łatwości obsługi

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu łatwości obsługi. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące łatwości obsługi.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Bąk: Bądź inny, nie narzekaj [Lexus LS 500h]

  Bąk: Bądź inny, nie narzekaj [Lexus LS 500h]

  Ponieważ dość często zdarza mi się wybrać gdzieś poza Polskę, to z dużą łatwością przychodzi mi porównywanie życia tu i tam. I na koniec roku mam dla was całkiem dobrą informację – nie mamy tak beznadziejnie, jak niektórzy twierdzą.

  czytaj więcej

 • 10 najlepszych bezpłatnych aplikacji biznesowych [PORADNIK]

  10 najlepszych bezpłatnych aplikacji biznesowych [PORADNIK]

  Współczesny człowiek biznesu bez względu na stanowisko oraz to, czy pracuje w korporacji, czy prowadzi własną działalność gospodarczą, ma szereg oczekiwań od sprzętu technologicznego. Najczęściej jest nim smartfon, który posiada wachlarz zalet: jest poręczny, mało waży, można z niego korzystać za granicą, można ściągnąć na niego atrakcyjne aplikacje. Które bezpłatne programy warto mieć, by stworzyć swoje funkcjonalne, mobilne biuro?

  czytaj więcej

 • Od kaowca do animatora czasu wolnego. Krótka historia pogromców nudy

  Od kaowca do animatora czasu wolnego. Krótka historia pogromców nudy

  Malowanie buziek czy puszczanie baniek mydlanych to chleb powszedni animatora czasu wolnego. Kiedyś funkcja kaowca była pracą u podstaw, dziś to zawód bez przyszłości.

  czytaj więcej

 • Porozumienie PGZ z nigeryjską spółką ws. transferu technologii produkcji karabinka Beryl M762

  Porozumienie PGZ z nigeryjską spółką ws. transferu technologii produkcji karabinka Beryl M762

  Memorandum określające zasady transferu technologii produkcji karabinków Beryl M762 w Nigerii podpisała w poniedziałek z nigeryjską spółką DICON Polska Grupa Zbrojeniowa. Producentem karabinków jest Fabryka Broni "Łucznik" w Radomiu.

  czytaj więcej

 • Mieszkańcy chcą wiedzieć więcej. Informacje publiczne coraz bardziej cenione

  Mieszkańcy chcą wiedzieć więcej. Informacje publiczne coraz bardziej cenione

  Otwarte dane to takie, do których każdy ma dostęp, a na dodatek może je przetwarzać i udostępniać. Mają wiele zalet, o czym wiedzą już władze wielu miast i metropolii. Pomagają chociażby rozwiązywać lokalne problemy.

  czytaj więcej

 • Jesteśmy skazani na migrantów [WYWIAD]

  Jesteśmy skazani na migrantów [WYWIAD]

  Paweł Chorąży: Z punktu widzenia sytuacji gospodarczej i demograficznej jesteśmy skazani na przyjmowanie osób migrujących. Chodzi o długotrwałe, mocne podstawy wzrostu gospodarczego w Polsce

  czytaj więcej

 • O co chodzi z RODO? 12 pytań i odpowiedzi na temat ustawy o ochronie danych osobowych

  O co chodzi z RODO? 12 pytań i odpowiedzi na temat ustawy o ochronie danych osobowych

  Reforma ochrony danych osobowych to pytania, problemy, wątpliwości. Odpowiadamy na najczęstsze z nich.

  czytaj więcej

 • Banki w czasach (r)ewolucji technologicznej. Sztuka budowania (e)relacji z klientami

  Banki w czasach (r)ewolucji technologicznej. Sztuka budowania (e)relacji z klientami

  Wkrótce rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu „Gwiazdy Bankowości”, który Dziennik Gazeta Prawna organizuje wraz z firmą konsultingową PwC. W tegorocznej edycji będziemy zwracać szczególną uwagę nie tylko na wyniki finansowe banków i sposób prowadzenia biznesu, ale również na wprowadzane przez nie innowacje i budowanie relacji z klientami. O tym, jak nowe technologie zmieniają sektor bankowy i co z tego może wynikać dla ich klientów, rozmawiamy z przedstawicielami ubiegłorocznych laureatów naszego konkursu.

  czytaj więcej

 • Zarządy spółdzielni mieszkaniowych przed mieszkańcami chronią zbrojeni ochroniarze. Państwo mówi zwykłym ludziom: Radźcie sobie sami

  Zarządy spółdzielni mieszkaniowych przed mieszkańcami chronią zbrojeni ochroniarze. Państwo mówi zwykłym ludziom: Radźcie sobie sami

  Za kilka tygodni mija rok, odkąd wszystko miało się zmienić. Sytuacja niemal 10 mln Polaków mieszkających w obiektach zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe miała ulec w końcu radykalnej poprawie i przestać przypominać tę, o jakiej opowiada znany przez wszystkich serial „Alternatywy 4” z lat 80. (samowola prezesów, nieodpowiadanie na wnioski, obciążanie lokatorów opłatami, z którymi nie zgadza się większość spółdzielców, wykorzystywanie środków ze spółdzielczej kasy do realizacji własnych interesów).

  czytaj więcej

 • Strategia rynku kapitałowego ma wzmocnić emitentów

  Strategia rynku kapitałowego ma wzmocnić emitentów

  Podczas debaty DGP eksperci dyskutowali nad instrumentami, które mogą pobudzić inwestycje i zachęcić emitentów do wchodzenia na GPW. Minister finansów Teresa Czerwińska przyznała, że resort pracuje nad preferencjami fiskalnymi dla obligacji prorozwojowych. Resort rozważa też możliwość rezygnacji z podatku od czynności cywilnoprawnych przy podwyższeniu kapitału czy łącznego rozliczenia w ramach podatku od zysków kapitałowych

  czytaj więcej

 • ALVO – „w 25 lat dookoła świata”

  ALVO – „w 25 lat dookoła świata”

  Polski producent branży medycznej o światowej renomie stawia na innowacyjne rozwiązania

  czytaj więcej

 • Milion dolarów za jednego posta. Czy komercjalizacja Instagrama jest początkiem jego końca?

  Milion dolarów za jednego posta. Czy komercjalizacja Instagrama jest początkiem jego końca?

  Instagram to dla niektórych użytkowników żyła złota. Właśnie zapłacono rekordowy milion dolarów za publikację jednego posta. Nad serwisem zbierają się jednak czarne chmury. No i konkurencja nie śpi.

  czytaj więcej

 • Gdzie są LEGO z dawnych lat?

  Gdzie są LEGO z dawnych lat?

  Przed świętami Bożego Narodzenia w każdej sekundzie na świecie sprzedawanych jest prawie 30 zestawów Lego. Żółte ludziki opanowały świat. Ale duńskie klocki to także przykład, że kreatywność wśród dzieci – i niestety przede wszystkim wśród rodziców – umiera

  czytaj więcej

 • Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Wygoda - gorsza chciwość, czyli jak sprzedamy ojca i matkę za jedno kliknięcie

  Oto krótki przegląd rzeczy, które ostatnio naprawdę zdenerwowały ludzi wokół mnie. Numer jeden: korek w Warszawie – bo wszyscy naraz muszą jechać do galerii. Numer dwa: internet, który niby jest, a jednak co chwilę zwalnia – i strony się ładują kilka sekund. Numer trzy: to, że kiedy ogląda się YouTube’a na iPhonie i chce się dać głośniej, na jakieś dwie sekundy klip jest częściowo przysłaniany przez ikonę dźwięku. Numer cztery: samolot się spóźnił pół godziny, a krzesła przy bramce były niewygodne.

  czytaj więcej

 • Podwójny sukces sieci Kaufland

  Podwójny sukces sieci Kaufland

  Sieć Kaufland nieustannie się rozwija i dba o to, aby zapewnić swoim klientom jak najwyższy standard obsługi i jak najszerszy wybór produktów odpowiadających różnorodnym potrzebom. Asortyment liczy średnio ponad 15 tys. produktów, a oferta sieci wciąż jest rozszerzana o nowe marki własne, które cieszą się dużym uznaniem polskich klientów. W mijającym roku szczególną uwagę zwrócono na potrzeby rodzin oraz ich najmłodszych członków. Za swoje działania i produkty Kaufland został wyróżniony w programie Dobra Marka.

  czytaj więcej

 • Gminy coraz bogatsze, ale ciągle im mało

  Gminy coraz bogatsze, ale ciągle im mało

  W tym roku z samego PIT i CIT dostaną o 20 mld zł więcej niż w roku 2015. PiS uważa, że to jego sukces, ale lokalne władze i opozycja tak tego nie widzą

  czytaj więcej

 • Jak wybrać instytucję finansową, która wdroży i poprowadzi PPK w firmie?

  Jak wybrać instytucję finansową, która wdroży i poprowadzi PPK w firmie?

  To pytanie zadają sobie specjaliści w największych firmach, które już od 1 lipca tego roku będą wdrażać PPK w swoich organizacjach. Pracodawca, w porozumieniu z reprezentacją pracowników, wybierze instytucję finansową, z którą zawrze umowę o zarządzanie PPK, a w imieniu i na rzecz pracowników umowy o prowadzenie PPK. Pracodawca będzie także wpłacał na PPK każdego pracownika minimum 1,5 proc. jego wynagrodzenia.

  czytaj więcej

 • Ministerstwo wprowadza e-faktury. Zmiany w zamówieniach publicznych już niebawem

  Ministerstwo wprowadza e-faktury. Zmiany w zamówieniach publicznych już niebawem

  E-faktury będą od czwartku obowiązywać w zamówieniach publicznych, koncesjach na usługi budowlane i partnerstwie publiczno-prawnym. Resort przedsiębiorczości i technologii uruchomił dla przedsiębiorców i podmiotów publicznych bezpłatną platformę elektronicznego fakturowania.

  czytaj więcej

 • Getin Bank – Proste Zasady to przyszłość bankowości

  Getin Bank – Proste Zasady to przyszłość bankowości

  Blisko 2 lata temu Getin Bank na nowo zdefiniował swoją wizję bankowości i oparł ją na prostych zasadach. Zasadność tej strategii potwierdzają kolejne wyróżnienia – zarówno te przyznawane przez Klientów, jak i branżowe. Bank systematycznie wprowadza nowe rozwiązania i poszerza portfolio, trzymając się założenia, że wszystko powinno odbywać się według prostych reguł. Łatwość bankowania, jasny i klarowny sposób komunikacji oraz relacje partnerskie – tego dziś szukają Klienci i na te potrzeby odpowiada Getin Bank.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników