klienci allegro

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu klienci allegro. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące klienci allegro.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Sierant: Ostrzeżenia z Niebieskiego Ekranu Śmierci

  Sierant: Ostrzeżenia z Niebieskiego Ekranu Śmierci

  To było tak. Działo się to przedwczoraj czasu mojego, czyli w ubiegłym tygodniu Państwa czasu. Postanowiłem kupić bitcoiny. Dwa. Znalazłem je w największym polskim serwisie aukcyjnym, na obu piękne podwójnie przekreślone B. 

  czytaj więcej

 • Handel w sieci ciągle niegotowy na RODO

  Handel w sieci ciągle niegotowy na RODO

  Tylko co dwudziesty z 29 tys. e-sklepów jest dostosowany do nowych wymogów. Spóźnialscy ryzykują: mogą dostać karę do 20 mln euro.

  czytaj więcej

 • Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

  Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

  Jubileuszowy cykl kongresów dyrektorów finansowych zapowiada się być przełomowym. Po raz pierwszy profesjonaliści zarządzający finansami przedsiębiorstw spotkają się w Gdańsku i Lublinie, by następnie po 5 latach powrócić do Krakowa. Zwieńczeniem wiosennych spotkań będzie Poznań, a wielki finał wraz z uroczystą galą i rozstrzygnięciem XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbędą się jesienią w Warszawie. Ponadto, na każdym z pięciu kongresów organizatorzy będą przyznawać po raz pierwszy wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące implementację innowacyjnych rozwiązań w proces zarządzania finansami.

  czytaj więcej

 • Handel w internecie: KE chce wzmacniania małych firm

  Handel w internecie: KE chce wzmacniania małych firm

  Amazon, Allegro i inne platformy sprzedażowe będą musiały ujawniać swoim kontrahentom , dlaczego ich produkty zajmują taką, a nie inną pozycję w wynikach wyszukiwania.

  czytaj więcej

 • Zapłata za zakupy skanowaniem twarzy? Rewolucja jest już blisko

  Zapłata za zakupy skanowaniem twarzy? Rewolucja jest już blisko

  - Ryzyko porównywania ceny dla sprzedawców już dawno zniknęło. Jednocześnie argument ceny powoli schodzi na drugi plan, a klienci kupują częściej towary lepszej jakości, są skłonni więcej za nie zapłacić, a coraz większe znaczenie ma sama wygoda kupowania, bezpieczeństwo transakcji, szybkość i płynność zakupów – twierdzi Jakub Kłoczewiak, dyrektor ds. Relacji z Klientem Allegro.pl

  czytaj więcej

 • Wiedza i własne doświadczenia kluczem do świadomego i bezpiecznego oszczędzania [DEBATA]

  Wiedza i własne doświadczenia kluczem do świadomego i bezpiecznego oszczędzania [DEBATA]

  Co to znaczy być przedsiębiorczym? Skąd się biorą oszczędności? Jak postępować, aby było ich coraz więcej? Dlaczego, korzystając z internetu, należy zachować ostrożność? To bardzo poważne pytania, na które odpowiedzi często trudno jest znaleźć nawet dorosłym. O pomysły, jak zmierzyć się z tymi problemami, wspólnie z Warszawskim Instytutem Bankowości, poprosiliśmy tym razem dzieci. W ramach specjalnej debaty podczas kongresu „Perły Samorządu 2018” rozmawialiśmy z uczniami gdyńskich szkół podstawowych: nr 51, nr 6 im. Antoniego Abrahama i nr 29 im. Stefana Żeromskiego. O pieniądzach dyskutowali z nimi również Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni, oraz Waldemar Zbytek, wiceprezes Warszawskiego Instytutu Bankowości

  czytaj więcej

 • Płatności ratalne na Allegro: Kto i kiedy może z nich skorzystać?

  Płatności ratalne na Allegro: Kto i kiedy może z nich skorzystać?

  Kup na raty to opcja dla użytkowników Allegro, którzy decydują się na zakupy o łącznej wartości od 300 złotych do 20 000 złotych. By móc z niej skorzystać należy wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie PayU.

  czytaj więcej

 • Mundial 2018: Handel skorzysta na piłkarskich mistrzostwach

  Mundial 2018: Handel skorzysta na piłkarskich mistrzostwach

  Futbolowe zmagania napędzają sprzedaż piwa i artykułów spożywczych, telewizorów, telefonów, a nawet mieszkań. Tym mocniej, im lepiej pójdzie w Rosji naszym piłkarzom.

  czytaj więcej

 • Budżet zarobi na braku faktury

  Budżet zarobi na braku faktury

  Podatnik, który nierzetelnie rozliczył VAT i nie ma dokumentów potwierdzających nabycie towarów, może zapomnieć o szacowaniu podatku naliczonego.

  czytaj więcej

 • Polski e-commerce rozbiera DaWandę

  Polski e-commerce rozbiera DaWandę

  Sprzedawcy z zamykanej platformy internetowej mogą bez kosztów przenieść się na amerykańską Etsy, ale wielu decyduje się na usługi krajowych serwisów, które oferują specjalne warunki.

  czytaj więcej

 • Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

  Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

  Wybitni CFO już po raz trzynasty otrzymali prestiżowe nagrody branży finansowej – tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Laureatką Konkursu w kategorii dużych przedsiębiorstw została Katarzyna Ostap-Tomann – Członkini Zarządu ds. finansowych w Cyfrowym Polsacie. W kategorii małych i średnich firm, zwyciężyła natomiast Beata Tomaszewska – Dyrektor Finansowa Parker Poland. W obu kategoriach Kapituła przyznała również wyróżnienia.

  czytaj więcej

 • Jak prowadzić ewidencję księgową sprzedaży wysyłkowej za zaliczeniem pocztowym

  Jak prowadzić ewidencję księgową sprzedaży wysyłkowej za zaliczeniem pocztowym

  Prowadzę działalność gospodarczą – sprzedaż wysyłkową materiałów budowlanych i chemii gospodarczej. Klienci dokonują zakupu głównie za pośrednictwem portalu Allegro, regulując należność za pobraniem. Sprzedaż ewidencjonujemy za pomocą kasy fiskalnej. W jaki sposób ujmować takie transakcje w ewidencji księgowej?

  czytaj więcej

 • KAS kontoluje aukcje. Tania elektronika znika z portali

  KAS kontoluje aukcje. Tania elektronika znika z portali

  Sprzedawcy nowych laptopów i telefonów komórkowych w okazyjnych cenach uciekają z sieci. To efekt działań Krajowej Administracji Skarbowej

  czytaj więcej

 • Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Dystrybucja selektywna nie zawsze dozwolona

  Nakładanie przez producentów ograniczeń na dystrybutorów w zakresie możliwości sprzedaży i reklamowania towaru może słono kosztować. Przekonała się o tym firma Guess, na którą – o czym informowaliśmy w poprzednim numerze tygodnika Firma i Prawo – Komisja Europejska nałożyła karę w wysokości prawie 40 mln euro. Tak więc producenci, którzy wprowadzili dystrybucję selektywną, powinni bardzo dokładnie przemyśleć swoje modele działania i w razie potrzeby je przebudować. Bo chociaż dystrybucja selektywna nie jest zakazana, to podmioty ją stosujące nie mogą łamać przy tym przepisów prawa konkurencji. A jak tego uniknąć, pokazują m.in. omawiane wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

  czytaj więcej

 • Prawie dwie trzecie klientów banków w Polsce chce korzystać z usług fin-techów

  Prawie dwie trzecie klientów banków w Polsce chce korzystać z usług fin-techów

  Prawie dwie trzecie klientów banków w Polsce deklaruje chęć korzystania z usług finansowych oferowanych przez firmy technologiczne, w szczególności PayPal, Allegro i Google, wynika z badania przeprowadzonego przez firmę konsultingową Bain&Company. W obliczu obserwowanej na całym świecie rosnącej konkurencji ze strony firm technologicznych, banki powinny skupić się na poprawie jakości świadczonych usług i ich dostępności, twierdzą eksperci.

  czytaj więcej

 • Uprzejmie donoszę... Polacy gorliwie informują skarbówkę, ale najczęściej podają nieprawdziwe informacje

  Uprzejmie donoszę... Polacy gorliwie informują skarbówkę, ale najczęściej podają nieprawdziwe informacje

  W zachodnich demokracjach donoszenie o nieprawidłowościach to imperatyw. Dla Polaka donos to sposób na wylanie żalów i utrudnienie życia tym, którzy go zawiedli.

  czytaj więcej

 • Legalna marihuana nie nadaje się dla pacjentów. Tylnymi drzwiami wprowadzono dostęp do miękkich narkotyków

  Legalna marihuana nie nadaje się dla pacjentów. Tylnymi drzwiami wprowadzono dostęp do miękkich narkotyków

  Źle przygotowane przepisy spowodowały, że – pomimo konserwatyzmu państwa – tylnymi drzwiami wprowadzono dostęp do miękkich narkotyków. Całkowicie legalnie można je kupić w aptece.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników