łatwości obsługi

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu łatwości obsługi. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące łatwości obsługi.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • O co chodzi z RODO? 12 pytań i odpowiedzi na temat ustawy o ochronie danych osobowych

  O co chodzi z RODO? 12 pytań i odpowiedzi na temat ustawy o ochronie danych osobowych

  Reforma ochrony danych osobowych to pytania, problemy, wątpliwości. Odpowiadamy na najczęstsze z nich.

  czytaj więcej

 • Banki w czasach (r)ewolucji technologicznej. Sztuka budowania (e)relacji z klientami

  Banki w czasach (r)ewolucji technologicznej. Sztuka budowania (e)relacji z klientami

  Wkrótce rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu „Gwiazdy Bankowości”, który Dziennik Gazeta Prawna organizuje wraz z firmą konsultingową PwC. W tegorocznej edycji będziemy zwracać szczególną uwagę nie tylko na wyniki finansowe banków i sposób prowadzenia biznesu, ale również na wprowadzane przez nie innowacje i budowanie relacji z klientami. O tym, jak nowe technologie zmieniają sektor bankowy i co z tego może wynikać dla ich klientów, rozmawiamy z przedstawicielami ubiegłorocznych laureatów naszego konkursu.

  czytaj więcej

 • Zarządy spółdzielni mieszkaniowych przed mieszkańcami chronią zbrojeni ochroniarze. Państwo mówi zwykłym ludziom: Radźcie sobie sami

  Zarządy spółdzielni mieszkaniowych przed mieszkańcami chronią zbrojeni ochroniarze. Państwo mówi zwykłym ludziom: Radźcie sobie sami

  Za kilka tygodni mija rok, odkąd wszystko miało się zmienić. Sytuacja niemal 10 mln Polaków mieszkających w obiektach zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe miała ulec w końcu radykalnej poprawie i przestać przypominać tę, o jakiej opowiada znany przez wszystkich serial „Alternatywy 4” z lat 80. (samowola prezesów, nieodpowiadanie na wnioski, obciążanie lokatorów opłatami, z którymi nie zgadza się większość spółdzielców, wykorzystywanie środków ze spółdzielczej kasy do realizacji własnych interesów).

  czytaj więcej

 • Strategia rynku kapitałowego ma wzmocnić emitentów

  Strategia rynku kapitałowego ma wzmocnić emitentów

  Podczas debaty DGP eksperci dyskutowali nad instrumentami, które mogą pobudzić inwestycje i zachęcić emitentów do wchodzenia na GPW. Minister finansów Teresa Czerwińska przyznała, że resort pracuje nad preferencjami fiskalnymi dla obligacji prorozwojowych. Resort rozważa też możliwość rezygnacji z podatku od czynności cywilnoprawnych przy podwyższeniu kapitału czy łącznego rozliczenia w ramach podatku od zysków kapitałowych

  czytaj więcej

 • ALVO – „w 25 lat dookoła świata”

  ALVO – „w 25 lat dookoła świata”

  Polski producent branży medycznej o światowej renomie stawia na innowacyjne rozwiązania

  czytaj więcej

 • Milion dolarów za jednego posta. Czy komercjalizacja Instagrama jest początkiem jego końca?

  Milion dolarów za jednego posta. Czy komercjalizacja Instagrama jest początkiem jego końca?

  Instagram to dla niektórych użytkowników żyła złota. Właśnie zapłacono rekordowy milion dolarów za publikację jednego posta. Nad serwisem zbierają się jednak czarne chmury. No i konkurencja nie śpi.

  czytaj więcej

 • Gdzie są LEGO z dawnych lat?

  Gdzie są LEGO z dawnych lat?

  Przed świętami Bożego Narodzenia w każdej sekundzie na świecie sprzedawanych jest prawie 30 zestawów Lego. Żółte ludziki opanowały świat. Ale duńskie klocki to także przykład, że kreatywność wśród dzieci – i niestety przede wszystkim wśród rodziców – umiera

  czytaj więcej

 • Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Oto krótki przegląd rzeczy, które ostatnio naprawdę zdenerwowały ludzi wokół mnie. Numer jeden: korek w Warszawie – bo wszyscy naraz muszą jechać do galerii. Numer dwa: internet, który niby jest, a jednak co chwilę zwalnia – i strony się ładują kilka sekund. Numer trzy: to, że kiedy ogląda się YouTube’a na iPhonie i chce się dać głośniej, na jakieś dwie sekundy klip jest częściowo przysłaniany przez ikonę dźwięku. Numer cztery: samolot się spóźnił pół godziny, a krzesła przy bramce były niewygodne.

  czytaj więcej

 • Podwójny sukces sieci Kaufland

  Podwójny sukces sieci Kaufland

  Sieć Kaufland nieustannie się rozwija i dba o to, aby zapewnić swoim klientom jak najwyższy standard obsługi i jak najszerszy wybór produktów odpowiadających różnorodnym potrzebom. Asortyment liczy średnio ponad 15 tys. produktów, a oferta sieci wciąż jest rozszerzana o nowe marki własne, które cieszą się dużym uznaniem polskich klientów. W mijającym roku szczególną uwagę zwrócono na potrzeby rodzin oraz ich najmłodszych członków. Za swoje działania i produkty Kaufland został wyróżniony w programie Dobra Marka.

  czytaj więcej

 • Gminy coraz bogatsze, ale ciągle im mało

  Gminy coraz bogatsze, ale ciągle im mało

  W tym roku z samego PIT i CIT dostaną o 20 mld zł więcej niż w roku 2015. PiS uważa, że to jego sukces, ale lokalne władze i opozycja tak tego nie widzą

  czytaj więcej

 • Jak wybrać instytucję finansową, która wdroży i poprowadzi PPK w firmie?

  Jak wybrać instytucję finansową, która wdroży i poprowadzi PPK w firmie?

  To pytanie zadają sobie specjaliści w największych firmach, które już od 1 lipca tego roku będą wdrażać PPK w swoich organizacjach. Pracodawca, w porozumieniu z reprezentacją pracowników, wybierze instytucję finansową, z którą zawrze umowę o zarządzanie PPK, a w imieniu i na rzecz pracowników umowy o prowadzenie PPK. Pracodawca będzie także wpłacał na PPK każdego pracownika minimum 1,5 proc. jego wynagrodzenia.

  czytaj więcej

 • Ministerstwo wprowadza e-faktury. Zmiany w zamówieniach publicznych już niebawem

  Ministerstwo wprowadza e-faktury. Zmiany w zamówieniach publicznych już niebawem

  E-faktury będą od czwartku obowiązywać w zamówieniach publicznych, koncesjach na usługi budowlane i partnerstwie publiczno-prawnym. Resort przedsiębiorczości i technologii uruchomił dla przedsiębiorców i podmiotów publicznych bezpłatną platformę elektronicznego fakturowania.

  czytaj więcej

 • Getin Bank – Proste Zasady to przyszłość bankowości

  Getin Bank – Proste Zasady to przyszłość bankowości

  Blisko 2 lata temu Getin Bank na nowo zdefiniował swoją wizję bankowości i oparł ją na prostych zasadach. Zasadność tej strategii potwierdzają kolejne wyróżnienia – zarówno te przyznawane przez Klientów, jak i branżowe. Bank systematycznie wprowadza nowe rozwiązania i poszerza portfolio, trzymając się założenia, że wszystko powinno odbywać się według prostych reguł. Łatwość bankowania, jasny i klarowny sposób komunikacji oraz relacje partnerskie – tego dziś szukają Klienci i na te potrzeby odpowiada Getin Bank.

  czytaj więcej

 • Kto dziś potrzebuje prawnika? Czyli jak radzi sobie na rynku jeden z najstarszych zawodów.

  Kto dziś potrzebuje prawnika? Czyli jak radzi sobie na rynku jeden z najstarszych zawodów.

  Jedną z najważniejszych zmian szybko rozwijającego się świata są zmiany na rynku pracy. Każdego roku pojawia się zapotrzebowanie na specjalistów z coraz nowszych dziedzin, a inne specjalności tracą na znaczeniu. Jednak lekarz czy prawnik to zawody, które zawsze były niezbędne do sprawnego funkcjonowania społeczeństwa. Droga kariery prawniczej zaczyna się od pięcioletnich studiów, potem wyboru aplikacji lub innej ścieżki zawodowej, do której przygotowuje edukacja w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu.

  czytaj więcej

 • Wyślij CV i zostań szpiegiem. Tak wygląda rekrutacja do „służby w cieniu dla Polski”

  Wyślij CV i zostań szpiegiem. Tak wygląda rekrutacja do „służby w cieniu dla Polski”

  Nie będzie to służba à la James Bond, ale można przeżyć przygodę i zobaczyć, jak wywiad wpływa na rzeczywistość polityczną. Tak oficerowie Agencji Wywiadu przekonują studentów do pracy w tej instytucji.

  czytaj więcej

 • Niedużak: Nie będzie sukcesji w spółkach [WYWIAD]

  Niedużak: Nie będzie sukcesji w spółkach [WYWIAD]

  - Pakiet „Przyjazne prawo” to wiele korzystnych dla przedsiębiorców rozwiązań. Dlatego nie warto spierać się o jedno z nich. Wolimy zrezygnować z jednego z uproszczeń w imię tego, by weszło w życie kilkadziesiąt innych - mówi w w wywiadzie dla DGP dr Marek Niedużak, wiceminister przedsiębiorczości i technologii

  czytaj więcej

 • Pracodawca wybiera instytucję finansową do obsługi PPK? To nie musi być trudne!

  Pracodawca wybiera instytucję finansową do obsługi PPK? To nie musi być trudne!

  „Którą instytucję finansową wybrać do obsługi PPK w firmie, którą reprezentuję?” To pytanie stawia sobie zapewne wielu pracodawców. Czym się kierować, na co zwracać uwagę? Podpowiadamy.

  czytaj więcej

 • CIMAT – wyważony sukces

  CIMAT – wyważony sukces

  Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. powstało ponad 30 lat temu w Bydgoszczy. Zostało utworzone przez trzech wykładowców ówczesnej Akademii Techniczno-Rolniczej. Spółka od tego czasu przebyła długą drogę, stając się liderem w produkcji i sprzedaży wyważarek dla różnych branż przemysłu w Polsce, a także liczącym się dostawcą tych rozwiązań na świecie. 

  czytaj więcej

 • Przekazywanie wpłat do PPK nie musi być skomplikowane. O czym trzeba pamiętać

  Przekazywanie wpłat do PPK nie musi być skomplikowane. O czym trzeba pamiętać

  Wszystko to co firma robi w fazie przygotowań do wdrożenia PPK i już podczas wdrażania pracowniczych planów kapitałowych, będzie procentować podczas kluczowego momentu, jakim jest comiesięczne naliczanie wpłat i ich przekazywanie do instytucji finansowej. Warto więc zainwestować w ten pierwszy etap, by proces wpłacania środków na konto PPK pracownika odbywał się bezproblemowo.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników