komputerze zasiadł

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu komputerze zasiadł. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące komputerze zasiadł.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • To był rok dużych zmian na rynku mediów

  To był rok dużych zmian na rynku mediów

  Powołanie nowych władz wszystkich spółek mediów publicznych, sprzedaż Presspubliki wydającej m.in. "Rzeczpospolitą" i "Uważam Rze" oraz uruchomienie ostatniego z multipleksów telewizji cyfrowej - to niektóre z wydarzeń na rynku mediów, które przyniósł 2011 r.

  czytaj więcej

 • Potęga pilota: czy badania oglądalności telewizji to fikcja?

  Potęga pilota: czy badania oglądalności telewizji to fikcja?

  Losy polskiego rynku telewizji znajdują się w rękach jednej firmy badawczej i grupy kilku tysięcy respondentów, którzy decydują o „być albo nie być” poszczególnych produkcji. To oni „ściągają” z anteny nierentowne programy i największe telewizyjne gwiazdy.

  czytaj więcej

 • Kupujesz nowy komputer? Oto 12 aplikacji, które warto zainstalować

  Kupujesz nowy komputer? Oto 12 aplikacji, które warto zainstalować

  Zakończenie wsparcia technicznego dla Windowsa XP dla wielu osób oznacza nie tylko zmianę systemu operacyjnego, ale również wymianę komputera. Kiedy już zasiądziemy za sterami nowego PC-ta, warto rozejrzeć się za kilkoma przydatnymi aplikacjami, które sprawią, że Windows będzie dla nas zdecydowanie bardziej przyjaznym systemem. Prezentujemy 12 najlepszych darmowych programów przeznaczonych dla komputerów osobistych.

  czytaj więcej

 • Internetowi przestępcy znowu zarobią. Tym razem legalnie

  Internetowi przestępcy znowu zarobią. Tym razem legalnie

  Komputerowi włamywacze dorobili się opinii internetowych przestępców. Teraz mają szansę całkiem przyzwoicie zarobić, na dodatek legalnie i w dobrej sprawie.

  czytaj więcej

 • Małe pomaganie w drogim domu

  Małe pomaganie w drogim domu

  Są siły, dla których to wszystko, co robimy, jest bez znaczenia. I nie mówię o politykach, nie mówię o mocach tajemnych, tylko o działaniach pewnych arystokratów

  czytaj więcej

 • Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

  Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

  Zakończyła się czwarta edycja „European Executive Forum”, która w tym roku odbyła się w Warszawie pod hasłem „Age of innovations”. Podczas 6 paneli dyskusyjnych wybitni przedstawiciele biznesu i nauki z Polski i z zagranicy debatowali nad kierunkiem dla polskich przedsiębiorstw w dobie rewolucji technologicznej. Wśród partnerów wydarzenia były firmy takie jak Totalizator Sportowy, BMW i Pfizer. Po raz pierwszy zostały też przyznane prestiżowe statuetki „European Leadership Awards”, by uhonorować najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. PKN Orlen, Michał Sołowow i Google Polska.

  czytaj więcej

 • Lewestam: Bejsbolem w „Teen Vogue”

  Lewestam: Bejsbolem w „Teen Vogue”

  Są takie w życiu chwile, że od szaleństwa dzieli nas tylko cienka ściana z dykty. A ja właśnie zniżam się do półklęku i – niczym pałkarz bostońskiej drużyny Red Sox, arcypolski pseudokibic, a raczej nieskoordynowana baba z pałą – dramatycznie zamierzam się na tę ściankę kijem bejsbolowym.

  czytaj więcej

 • Marcin P. zeznaje przed komisją Amber Gold: Politycy sami szukali kontaktu ze mną

  Marcin P. zeznaje przed komisją Amber Gold: Politycy sami szukali kontaktu ze mną

  Marcin P. odmówił odpowiedzi na trzy pierwsze pytania zadane podczas środowego przesłuchania przez komisję śledczą ds. Amber Gold, w tym m.in. na pytanie o to, kiedy zdecydował się na stworzenie Amber Gold i skąd pochodziły środki na założenie tej działalności.

  czytaj więcej

 • Prawo ma nie tylko ciało

  Prawo ma nie tylko ciało

  Brak zrozumienia prowadzi do tego, że ciało, serce i mózg nie działają razem. Jeśli to się zdarzy u człowieka, to się rozchoruje. Jeśli przydarzy się to prawu, zaczyna cierpieć na oderwanie się od rzeczywistości.

  czytaj więcej

 • KGP dostarczono 100 laptopów z nielegalnym oprogramowaniem. Ruszył proces

  KGP dostarczono 100 laptopów z nielegalnym oprogramowaniem. Ruszył proces

  Przed sądem w Warszawie zaczęła się sprawa przeciwko właścicielom firmy odpowiedzialnej za dostawę nielegalnych Windowsów. Komendzie Głównej Policji dostarczono 100 laptopów z nielegalnym oprogramowaniem. Przetarg na sprzęt – wyposażony w niezbędne aplikacje – dla centrali oraz innych jednostek policji odbył się w maju 2015 r.

  czytaj więcej

 • Społeczna gospodarka rynkowa, czyli czekając na expose Mateusza Morawieckiego

  Społeczna gospodarka rynkowa, czyli czekając na expose Mateusza Morawieckiego

  Premier Morawiecki oprze politykę swojego gabinetu na promocji spraw socjalnych, zdrowotnych, tematyki emerytalno-senioralnej, propracowniczej oraz wiejskiej. Nie zapomni o twardej gospodarce, ale ma ona mieć wrażliwy społecznie charakter

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników