lenovo thinkpad

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu lenovo thinkpad. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące lenovo thinkpad.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Lenovo rzuca wyzwanie Apple, oferując swoje tablety i smartphony

  Lenovo rzuca wyzwanie Apple, oferując swoje tablety i smartphony

  Lenovo Group, największy producent komputerów osobistych w Chinach oświadczył, że będzie przywiązywał „szczególną uwagę” do dalszego rozwoju LePadów i LePhone’ów, które stanowią odpowiedź firmy na iPada i iPhone’a amerykańskiego koncernu Apple – podaje agencja Bloomberg

  czytaj więcej

 • Lenovo w ciągu dwóch lat chce być numerem 1 na polskim rynku

  Lenovo w ciągu dwóch lat chce być numerem 1 na polskim rynku

  Chcemy być największym dostawcą komputerów na polskim rynku - zapowiada dyrektor generalny Lenovo Polska Andrzej Sowiński. W rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria wyjaśnia, że firma chce tego dokonać w ciągu zaledwie dwóch lat. W realizacji tego celu ma pomóc seria nowych produktów, które wkrótce pojawią się na rynku.

  czytaj więcej

 • Polski rynek komputerowy kurczy się

  Polski rynek komputerowy kurczy się

  Rynek komputerowy w Polsce czeka spowolnienie - twierdzą przedstawiciele Lenovo Polska. Prognozy dotyczące kilku najbliższych kwartałów wskazują na to, że rynek będzie się kurczył.

  czytaj więcej

 • Smartfony od Lenovo wkrótce w Polsce

  Smartfony od Lenovo wkrótce w Polsce

  Chiński gigant informatyczny chce być światowym liderem i stawia na nowoczesne produkty biznesowe oraz smartfony. Na polskim rynku inteligentne telefony Lenovo, które podbijają rynek w Chinach i Rosji, mają się pojawić w przyszłym roku.

  czytaj więcej

 • Najlepsze laptopy 2012 roku

  Najlepsze laptopy 2012 roku

  Rok 2012 obfitował w premiery nowych laptopów. Najwięcej nowości pojawiało się w segmencie ultrabooków i hybryd. Serwis Business Insider wybrał, ich zdaniem, najlepsze laptopy, które weszły na rynek w mijającym roku.

  czytaj więcej

 • Techno-Poradnik: Polecane ultrabooki

  Techno-Poradnik: Polecane ultrabooki

  Prezentujemy pięć najciekawszych modeli ultrabooków z różnych kategorii cenowych, które mogą okazać się zakupem trafionym w „dziesiątkę”.

  czytaj więcej

 • Najlepsze tablety pod choinkę

  Najlepsze tablety pod choinkę

  Oto kilka najciekawszych tabletów multimedialnych dostępnych na naszym rynku. Pod uwagę wzięliśmy urządzenia o wielkości ekranu od 8 cali, z modemem LTE. Czy któryś z nich znajdzie się pod waszą choinką w tym roku?

  czytaj więcej

 • Wciąż podnosimy poprzeczkę

  Wciąż podnosimy poprzeczkę

  Na konkurencyjnym rynku rozwiązań IT Lenovo potrafi skutecznie wykorzystać swoje mocne strony i zagospodarowywać nowe obszary. Producent dokonał udanej akwizycji serwerów system x oraz smartophon’ów Moto. Obecnie klientów intensywnie szuka w sektorze MŚP, sukcesywnie zwiększając udziały w kategorii desktopów i serwerów – mówi Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska.

  czytaj więcej

 • Komputer dla profesjonalisty

  Komputer dla profesjonalisty

  Wielu użytkowników myli stacje robocze z biznesowymi modelami notebooków i komputerów. Obie grupy sprzętu jednak dość istotnie różnią się od siebie – zarówno pod względem ceny, możliwości, zastosowań, jak i użytych do ich budowy komponentów.

  czytaj więcej

 • Laureaci drugiej edycji Loterii paragonowej będą zwolnieni z podatku

  Laureaci drugiej edycji Loterii paragonowej będą zwolnieni z podatku

  Udogodnienie chce wprowadzić Ministerstwo Finansów, które twierdzi że „zaniechanie utrwali prawidłowe zachowania konsumentów, zwiększy świadomość obywateli oraz korzystnie wpłynie na interes publiczny”.

  czytaj więcej

 • Niezastąpiony dla mobilnych przedsiębiorców - Lenovo ThinkPad T480s

  Niezastąpiony dla mobilnych przedsiębiorców - Lenovo ThinkPad T480s

  ThinkPad T480s, jeden z najnowszych laptopów w ofercie Lenovo, to kwintesencja mobilności, która przy tym oferuje doskonałą wydajność. Flagowy biznesowy ultrabook Lenovo może pochwalić się dodatkowo niską wagą, kompaktowymi rozmiarami, długim czasem pracy na jednym naładowaniu baterii oraz nienaganną wytrzymałością.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników