komfort market

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu komfort market. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące komfort market.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Nowości motoryzacyjne w Warszawie

  Nowości motoryzacyjne w Warszawie

  W Warszawie  szykuje się motoryzacyjne święto. Podczas największych targów branży flotowej w Europie Środkowo Wschodniej - FLEET MARKET 2012, które odbędą się już 27 listopada 2012 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w Warszawie, będą miały miejsce ogólnopolskie premiery motoryzacyjne oraz pokazy przedpremierowe i prezentacje nowości flotowych. Wśród nich nowa toyota, ford, dacie, nissany, subaru.

  czytaj więcej

 • Futurolog, który projektuje domy przyszłości - historia firmy Andrew Lucas

  Futurolog, który projektuje domy przyszłości - historia firmy Andrew Lucas

  Przypadek, pasja i przekonanie, że w projektowaniu nie istnieją granice – trzy elementy, które zdecydowały o spektakularnym sukcesie Andrew Lucas, polskiej firmy, tworzącej luksusowe wnętrza w rezydencjach najbogatszych z całego świata. Za projektem stoi Krystian Zając – wizjoner, ekspert w dziedzinie wyposażania wnętrz w technologie, zaangażowany m.in. w projekty finansowane przez brytyjski rząd. Człowiek renesansu, który wizje o tworzeniu biblioteki  w telewizorze snuł na długo przed stworzeniem systemu VOD.

  czytaj więcej

 • Poradnik: Na co uważać wybierając działkę budowlaną

  Poradnik: Na co uważać wybierając działkę budowlaną

  Wraz z nadejściem wiosny wiele osób rozpoczęło poszukiwania działek pod budowę domu. Zakup działki jest zwykle znacznie bardziej skomplikowany od kupna mieszkania. Oto podstawowe porady, które ułatwią poruszanie się wśród wielu ofert. Opracowanie Marcin Jańczuk, Metrohouse.

  czytaj więcej

 • Rynek pracy w przyszłości: Oferty tylko dla najlepszych. Reszta będzie wegetować

  Rynek pracy w przyszłości: Oferty tylko dla najlepszych. Reszta będzie wegetować

  O tym, że praca będzie, ale tylko dla najlepszych fachowców, a że reszta z nas będzie wegetować.

  czytaj więcej

 • Nowy Jedwabny Szlak. Wszystkie drogi prowadzą do Szanghaju

  Nowy Jedwabny Szlak. Wszystkie drogi prowadzą do Szanghaju

  Pod znakiem budowy Nowego Jedwabnego Szlaku upłynie cały XXI w. Kiedyś wszystkie drogi prowadziły do Rzymu, teraz będą prowadziły do Szanghaju, Pekinu, Seulu czy Nowego Delhi.

  czytaj więcej

 • Basen pod kontrolą

  Basen pod kontrolą

  Ciepła i słoneczna pogoda to dobry moment na relaks oraz wypoczynek nad wodą. Z uwagi na pracę, szybkie tempo życia, a z drugiej strony - komfort i poczucie bezpieczeństwa, wybieramy Aquaparki, czy baseny miejskie o dobrym standardzie oraz odpowiednich atrakcjach. Coraz częściej decydujemy się również na odrobinę luksusu i kupujemy swój własny basen.

  czytaj więcej

 • Bąk: Tylko dla ludzi mądrych [Volvo XC40]

  Bąk: Tylko dla ludzi mądrych [Volvo XC40]

  Być może słyszeliście o wypadku, jaki miał miejsce kilka dni temu na trasie ekspresowej S8. Dwóch dżentelmenów najpierw niewinnie zajeżdżało sobie drogę, następnie zaczęli zalotnie i delikatnie ocierać się o siebie zderzakami, aż w końcu obaj doszli do wniosku, że lepiej będzie się zatrzymać. Stanęli więc, wysiedli z aut, obrzucili się czułymi słowy, a potem postanowili rozstrzygnąć spór za pomocą pięści. Gdy skoczyli ku sobie, przywalił w nich białoruski TIR.

  czytaj więcej

 • Supermarket, czyli klinika społecznych neuroz. Dlaczego Polacy pokochali galerie handlowe?

  Supermarket, czyli klinika społecznych neuroz. Dlaczego Polacy pokochali galerie handlowe?

  Kochamy galerie handlowe, bo one nie tyle sprzedają towary, ile szczęśliwe okoliczności. Budują swoistą otoczkę zakupów, w tym niepowtarzalność transakcji

  czytaj więcej

 • Kopciuszek na płuczce i zarządzanie (pozornym) chaosem. Witamy w kopalni

  Kopciuszek na płuczce i zarządzanie (pozornym) chaosem. Witamy w kopalni

  Ciemno, brudno i gorąco – to najpowszechniejsze wyobrażenie dotyczące kopalni węgla kamiennego. Jest w tym sporo racji, ale kopalnia to coś więcej - żywy organizm i system naczyń połączonych. Zarządzanie tym pozornym chaosem i jego zrozumienie to jedna z najtrudniejszych sztuk, a wszystko po to, by wydobyć „czarne złoto”. Czasem dla energetyki, czasem będące bazą do produkcji stali. Oba rodzaje węgla produkuje się w Polsce tak samo, wydobywając coraz głębiej, a potem przerabiając już na powierzchni. Czy wiecie, jak ten proces wygląda? Jeśli nie, to zapraszamy do kopalni. Tym razem do KWK Knurów-Szczygłowice, ruch (część) Knurów, niedaleko Gliwic.

  czytaj więcej

 • Volvo? Stoi na dziale z butami [FELIETON]

  Volvo? Stoi na dziale z butami [FELIETON]

  Zdarza się, że firmy, którym jeszcze nie zalazłem za skórę, zapraszają mnie na prezentacje swoich samochodów. Polega to na tym, że trzeba przejechać się parę kilometrów nowym modelem, a potem wysłuchać kilkugodzinnych wywodów smutnych ludzi w garniturach w kolorze ziemi, którzy wmawiają wam, że na nowo wynaleźli koło. Dziennikarze siedzą, notują, dopytują, dyskutują i nagrywają – po to, żeby zaspokoić swoją ciekawość, a następnie zaserwować czytelnikom bądź widzom taką ilość informacji, żeby oczami wyobraźni zobaczyli oni ten samochód w swoim garażu.

  czytaj więcej

 • Smog wygrywa z przepisami

  Smog wygrywa z przepisami

  W temacie walki z zanieczyszczeniami powietrza zmieniło się dużo i niewiele zarazem. Ruszył już program dopłat dla mieszkańców „Czyste powietrze”. Rządzący zapowiedzieli, że zabiorą się za smog komunikacyjny. Stawiają sobie też za cel poprawę warunków dla rozwoju ciepłownictwa. Batalia postępuje więc na coraz większej liczbie frontów. Daleko nam jednak do zwycięstwa. O tym, co jeszcze należy zrobić i jakich błędów unikać, rozmawialiśmy podczas debaty „Smog, edukacja, jakość życia – niedokończony dialog” w redakcji DGP.

  czytaj więcej

 • Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  To był pracowity rok. Dlatego najbardziej doceniłem w nim samochody, które dają wytchnienie. Pozwalają zrelaksować się nawet wtedy, gdy siedzi się za ich kierownicą.

  czytaj więcej

 • Żurek o zmianach w sądownictwie: neoKRS, TK-wydmuszka i sędziowie składający hołdy lenne politykom [POLEMIKA]

  Żurek o zmianach w sądownictwie: neoKRS, TK-wydmuszka i sędziowie składający hołdy lenne politykom [POLEMIKA]

  Nawet jeżeli odziedziczyliśmy stuletni dom, który nie jest domem naszych marzeń, ale nie mamy innej możliwości zamieszkania, to sukcesywnie i planowo go remontujemy i unowocześniamy zamiast podkładać ładunki wybuchowe pod fundamenty.

  czytaj więcej

 • Ratowanie Ruchu z przeszkodami

  Ratowanie Ruchu z przeszkodami

  Sąd dał czerwone światło układom spółki z wierzycielami. Orlen nadal chce przejąć i zrestrukturyzować firmę, ale rzecz się komplikuje.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników