym tygodniu ten konserwatywny portal uznał za niechrześcijański, prowokujący i satanistyczny fakt, że na Hel kursuje autobus linii 666. Na początku myślałem, że to ASZdziennik albo posłanka Pawłowicz, ale nie – napisał to serwis uważający się za głos zdrowego rozsądku w liberalnym świecie. Nie wiem, co oni tam w tej Frondzie biorą, ale ma to, skubane, moc! Podejrzewam, że przeciętnemu człowiekowi po zażyciu tego wyrosłyby rogi, kopyta i ogon.

  czytaj więcej

 • Pies ogrodnika czyli rzecz o fiskusie i luksusowych samochodach na firmę [OPINIA]

  Pies ogrodnika czyli rzecz o fiskusie i luksusowych samochodach na firmę [OPINIA]

  Luksus na firmę. Emocje opinii publicznej rozpalił aktualnie procedowany projekt nowelizacji przepisów podatkowych, regulujących rozliczanie wydatków na samochody służbowe.

  czytaj więcej

 • Afera Getback: Śledczy zabezpieczają gotówkę, luksusowe samochody i mieszkania

  Afera Getback: Śledczy zabezpieczają gotówkę, luksusowe samochody i mieszkania

  Gotówkę, luksusowe auta, sportowe motocykle, a nawet mieszkania zajęła prokuratura w śledztwie dotyczącym GetBacku - ustalił DGP.

  czytaj więcej

 • Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Nakładanie przez producentów ograniczeń na dystrybutorów w zakresie możliwości sprzedaży i reklamowania towaru może słono kosztować. Przekonała się o tym firma Guess, na którą – o czym informowaliśmy w poprzednim numerze tygodnika Firma i Prawo – Komisja Europejska nałożyła karę w wysokości prawie 40 mln euro. Tak więc producenci, którzy wprowadzili dystrybucję selektywną, powinni bardzo dokładnie przemyśleć swoje modele działania i w razie potrzeby je przebudować. Bo chociaż dystrybucja selektywna nie jest zakazana, to podmioty ją stosujące nie mogą łamać przy tym przepisów prawa konkurencji. A jak tego uniknąć, pokazują m.in. omawiane wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

  czytaj więcej

 • Współczesne niewolnice, czyli polskie opiekunki niemieckich emerytów

  Współczesne niewolnice, czyli polskie opiekunki niemieckich emerytów

  Nawet dokładnie nie wiadomo, ile ich jest. Kobiet, które wyjechały, by opiekować się starcami w krajach Europy Zachodniej. Eksperci coraz częściej mówią, że to współczesne niewolnice. Bez żadnych praw.

  czytaj więcej

 • Fundusz socjalny? Tak, w nowoczesnej formule kafeterii

  Fundusz socjalny? Tak, w nowoczesnej formule kafeterii

  Wydatkowanie środków za pośrednictwem takich platform powinno uwzględniać wymagania ustawowe. Ewentualne nieprawidłowości mogą mieć poważne konsekwencje finansowe.

  czytaj więcej

 • Bąk: Nie pytajcie o najlepsze auto

  Bąk: Nie pytajcie o najlepsze auto

  Co tydzień piszę w tym miejscu dużo o swoim życiu, jeszcze więcej o życiu innych i tylko trochę o samochodach. Do tego od niedawna współprowadzę program motoryzacyjny w telewizji, w którym więcej dowcipkuję, niż jeżdżę. Średnio co tydzień zmieniam auto, ale wyłącznie po to, żeby nie musieć kupować własnego. Prowadzę konto na Inście, na którym nieregularnie pokazuję się w obecności któregoś z moich dzieci, żony, znajomych, współpracowników, psa, butelki wina, ewentualnie jakiegoś nowiutkiego modelu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników