kompatybilnych urządzeń

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu kompatybilnych urządzeń. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kompatybilnych urządzeń.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Tanie viaAUTO odkorkują autostrady

  Tanie viaAUTO odkorkują autostrady

  Elektronika w prywatnych samochodach ma zmniejszyć zatory na bramkach. Ale nie wszędzie pomoże. Tego lata kierowcy będą mogli za 25 zł kupić urządzenia viaAUTO, umożliwiające wjazd na autostrady bez stania w kolejce na bramkach. Do tego wystarczy doładowanie za 20 zł. Normalna cena tego urządzenia obecnie to 135 zł plus koszt doładowania co najmniej 50 zł. W promocjach viaAUTO sprzedawano po 70 zł plus 50 zł doładowania.

  czytaj więcej

 • Druk w firmie nie musi być drogi

  Druk w firmie nie musi być drogi

  Komputery bardzo ułatwiły nam magazynowanie informacji – kiedyś byliśmy zmuszeni korzystać z przepastnych archiwów, w których zalegały tony papieru, dziś więcej danych możemy zmieścić na nośnikach wielkości paznokcia. Mimo to przy wielu procedurach nadal musimy sięgać po tradycyjne wydruki.

  czytaj więcej

 • Jak w ciągu godziny wysłać 3000 faktur do naszych kontrahentów ?

  Jak w ciągu godziny wysłać 3000 faktur do naszych kontrahentów ?

  Zbliża się kolejny miesięczny okres rozliczenia naszej firmy z usługodawcami, podwykonawcami i kontrahentami. Do wysłania jest kilkaset faktur, a nie wszyscy partnerzy zgadzają się na dokument elektroniczny. Ile czasu zajmuje sprawnemu pracownikowi biura zaadresowanie i zakopertowanie pisma?– Kilkadziesiąt sekund, może chwilę dłużej. A co jeśli musi wykonać tę pracę 2-3 tysiące razy? Taka praktyka byłaby bezsensownym trwonieniem czasu, pieniędzy i zasobów ludzkich. Im szybciej wyślemy fakturę tym szybciej dotrze do usługodawcy, który dzięki temu szybciej uiści należność. Dlatego warto odpowiednio przygotować zarządzanie korespondencją w firmie.

  czytaj więcej

 • Gminy niechętne e-wywiadowaniu

  Gminy niechętne e-wywiadowaniu

  Tylko 44,8 proc. ośrodków pomocy społecznej realizuje wywiady środowiskowe z rodzinami w formie elektronicznej. A i te narzekają na funkcjonalność systemu.

  czytaj więcej

 • Bąk: Kia, czyli nowy Volkswagen

  Bąk: Kia, czyli nowy Volkswagen

   Grzyby. Wszędzie grzyby. Jak otwieram Facebooka i widzę zdjęcia, które wrzucają znajomi, to odnoszę wrażenie, że w ostatnich tygodniach wszyscy porzucili pracę, domy, rodziny – i poszli w las. Duże i małe, proste i pokrzywione, z trawy i spod krzaka, w siatkach, wiaderkach i koszykach. Do zbiorowego szaleństwa dołączyły się media opisujące historie Józiów, Rysiów i Krystyn oraz znalezionych przez nich okazów, które nie mieszczą się w kadrze normalnego aparatu, więc trzeba im robić ujęcia z odległości paru kilometrów. Witajcie w Rzeczypospolitej Polskiej Grzybowej!

  czytaj więcej

 • Remanent stanu posiadania: Dane o państwowych gruntach w jednym pliku

  Remanent stanu posiadania: Dane o państwowych gruntach w jednym pliku

  Wejście w życie ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości to szansa na powstanie bazy informacji o wszystkich nieruchomościach Skarbu Państwa, także na potrzeby budownictwa mieszkaniowego. Teraz są rozproszone w różnych zasobach i u różnych dysponentów

  czytaj więcej

 • Opieka kardiologiczna - szybsze, skuteczniejsze i tańsze leczenie

  Opieka kardiologiczna - szybsze, skuteczniejsze i tańsze leczenie

  Szybka diagnostyka, mniej inwazyjne zabiegi i łatwiejsza rehabilitacja – nowoczesne urządzenia usprawniają proces opieki nad pacjentami kardiologicznymi.

  czytaj więcej

 • Halesiak: Przemysł 4.0 jawi się jako wybawienie [OPINIA]

  Halesiak: Przemysł 4.0 jawi się jako wybawienie [OPINIA]

  Każdy w codziennym życiu korzysta z nowoczesnych technologii. Rzadko mamy też okazję spojrzeć na zachodzący globalnie technologiczny postęp z lotu ptaka. A czasem warto, by zobaczyć np., że globalna populacja robotów przemysłowych – 2 mln – jest dziś zbliżona do populacji... Warszawy i będzie się rozwijać znacznie szybciej niż Warszawa – o kolejny milion przyrośnie w zaledwie trzy lata - pisze Andrzej Halesiak, dyrektor Banku Pekao SA.

  czytaj więcej

 • Stanecki: Disco polo to nie mój świat. Jestem od treści niszowych, Jacek Kurski buduje zasięg [WYWIAD]

  Stanecki: Disco polo to nie mój świat. Jestem od treści niszowych, Jacek Kurski buduje zasięg [WYWIAD]

  - Ja jestem raczej od treści bardziej niszowych, a Jacek Kurski od tych popularnych, ale budujących zasięg i przyciągających masowego widza - mówi w wywiadzie dla DGP Maciej Stanecki, członek zarządu TVP.

  czytaj więcej

 • TSUE: Zmowa przedsiębiorstw może być także marketingowa

  TSUE: Zmowa przedsiębiorstw może być także marketingowa

  Przedsiębiorcy nie mogą fałszować opisu towaru, w tym jego specyfikacji, w celu kształtowania popytu i podaży – wynika z wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE. Takie porozumienia są niedozwolone.

  czytaj więcej

 • Kolejne inwestycje bialskiego „WOD-KAN”

  Kolejne inwestycje bialskiego „WOD-KAN”

  Biała Podlaska realizuje wieloletni plan rozwoju, którego istotnym uczestnikiem jest tamtejsze przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne. Spółka rozpoczyna właśnie imponującą inwestycję przebudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków oraz centralnej przepompowni wraz z wdrożeniem inteligentnego systemu zarządzania siecią.

  czytaj więcej

 • 6 wskazówek jak uniknąć ataku hakerskiego podczas urlopu

  6 wskazówek jak uniknąć ataku hakerskiego podczas urlopu

  Według danych Diners Club Polska na tegoroczne wakacje wyjedzie ponad 70% Polaków. Część z tych osób (zwłaszcza tych na stanowiskach menedżerskich) nie będzie mogła w pełni poświęcić się wypoczynkowi i w wolnych chwilach zajmie się sprawdzaniem służbowej poczty e-mail. Z danych Avery UK wynika, że pracownik biurowy otrzymuje średnio 44 maile dziennie. Zakładając, że wyjeżdżamy na dwutygodniowy urlop i otrzymujemy maile tylko od poniedziałku do piątku, po powrocie będziemy musieli odpowiedzieć na 440 wiadomości. Dlatego niektórzy pracownicy, chcąc uniknąć natłoku pracy po zakończeniu wakacji, załatwiają część spraw w trakcie urlopu. Cyberprzestępcy tylko na to czekają. Logowanie do służbowej poczty e-mail korzystając z sieci internetowej w hotelu czy restauracji może narazić nas na niebezpieczeństwo i utratę cennych danych firmowych.

  czytaj więcej

 • Wtyki unijne: Komisja Europejska chce wprowadzenia jednakowych ładowarek do telefonów

  Wtyki unijne: Komisja Europejska chce wprowadzenia jednakowych ładowarek do telefonów

  Pomysł zobowiązania producentów telefonów do stosowania takich samych ładowarek jest nietrafiony. Zamiast pomóc konsumentom, ograniczyłby rozwój technologii.

  czytaj więcej

 • Wolność w internecie powinna być obwarowana prawami. Kopia książki umieszczona w serwisie to nie jest dzielenie się [WYWIAD RIGAMONTI]

  Wolność w internecie powinna być obwarowana prawami. Kopia książki umieszczona w serwisie to nie jest dzielenie się [WYWIAD RIGAMONTI]

  Jeśli ktoś kopiuje pani książkę i umieszcza ją w swoim serwisie, udostępnia innym, to nie jest dzielenie się, bo ta książka nie należy do niego - tłumaczy Magdalenie Rigamonti Tadeusz Węgrzynowski, człowiek, który w 1990 r. wysłał pierwszego e-maila do Polski.

  czytaj więcej

 • e-Hulajnogi wciąż bez przepisów. Posypią się mandaty na ścieżkach rowerowych?

  e-Hulajnogi wciąż bez przepisów. Posypią się mandaty na ścieżkach rowerowych?

  Elektryczne hulajnogi nie mają statusu pełnoprawnego pojazdu. Ministerstwo odwleka w czasie nowelę Prawa o ruchu drogowym, który określiłby zasady użytkowania tych urządzeń transportu osobistego.

  czytaj więcej

 • Program antyhałasowy: Zmiany idą w dobrym kierunku?

  Program antyhałasowy: Zmiany idą w dobrym kierunku?

  Jeśli przygotowane przez Ministerstwo Środowiska przepisy wejdą w życie, miasta nie będą musiały przygotowywać programów ochrony środowiska przed hałasem. Ale zamiast się cieszyć, mają obawy, czy bez ich udziału antyhałasowe projekty przyniosą wymierne korzyści.

  czytaj więcej

 • Strachy Polski przy drodze do Europy

  Strachy Polski przy drodze do Europy

  Na progu wejścia do Unii zarówno liberalne elity, jak i środowiska prawicowe padały ofiarą własnych lęków i fobii, których echa słychać do dziś.

  czytaj więcej

 • Jak podsłuchać policję ochraniającą najważniejsze osoby w państwie? Wystarczy sprzęt za kilkaset złotych [NAGRANIA]

  Jak podsłuchać policję ochraniającą najważniejsze osoby w państwie? Wystarczy sprzęt za kilkaset złotych [NAGRANIA]

  Gdzie jest prezydent i jakie są plany jego przejazdu? Jaką drogą porusza się premier? I co robi Donald Tusk? Sprzętem wartym kilkaset złotych można posłuchać policję ochraniającą imprezy z udziałem najważniejszych osób w państwie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników