linię notebook

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu linię notebook. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące linię notebook.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Wielki wyścig Asusa z Acerem o polski rynek tabletów

  Wielki wyścig Asusa z Acerem o polski rynek tabletów

  Producenci laptopów szykują się do walki o rynek tabletów. Asus, obecny lider sprzedaży notebooków w Polsce, w drugiej połowie roku zacznie sprzedaż czterech tabletów z serii Eee Pad: Slider, Transformer, MeMO i Slate o trzech przekątnych ekranu: 12,1, 10,1 oraz 7,1 cala.

  czytaj więcej

 • Azja ma dość kopiowania. Czas na własne patenty

  Azja ma dość kopiowania. Czas na własne patenty

  Tajwan nie chce się już tylko kojarzyć z dostawą tanich, przeciętnej jakości, towarów. Postawił na najnowocześniejsze technologie, by wytyczać kierunki rozwoju branży IT.

  czytaj więcej

 • Apple wprowadzi na rynek nowy, bardzo cienki komputer?

  Apple wprowadzi na rynek nowy, bardzo cienki komputer?

  W serwisie MacRumors pojawiała się informacja mówiąca o tym, że Apple pracuje nad bardzo cienkim MacBookiem. Co więcej, właśnie ma dobiegać końca faza jego testowania. Zgodnie z tymi doniesieniami laptopem będzie wyposażony w 15-calowy ekran.

  czytaj więcej

 • Można zarobić na prezydencji

  Można zarobić na prezydencji

  80 MLN ZŁ warta jest marka „Prezydencja Polski”, licząc wydatki na promocję, sponsoring i media. Najwięcej zyskają na tym firmy, które są jej oficjalnymi partnerami – Orange, Peugeot, Orlen, Scania, Coca-Cola i Microsoft. Głównie wizerunkowo.

  czytaj więcej

 • Ultracienkie komputery Acera. Producenci wchodzą w segment rynku Apple’a

  Ultracienkie komputery Acera. Producenci wchodzą w segment rynku Apple’a

  Lżejsze niż 1,5 kg, cieńsze niż 2 cm, o przekątnej 13 cali – laptopy o takich parametrach to nowy segment na rynku, o który zaczęła się walka w Polsce. Najnowszy laptop, zwanegy ultrabookiem, zaprezentował właśnie Acer. Jego model Aspire S3 powinien trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

  czytaj więcej

 • Koniec netbooków? Tak, ale ceny nie spadną

  Koniec netbooków? Tak, ale ceny nie spadną

  Na świecie ogłoszono definitywny koniec netbooków. Czy ich ceny spadną? Raczej nie, gdyż producentów i sprzętu będzie na rynku coraz mniej, a wtedy ceny nawet mogą wzrosnąć. Warto jednak zastanowić się, czy zamiast małego komputera, w tej samej cenie nie zainwestować już w tablet, ultrabooka czy tabletolaptop.

  czytaj więcej

 • CES 2013: Samsung atakuje rynek nowoczesnymi telewizorami

  CES 2013: Samsung atakuje rynek nowoczesnymi telewizorami

  Podczas pierwszego dnia targów CES 2013 w Las Vegas, Samsung zaprezentował odświeżone notebooki oraz całą flotę najbardziej nowoczesnych telewizorów, w tym Ultra High Definitionon o przekątnej 110 cali.

  czytaj więcej

 • Samsung rzuca wyzwanie Apple - nadchodzi Galaxy Watch?

  Samsung rzuca wyzwanie Apple - nadchodzi Galaxy Watch?

  Niedawno informowaliśmy o tym, że Apple usilnie pracuje nad modelem nowoczesnego zegarka iWatch, który już wkrótce może podbić rynek mobilnych technologii. Tymczasem okazuje się, że największy konkurent firmy z Cupertino na rynku smartfonów również planuje wejść na rynek multimedialnych zegarków.

  czytaj więcej

 • WWDC 2013: Apple raczej nie zaskoczy. A może jednak?

  WWDC 2013: Apple raczej nie zaskoczy. A może jednak?

  Wielkimi krokami zbliża się coroczna deweloperska konferencja Apple - WWDC 2013. W tym roku gigant z Cupertino skupi się przede wszystkim na prezentacji dwóch systemów operacyjnych – mobilnego iOS7 oraz OS X w wersji 10.9. Wielbiciele urządzeń z „nadgryzionym jabłkiem” po cichu liczą również na sprzętowe nowości. Na pewno możemy spodziewać się nowej serii popularnych ultracienkich notebooków MacBook Air. Nieliczni czekają również na wielką niespodziankę – prezentację zegarka iWatch.

  czytaj więcej

 • Intel zapowiada walkę o rynek smartfonów

  Intel zapowiada walkę o rynek smartfonów

  W tym roku można się spodziewać wzrostu sprzedaży pecetów - mówi Tomasz Klekowski, dyrektor Intelu odpowiedzialny za segment biznesu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

  czytaj więcej

 • Prawda czy fałsz? Największe technologiczne mity

  Prawda czy fałsz? Największe technologiczne mity

  Czy magnes rzeczywiście może całkowicie popsuć twardy dysk? Czy akumulator można ładować dopiero wtedy, kiedy jest całkowicie rozładowany? W świecie technologii kursuje wiele zdumiewających opinii. Niektóre opierają się na faktach, ale mgliste wyjaśnienia nie zawsze przekazują nam wszystkie fakty. Tylko, które twierdzenia są prawdziwe, a które należy włożyć między bajki? Miesięcznik "Komputer Świat" zbadał piętnaście najbardziej rozpowszechnionych mitów technologicznych pod kątem zgodności z prawdą.

  czytaj więcej

 • IT w medycynie

  IT w medycynie

  Na pytania związane z zagadnieniami IT w medycynie odpowiada Maciej Kacprzak, Relationship Manager Lenovo

  czytaj więcej

 • Na jaką pomoc może liczyć niepełnosprawny na studiach?

  Na jaką pomoc może liczyć niepełnosprawny na studiach?

  Uczelnie w różnym stopniu wspierają studentów, których stan zdrowia ma znaczny wpływ na przebieg ich studiów. Najbardziej rozbudowane formy pomocy oferują m.in. UW, UJ, UAM i AGH.

  czytaj więcej

 • Niezawodność infrastruktury IT

  Niezawodność infrastruktury IT

  Co z punktu widzenia użytkownika oznacza niezawodność infrastruktury IT?

  czytaj więcej

 • Wciąż podnosimy poprzeczkę

  Wciąż podnosimy poprzeczkę

  Na konkurencyjnym rynku rozwiązań IT Lenovo potrafi skutecznie wykorzystać swoje mocne strony i zagospodarowywać nowe obszary. Producent dokonał udanej akwizycji serwerów system x oraz smartophon’ów Moto. Obecnie klientów intensywnie szuka w sektorze MŚP, sukcesywnie zwiększając udziały w kategorii desktopów i serwerów – mówi Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska.

  czytaj więcej

 • Huawei MateBook X: Mocny akcent na rynku ultrabooków

  Huawei MateBook X: Mocny akcent na rynku ultrabooków

  Świetna wydajność, innowacyjne rozwiązania, stylowy design – tak po krótce można opisać flagowy ultrabook firmy Huawei. Czy MateBook X skutecznie powalczy o rynek z silną konkurencją segmentu premium?

  czytaj więcej

 • Sierant: Narzędzia analityka - od lupy do Google Maps

  Sierant: Narzędzia analityka - od lupy do Google Maps

  Są kraje, gdzie urzędnicy wykorzystują nowe technologie do określania wysokości podatku od nieruchomości. Dziesięć lat temu urząd skarbowy prowincji Buenos Aires kupił licencję Google Earth i uzyskał dostęp do zdjęć o dużej rozdzielczości, dzięki którym mógł porównać deklaracje składane przez podatników z cyfrową bazą danych. Przez pół roku odkryto 70 tys. „nowych” budynków i 1,5 tys. basenów oraz mnóstwo ziemi pod uprawy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników