krój czcionki

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu krój czcionki. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące krój czcionki.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ceny konkursowych SMS-ów będą lepiej widoczne

  Ceny konkursowych SMS-ów będą lepiej widoczne

  Nowe przepisy mają skuteczniej chronić konsumentów. Specjaliści od reklamy znajdą jednak sposób, by je obejść – twierdzą prawnicy.

  czytaj więcej

 • Jak napisać pierwsze CV? Krótko, ciekawie i na temat

  Jak napisać pierwsze CV? Krótko, ciekawie i na temat

  Curriculum Vitae to nasza wizytówka, pierwsze wrażenie, jakie mamy szanse wywrzeć na potencjalnym pracodawcy. W rzeczywistości CV niczym nie różni się od miejskiego billboardu czy spotu telewizyjnego. Pisemny życiorys, podobnie jak reklama, rządzi się tymi samymi prawami – trzeba umieć się wyróżnić, w prosty i oszczędny sposób opowiedzieć ciekawą historię. Jak to zrobić? Oczywiście nie ma jednej skutecznej recepty.

  czytaj więcej

 • Narodowy Bank Polski z nowym logotypem i identyfikacją wizualną

  Narodowy Bank Polski z nowym logotypem i identyfikacją wizualną

  Narodowy Bank Polski wprowadza nową identyfikacje wizualną, której najważniejszym elementem jest nowy logotyp. Koszt rebrandingu, to 300 tysięcy złotych.

  czytaj więcej

 • Sześciolatki bez taryfy ulgowej. Rząd nauczy czytać całymi wyrazami

  Sześciolatki bez taryfy ulgowej. Rząd nauczy czytać całymi wyrazami

  Choć za chwilę do szkół pójdą młodsze dzieci, to nie mogą one liczyć na taryfę ulgową. Przeciwnie – nauczyciele postawią przed nimi wyższe wymagania. Już sześciolatki będą poznawały najtrudniejsze litery w polskim alfabecie

  czytaj więcej

 • Google Doodle – logo na (prawie) każdą okazję

  Google Doodle – logo na (prawie) każdą okazję

  Google Doodle to – mówiąc najprościej - zmodyfikowane w związku ze specjalną okazją logo najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej. Pierwsza okazjonalna wersja loga powstała w 1998 nawiązując do festiwalu Burning Man, odbywającego się na amerykańskiej pustyni w stanie Nevada, w którym uczestniczyli dwaj założyciele Google’a - Larry Page i Siergiej Brin. Od tamtego czasu powstało ok. 2 tysięcy „doodli”. Samo słowo „doodle” oznacza rysunki, które uczniowie i studenci umieszczają na marginesach swoich notatek podczas nudnych zajęć i wykładów. Oto subiektywne zestawienie najciekawszych z nich.

  czytaj więcej

 • Senior klient pożądany. Rośnie rynek telefonów przeznaczonych dla osób starszych

  Senior klient pożądany. Rośnie rynek telefonów przeznaczonych dla osób starszych

  Osoby po 60. roku życia przestają być niezauważalne dla producentów telefonów i smartfonów. Wręcz przeciwnie – dla wielu firm stają się coraz bardziej liczącą się grupą docelową. Przede wszystkim ze względu na wzrost zainteresowania seniorów smartfonami.

  czytaj więcej

 • Branża pożyczkowa stawia na uczciwe reklamy

  Branża pożyczkowa stawia na uczciwe reklamy

  Przedsiębiorcy chcą wprowadzić samoregulację, by nie pojawiały się już zarzuty, że ich oferty pożyczek są promowane w nieetyczny sposób. Dla biznesu to zresztą najlepsze rozwiązanie. Nad głowami bowiem wisi już bat prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

  czytaj więcej

 • Bojownicy PPS i ucieczka wzorcowa. Oszołomili i zachwycili Rosjan

  Bojownicy PPS i ucieczka wzorcowa. Oszołomili i zachwycili Rosjan

  Bojowcy PPS uprowadzili dziesięciu wywrotowców uwięzionych na Pawiaku w takim stylu, że oszołomili, a potem zachwycili nawet Rosjan. Tak jak to zaanonsowano, około pierwszej w nocy przy bramie Pawiaka pojawił się baron Andreas von Budberg w towarzystwie kilku żandarmów. Po okazaniu papierów wpuszczono ich do środka, a dowódcę grupy odprowadzono do kancelarii, gdzie poczekał na zjawienie się szefa zmiany, niejakiego Maciulewicza.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników